IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой квартал в София е най-хубав за живеене?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
    Банкя изобщо не е квартал , а град, града на Бойко. Хем се води престижен, минерална вода, добър въздух, но съм ходил на сигнали за същите алкохолизирани селски пръчки, каквито се срещат в Нови Искър...
    Това не е вярно. Банкя е с двоен статут - град в пределите на Столична община.
    /Район на София от 1979г./

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Естествено че Банкя!
      Банкя изобщо не е квартал , а град, града на Бойко. Хем се води престижен, минерална вода, добър въздух, но съм ходил на сигнали за същите алкохолизирани селски пръчки, каквито се срещат в Нови Искър...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        въпрос на гледна точка. Яворов се води в район Слатина. Виж картата на imot.bg, че Орлов мост не е в Яворов, не казвам кое е правилно
        Спорите за нещо, което и двамата не разбирате. кв. Яворов е в два района, Слатина и Средец. Дели ги алея Яворов межде емблематичните заведения ФЕЯ и РОПОТАМО. Частта към СЛАТИНА съм ходил на обществено обсъждане.... това е яка част при външно министерство до румънското посолство, четири етажни блокчета без никакво ново строителство и много зеленина между тях. Централната част между въпросната алея дето има заведение НАТАША и ОРЛОВ МОСТ.. Никаква зеленина и павирани улици между стари къщи и кооперации. Вие избирате

        Коментар


        • Разсадника - Коньовица.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            Кой квартал в София е най-хубав за живеене?
            Естествено че Банкя!

            Коментар




            • по-скоро темите за имотите (двете) ги прврънахме в боза и е нужно да се пуснат няколко други теми, в които да се коментира тази най-любима за масата тема.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Има, има, то си беше село Слатина и стана ж.к. Слатина, а сега някои го наричат Смирненски. Сложно ти е щото не познаваш София, ама правиш анкета, класация. А район Слатина е друго. Има си квартал Витоша и район Витоша, район Панчарево и квартал Панчарево.
                Добро утро

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                  Христо Ботев според мен е до Левски
                  той е зад Сухата река - Подуене гледано от центъра

                  Редута е известен още като Слатински редут
                  няма квартал Слатина, това всъщност е район
                  сложно е
                  Има, има, то си беше село Слатина и стана ж.к. Слатина, а сега някои го наричат Смирненски. Сложно ти е щото не познаваш София, ама правиш анкета, класация. А район Слатина е друго. Има си квартал Витоша и район Витоша, район Панчарево и квартал Панчарево.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                    Яворов си е Орлов мост, Гео Милев чак включително до БАН , почти 4 км. един час пеша, не че не съм ги ходил, но не е за всеки ден (скоро бях оставил колата на ремонт на автостанция Гео Милев и се пуснах пеша до Халите и ми се обадиха, че е готва и хайде на обратно и така общо 3 часа ходене, но от Орлов мост до Плиска или БАН не си е работа пеша). Излезеш ли от центъра и околните квартали вече си женен за автомобила или градския транспорт
                    въпрос на гледна точка. Яворов се води в район Слатина. Виж картата на imot.bg, че Орлов мост не е в Яворов, не казвам кое е правилно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      И аз съм съгласен, че не е добре да са групирани някой по 3. Например ако Гео Милев беше групиран с Яворов - съвсем друго класиране ...
                      Яворов си е Орлов мост, Гео Милев чак включително до БАН , почти 4 км. един час пеша, не че не съм ги ходил, но не е за всеки ден (скоро бях оставил колата на ремонт на автостанция Гео Милев и се пуснах пеша до Халите и ми се обадиха, че е готва и хайде на обратно и така общо 3 часа ходене, но от Орлов мост до Плиска или БАН не си е работа пеша). Излезеш ли от центъра и околните квартали вече си женен за автомобила или градския транспорт

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                        Гласувах и аз ,но ми се искаше да сложа една чавка за Редута и Гео Милев ама там поставена и Слатина , а както всички се сещаме Христо Ботев е част от нея, та не сложих нищо за хубавите квартали според мен
                        Както и да е ,на мен например София ми харесва
                        Христо Ботев според мен е до Левски
                        той е зад Сухата река - Подуене гледано от центъра

                        Редута е известен още като Слатински редут
                        няма квартал Слатина, това всъщност е район
                        сложно е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                          Моят квартал е супер, на 1 минута от парк, на 3 спирки с метро от центъра и 40 минути пеш до президенството. Болница, училища, градики, фитнес, маркет.. има си всичко, даже все още има къде да се паркира.

                          Е, цените вече не са идеални, все пак скочиха двойно за 6 години, но спрямо разходите да притежаваш имот (даваш под наем имот) са в пъти по-добра сделка от Германия, Австрия...
                          Гевгелийски?

                          Коментар


                          • В града според мен най-добре е частта край американското посолство, в някоя къща, там има цяло каре такива. Една идея по-нависоко спрямо останалата гняс, и може би не толкова смог, поне така изглежда, пък и до парк.
                            В покрайнините - Банкя е може би най-добре, но не и ако трябва да се разчита на градски транспорт, малко е далеч за това. Ако се гледа транспорта нищо не може да бие село Обеля, само къщи, с нормални дворове, а не носни кърпички с прогимназии като Горна Баня например и много близо до метростанция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                              Гласувах и аз ,но ми се искаше да сложа една чавка за Редута и Гео Милев ама там поставена и Слатина , а както всички се сещаме Христо Ботев е част от нея, та не сложих нищо за хубавите квартали според мен
                              Както и да е ,на мен например София ми харесва
                              И аз съм съгласен, че не е добре да са групирани някой по 3. Например ако Гео Милев беше групиран с Яворов - съвсем друго класиране ...

                              Коментар


                              • Гласувах и аз ,но ми се искаше да сложа една чавка за Редута и Гео Милев ама там поставена и Слатина , а както всички се сещаме Христо Ботев е част от нея, та не сложих нищо за хубавите квартали според мен
                                Както и да е ,на мен например София ми харесва

                                Коментар

                                Working...
                                X