IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По -към центъра са по - високи цените, а аз съм ограничена с финансите. А района към бул.Сливница не ми е любим.

    Коментар


    • Благодаря за отговорите! Ул. Софроний Врачански е съвсем близо до центъра и цените са по-високи там, а аз съм ограничена финансово. Частта около бул.Сливница не ми е любим район. Ул. Българска Морава № 52 е близо до метро Опълченска, но там този район от другата страна на бул. Тодор Александров е в ужасно състояние ---изоставени, буренясали дворни места, изоставени стари и порутени къщи, ужасна инфраструктура. В частта откъм бул. Александър Стамболийски почти няма нови строежи. В момента имам избор за покупка на апартамент в строеж само на ул. Българска Морава 52 и ул. Перник 124. Трябва да избера между тези двете. Дилемата ми е коя от двете да избера?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение
        Здравейте, имам голяма дилема къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?. Трябва да избера между ул. Българска морава 52 и ул. Перник 124.
        Само да не е от Ваклин груп.

        Коментар


        • аз живея в Район Възраждане, не е община или квартал.
          Много добър избор. Вечер събота и неделя е супер спокойно, в центъра си , с колелета или пеша ходим до 3те главни парка. До Витошка Шишман малките 5 кьошета, НДК и Заимов пеша.
          Абе център. Училища бол, вклю ПЧМГ, 18то 32ро 30то, първа немска, а и СМГ, френската и първа английска си е на пешеходно разстояние.

          е от ул. Перник ще се озориш пешеходно. Няма ли Софроний Врачански или нещо по към центъра? Със сигурност има, строят като за световно.

          Пък цените не са като в Лозенец Изток и Яворов, засега
          Last edited by mpy_yordanov; 10.09.2019, 11:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение
            Здравейте, имам голяма дилема къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?. Трябва да избера между ул. Българска морава 52 и ул. Перник 124.
            Oбърка община с квартал.И двете места са добри.Ако държиш на по добрите училища ул Българска морава е по добрия избор стига апартамента да е добър.

            Коментар


            • Благодаря, но аз се интересувам от района около Мол София в кв. Възраждане. Имам предложение за тези 2 места, за които ми бе и въпроса.

              Коментар


              • Аз лично бих заложил на Дондуков 1 или Дондуков 2.
                Успех!

                Коментар


                • Къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?

                  Здравейте, имам голяма дилема къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?. Трябва да избера между ул. Българска морава 52 и ул. Перник 124.
                  Last edited by Дима; 09.09.2019, 14:30.
                Working...
                X