IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение

    Даже 600 м са, но ако апартамента на ул. Българска Морава беше между двата булеварда ---бул. Ал.Стамболийски и бул. Стефан Стамболов изобщо нямаше да се замисля, но за съжаление е между бул. Стефан Стамболов и ул.Пиротска
    Tодор Александров ли имаш предвид?
    По Иван Иванов също позастроиха (над Стамболийски), малко далече от метрото, ама...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL

      Много добре! А едно невинно пиене на кафе , посилно ли ти е?
      Защо ми изкривявате темата и я превърнахте в поле за флирт и срещи?
      Моля, администраторите да не позволяват това!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Оооооо, мила, добре дошла отново! Смс, гаранция имаш! Липсваше ми!
        Првет! Тук съм, чета ви.

        Коментар


        • Знаех си, че жените инвеститори сте много по-решителни от мъжете-леприкони

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение

            какво му иа на бул. Сливница
            Оооооо, мила, добре дошла отново! Смс, гаранция имаш! Липсваше ми!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение

              какво му иа на бул. Сливница
              Малко ми идва далече от Витошка и НДК, а и около Лъвов мост всички знаем каква е аудититорията в последните години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение
                По -към центъра са по - високи цените, а аз съм ограничена с финансите. А района към бул.Сливница не ми е любим.
                какво му иа на бул. Сливница

                Коментар


                • Днес, 21:08
                  Този коментар от majnata е изтрит от aleks262
                  Причина: не е по темата

                  по коя от всичките ... ми за секи коптор дето се продава в софия ли се отваря тема бе ... я земи па преброй имотните теми колко са ...

                  Коментар


                  • Където и да вземеш , май няма да сбъркаш. Марио Драги завърта печатницата отново. Ще вкарва по 20 млрд/месечно. Това е сигурна инфлация. Ще осигурява разтеж с печатане на пари. Всички ще отчетат големи ръстове-номинално. А реално ще дрънкаме с тенджерите - "гладни сме" и "Никакъв бюджет за Москва билет", за онези които се сещат кога българския народ скандираше така .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                      Между 2-те локации...айде, да не са 100м, а 200 - все тая.
                      Даже 600 м са, но ако апартамента на ул. Българска Морава беше между двата булеварда ---бул. Ал.Стамболийски и бул. Стефан Стамболов изобщо нямаше да се замисля, но за съжаление е между бул. Стефан Стамболов и ул.Пиротска

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение

                        100 метра от къде?
                        Между 2-те локации...айде, да не са 100м, а 200 - все тая.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                          Tия 100 метра са определящи, да знаеш
                          Конкретно за 2-те улици - там навремето бяха само къщи със сидироми, които сега са с по 5-6 апартамента обезщетение. Сравнително чисти са, но не знам какво работят (сеш'се), и понякога доста шумни - да си го знаеш.
                          100 метра от къде?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дима Разгледай мнение
                            Здравейте, имам голяма дилема къде да купя апартамент в строеж в кв. Възраждане, София?. Трябва да избера между ул. Българска морава 52 и ул. Перник 124.
                            перник ми се струва по-добре ........ отсрещният тротоар е по-широк, а отсрещната сграда е на по-голямо разстояние и има повече въздух ...... струва ми се по-тиха уличка

                            на моравата няма и стрък тревичка ....... за паркирането няма смисъл да споменавам...

                            успех!!!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Tия 100 метра са определящи, да знаеш
                              Конкретно за 2-те улици - там навремето бяха само къщи със сидироми, които сега са с по 5-6 апартамента обезщетение. Сравнително чисти са, но не знам какво работят (сеш'се), и понякога доста шумни - да си го знаеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение

                                Само да не е от Ваклин груп.
                                Не е от Ваклин груп. Те строят в Лагера в момента. И вие ли нямате добро мнение за Ваклин?
                                Last edited by Дима; 11.09.2019, 01:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X