IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на имот с цел инвестиция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мислил съм такъв вариант но при толкова бърза продажба няма и данъците да се избият, или поне нищо съществено като печалба. А ако обзаведеш, даваш под наем и държиш по-дълго риска да паднат цените е доста голям.
    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

    Коментар


    • Внимавам разбира се,имал съм и грешни преценки в живота си,но като цяло съм оптимистично настроен и искам да опитам за да разбера дали това е нещото,което да правя занапред с парите си.Моля ако имате детайлна информация за прехода банка-сделка-продаване да я споделите тук,ще съм ви много благодарен.
      Чета доста и съм наясно с купуването на жилища като цяло,но имам чувството,че може да ми убягва нещо.
      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Flow Разгледай мнение
        Здравейте!Питането ми е свързано със закупуване на апартамент 3ст. С цел инвестиция.Строителя на сградата ми е близък човек,от когото имам закупени 2 жилища до момента.
        Имам 30 процента от цялата сума,другите 70 процента ще са ми необходими от банка,с която съм разговарял и съм постигнал споразумение.
        Имота притежава акт 14 и април 2020 ще предобие акт 16.Моята идея е да закупя жилището сега на "X" сума и да го продам април 2020 за "Y".Няма да имам такса за предсрочно погасяване на кредита и също така имам стабилен месечен доход,позволяващ ми да отделя пари за банката,без особени притеснения.
        Основния ми въпрос е с какво да внимавам и какво може да се обърка евентуално за в бъдеще?
        Благодаря предварително!
        Внимавай с представите и прогнозите си за бъдещето. Имат навика, доста често, да НЕ СЕ сбъдват.

        Коментар


        • Закупуване на имот с цел инвестиция

          Здравейте!Питането ми е свързано със закупуване на апартамент 3ст. С цел инвестиция.Строителя на сградата ми е близък човек,от когото имам закупени 2 жилища до момента.
          Имам 30 процента от цялата сума,другите 70 процента ще са ми необходими от банка,с която съм разговарял и съм постигнал споразумение.
          Имота притежава акт 14 и април 2020 ще предобие акт 16.Моята идея е да закупя жилището сега на "X" сума и да го продам април 2020 за "Y".Няма да имам такса за предсрочно погасяване на кредита и също така имам стабилен месечен доход,позволяващ ми да отделя пари за банката,без особени притеснения.
          Основния ми въпрос е с какво да внимавам и какво може да се обърка евентуално за в бъдеще?
          Благодаря предварително!
        Working...
        X