IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цените трудно ще растат докато не се вкарат свежи пари на нови участници тук – към момента мисля че повечето от участниците на пазара са преекспонирани към дружествата за земя и надали ще вкарат нови пари пак, а за да се качи цената трябва да сe увеличи търсенето. Иначе наистина параметрите на акцията ще се подобряват, но цените може да не мръднат толкова бързо колкото очакваме.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Димилов е прав. Цената след увеличението се застоя достатъчно дълго на тези нива и вече е време да потегли нагоре поне до следващото увеличение.

      Коментар


      • То направо си е грешно със "з "-то.?Благодаря ,La Costa !
        Мисля ,че цените ще се поразмърдат ,защото преди увеличението фонда имаше 43 хил. декара ,към момента -90 хиляди и то в тези параметри дето се цитират ,според мен е много добре .

        Коментар


        • На мен още преди ми бяха казали, че се очакват да излязат към началото на юни.

          /по-добре "висша" форма/

          Коментар


          • Тел. за информация в Карол е 0800 12626 на цената на градски разговор.Моето мнение е -след месец и половина до два .Има доста процедури от правно естество и там е голямото бавене .Инак от Карол вярвам ,че са свършили каквото е нужно .Но проверката ,казват ,била визша форма на доверие ,така че проверете .
            Успех !

            Коментар


            • Какво става? Кога ще започват да се търгуват новите акции?

              Коментар


              • До 21 .04 трябваше да бъдат записани новите акции .Според мен цената до следващото увеличение ще върви с бавни темпове нагоре .Цената на земеделските земи няма шанс към понижение ,а и с оглед на последващо окрупняване ,което позволява много по - качествено управление ,считам ,че всеки лев вкаран сега ,след изпълнение замисъла на фонда ,че ще придобие много по -висока стойност, респ .цените на акциите ще скочат здраво и то само на база преоценка на активите.

                Коментар


                • Бе голяма еуфория беше и тук наскоро. Даже аз налях пари. Да видиме сега.

                  Коментар


                  • Нормално след това бясно продаване и купуване в последните дни

                    Коментар


                    • Днес рекорд-няма продадена нито една акция
                      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • dobre e 4e raifata e hvarlila oko na tozi fond.mislia 4e tova e predpostavka za badeshti visoti.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Billy
                          0.16 на Ла коста боба позна
                          Размина му се на косъм варенето. Все пак ще го запазя и за следващия аукцион.

                          Коментар


                          • 3 000 - 0.20 лв
                            150 000 - 0.16 лв
                            16 073 - 0.15 лв

                            Коментар


                            • Райфайзенбанк
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Кой ги взе тези 150 000? Не ми казвайте, че е Карол.

                                Коментар

                                Working...
                                X