IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit
    SEBULBA, до последно ще се почудя но последните седмици купувам акции около 1.82. Към 10 000 успях да взема.

    Тези дни започнах и до 1.87 да се пласирам. За правата искам да анализирам цялата налична информация и тогава да реша. Времето е ценно и данните, която постъпват сега също са такива.

    При всички положения като имам наличен кеша предпочитам сега да си купя акциите но ако не успея да си купя търсеното количество на по-изгодни цени от правата ще търся допълнително и от там. Възможно е да увелича още повече теглото. Просто някои въпроси трябва да намерят отговор.

    Ще поживеем, ще видим
    Правилно! Защо да плащаш 1.90 за нещо, ако може да го купиш и по-тънко... Успех

    Поздрави

    Коментар


    • SEBULBA, до последно ще се почудя но последните седмици купувам акции около 1.82. Към 10 000 успях да взема.

      Тези дни започнах и до 1.87 да се пласирам. За правата искам да анализирам цялата налична информация и тогава да реша. Времето е ценно и данните, която постъпват сега също са такива.

      При всички положения като имам наличен кеша предпочитам сега да си купя акциите но ако не успея да си купя търсеното количество на по-изгодни цени от правата ще търся допълнително и от там. Възможно е да увелича още повече теглото. Просто някои въпроси трябва да намерят отговор.

      Ще поживеем, ще видим

      Поздрави
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mvr0306
        Господа, само за информация вчера пътувайки спряхме на един крайпътен пазар близо до Добрич и случайно мернах обява - рента за декар земя 45 лв!!!
        Къде е тука доходността от 14лв на този фонд?
        Това е в Добруджата... там рентите са такива. Ама и цените на земята вече са над 800 лв. / д-ка

        Коментар


        • Господа, само за информация вчера пътувайки спряхме на един крайпътен пазар близо до Добрич и случайно мернах обява - рента за декар земя 45 лв!!!
          Къде е тука доходността от 14лв на този фонд?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit
            Предположение, зад което заставам с някой лев

            Готов и съм за над 90% да се обзаложа но няма да е при 1:1. Ако се интересуваш ще се разберем

            Успехи и на теб!
            Профитов, а ти ще запишеш ли?

            Коментар


            • koko

              Коментар


              • Предположение, зад което заставам с някой лев

                Готов и съм за над 90% да се обзаложа но няма да е при 1:1. Ако се интересуваш ще се разберем

                Успехи и на теб!
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit
                  Искаш ли да пробваме един бас?

                  1000 лв, че ще е над 80%. Пред нотариус! Навит ли си?
                  Ухаааа! Да си ги премерим!

                  "Любимото ми"!

                  Мен, аз съм убеден че ще я запишат на 100% - все пак има едни пари да се изсветляват! Kакто при ADVEQ...

                  Въпросът е, че към момента това нашето са само предположения! Затова и беше забележката ми - но тя е изцело добронамеренА!

                  Успехи и спокойна нощ!

                  Коментар


                  • Искаш ли да пробваме един бас?

                    1000 лв, че ще е над 80%. Пред нотариус! Навит ли си?
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit
                      Как мислите ... ще останат ли незаписани? Чувам, че за 100% се борят.
                      Ама и ти си дърт манипулатор!

                      Как фарисейски изопачаваш нещата!

                      Манолов каза, че към момента е осигурен минимума записани акции, за да бтде успешна новата емисия!

                      100% - пожелавам им го! Но дали?

                      Коментар


                      • Как мислите ... ще останат ли незаписани? Чувам, че за 100% се борят.
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Дори и да не се продадат всички ще получиш пропорционален дял от тези, които са успяли да се пласират си мисля.
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Ако не ги продадеш и не ги запишеш отиват на служебен аукцион. Там в определения ден, който иска да си купи дава цена и количество и когато свърши времето за подаване на поръчките, незаписаните права се изсипват. Което не остане купено не се записва.

                            Поздрави!
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Ако изкупят всички права ще ти преведат парите по сметката,най вероятно нищто няма да получиш при този интерес и цена!

                              Коментар


                              • ако не си продам правата сега какво следва?

                                Какво представлява търга за правата?

                                Който предложи най-висока цена взима всички продаваеми на търга права ли? Къде мога да се информирам?

                                Благодаря предварително!

                                Коментар

                                Working...
                                X