IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ХОДИ ТОИ АМА ПО ДОХОДНОСТ И ДИВИДЕНТИ НЯМА РАВЕН.МНого близо от нивото преди кризата си е ХЕС

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Флинт Разгледай мнение
      Значи някъде 2007-ма 2008-ма купих акции на това нещо на 2,14 лв, с които акции преживяхме заедно кризата и се радвам да видя, че се покачват най-сетне. Та, купувайте смело, че до 2,14 има още много път
      Айде пак агитация. Няма нужда - купувай ти като си уверен.
      Аз на 130млн.капитализация съм скептичен. Много убаво...не е на убаво.
      До левче даже по-бързо може да стигне.
      Аз ще си пазя силите/парите за тогава.

      Коментар


      • Киро, какъв БРЕФ, та той ходи до 2.20 преди кризата, доста сме далеко от тези нива и не мисля че можем да ги видим скоро.
        ОК, ОК!
        За заложните къщи не споря, признавам че това дружество никога не съм го разглеждал сериозно и може би си прав.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Аз си мисля че това ще е първото дружество което ще достигне предкризисните си нива и то смятам че още тази година.
          Ако има друго дружество, което съм пропуснал ме извинете, но мисля че няма.
          София комерс, като сложиш и дивидентите се търгува на поне 50% над нивата от 2007 година.

          Коментар


          • Как първото, а БРЕФ

            Коментар


            • Аз си мисля че това ще е първото дружество което ще достигне предкризисните си нива и то смятам че още тази година.
              Ако има друго дружество, което съм пропуснал ме извинете, но мисля че няма.

              Коментар


              • Купувайте смело

                Значи някъде 2007-ма 2008-ма купих акции на това нещо на 2,14 лв, с които акции преживяхме заедно кризата и се радвам да видя, че се покачват най-сетне. Та, купувайте смело, че до 2,14 има още много път

                Коментар


                • Има ли някъде информация за разпределението по категории земя в момента?
                  Благодаря предварително!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                    И аз се надявам да е надценена, че продадох почети всичко тук, а искам да си го върна. Ама като гледам май съм се минал с продажбата, макар и с добра печалба. Чакам някъде в колоната купува........
                    Купувай сега ,докато не се е усетила тълпата.Препоръка е!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                      И аз се надявам да е надценена, че продадох почети всичко тук, а искам да си го върна. Ама като гледам май съм се минал с продажбата, макар и с добра печалба. Чакам някъде в колоната купува........
                      Замисляш ме над едно златното правило в инвестициите:
                      "standby, grandma, for beauty!"
                      и тоз коментар е без препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                        А случайно нямате ли усещане, че вече оттук оттам и май я забалончвате вече !!? Не е препоръка !
                        И аз се надявам да е надценена, че продадох почети всичко тук, а искам да си го върна. Ама като гледам май съм се минал с продажбата, макар и с добра печалба. Чакам някъде в колоната купува........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                          А случайно нямате ли усещане, че вече оттук оттам и май я забалончвате вече !!? Не е препоръка !
                          Приятелю, та ние тъкмо залепихме гумата и чакаме до утре след събранието, като засъхне лепилото, да почваме да помпим....
                          Това е шега, разбира се, естествено, че умирам от страх к'во ще стане от тук нататък !!!
                          и тоз коментар е без препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от M-yMaker Разгледай мнение
                            Абе, не е от най-подценените в БГРЕИТ, за Софикс да не говорим, а и при тез нива потенциала за растеж е почти изчерпан. Като им гледам и трендовете, чакам скоро Еларг пак да го подмине....иначе да диверснеш некой лев може и да става, ама аз лично нямам...чак толкоз излишен лев
                            А случайно нямате ли усещане, че вече оттук оттам и май я забалончвате вече !!? Не е препоръка !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Едно пиленци ми каза че 90 % от активите на Еларга са предварително уредени както Камбаните с Франс ауто и това дето някой си точат зъбите да вземат на безценица може ама само парцели за който нищо не стават и няма кандидати ..
                              Не е препоръка....
                              Е аз не съм казвал да купуваме на безценица земята на Еларга. Просто е възможност да се вложат някъде тези 50 милиона. Сделката трябва да е добра и за двата фонда
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                Никой ли не е ходил на онези срещи на които бяха поканени инвеститорите на фонда ? Някой знае ли какво мислят да правят с кеша? Сега ми хрумна, че могат да изкупят земя от ЕЛАРГ например по схемата земя за акции или директна покупка
                                Едно пиленци ми каза че 90 % от активите на Еларга са предварително уредени както Камбаните с Франс ауто и това дето някой си точат зъбите да вземат на безценица може ама само парцели за който нищо не стават и няма кандидати ..
                                Не е препоръка....

                                Коментар

                                Working...
                                X