IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    мойте боклуци са си мой боклуци и ходих до Солун с тях преди месец.....
    но ти си седнал да хейтарстваш в позиции който си гола вода и като не стане твойто ,бягаш. СЪЩИЯТ РЕПЕРТОАР ИМАШЕ ПРИ ЕЛАРГ , КОГАТО БЕШЕ 1,10 лв ....
    защо не отидеш да стойш там на леФче а пускаш глупостите си тук.....
    бягай при привилигированите от ТИМ там ще те образоват как да губиш парички ....качествено.
    Спокойно, не се вълнувай. А еларга съм го забравил наистина. Толкова е изхвърчала мукавата там, че не си заслужава да я коментираме, нека си ценим времето.
    В тоя род на мисли, ми се струва, че май работа си нямаш, или по цял ден се чудиш, как да потрошиш времето, удряйки почти по случаен принцип клавиатурката ! Колко ли щях да те зарадвам ако ти бях работодател ....
    Спи спокойно, само шегичка ! А сега, ще те оставя да хейтиш на воля. Виждам, че ти доставя удоволствие.
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
      Прав си, наистина, смешно ни става, особено от такива гърчавати мисли. Приеми го като комплимент.
      А патки, олово, и там каквито буклуци си насъбрал - наслаждавай им се.
      Картоните са ваши, но пък времето и удоволствието - наше
      мойте боклуци са си мой боклуци и ходих до Солун с тях преди месец.....
      но ти си седнал да хейтарстваш в позиции който си гола вода и като не стане твойто ,бягаш. СЪЩИЯТ РЕПЕРТОАР ИМАШЕ ПРИ ЕЛАРГ , КОГАТО БЕШЕ 1,10 лв ....
      защо не отидеш да стойш там на леФче а пускаш глупостите си тук.....
      бягай при привилигированите от ТИМ там ще те образоват как да губиш парички ....качествено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        ок, iezuitе, значи не си от чиста проба хейтърите познато ми е чувството което си описал когато прогнозите ти се сбъдват, значи ти си излязъл на тия нива (1.65 сега е 1.90 преди див). Значи просто така ги виждаш нещата, няма лошо в това, всеки ден вземаме такива решения. Аз лично не мисля че ще видим твоя сценарий, ама то затова е толкова интересно, всеки ден правим своите залози и времето показва кой бил прав и кой крив.
        С пожелание към теб, към мен и към всички други да можем да се учим от грешките си, а дай боже и от чуждите
        Съгласен, Исках само да вметна, че май верно не съм от чистата проба хейтър, а от мръсната проба с по-голяма вероятност
        Откровеността не ми е най-силната черта, но признат грях - половин грях. Надявам се и с това да си помогна, да се попречистя, докато дойде момента да се вади кеша. Но лятото е чудесен сезон, денят е дълъг, време - бол, още не е започнало а вече не искам да си ходи!
        Поздрави на всички "летни" птици с кеш по джобовете
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          пак да го кажа за хитрата лисица с двата крака......
          Каквото и лошо да става след 17 в Гърция , земята ще бъде успишно инвестиционно решение и за най консервативният портфеил. каквото и да е добро да са решили ЕС първо ще се почне от акциите скривалища.....Това е типично за нашата борса.
          Иначе инвеститорите в някоя позиция ще получат 21 милиона кеш и ще ги хвърлят по Оловото ,ТИМ и Патките .... а няма да покриват същата позиция ...
          Ставаш смешен ,много смешен.
          Еларг ,БРЕФ и Атерата ,Ланд ще бъдат манията / скривалищата /на следващите три месеца защото няма къде другаде да влезнат безопастно....

          Затвори очите и къде би дал сега 10 К в акции......
          Прав си, наистина, смешно ни става, особено от такива гърчавати мисли. Приеми го като комплимент.
          А патки, олово, и там каквито буклуци си насъбрал - наслаждавай им се.
          Картоните са ваши, но пък времето и удоволствието - наше
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
            Не братле, Волата може да бъде толкова екстравагантна, след някоя седмица, че да ти призная честно, мисля че и 1,55 може да бъде минато като малка гара, но пък щом сте си харесали 1,65 - нямам против. Дано устискате
            Надявах се да ви хареса, евентуалния съпорт на 1,44, но пък и вашата скромност се оказа доста съмнителна, Така е - как да няма вола, като има алчност.
            пак да го кажа за хитрата лисица с двата крака......
            Каквото и лошо да става след 17 в Гърция , земята ще бъде успишно инвестиционно решение и за най консервативният портфеил. каквото и да е добро да са решили ЕС първо ще се почне от акциите скривалища.....Това е типично за нашата борса.
            Иначе инвеститорите в някоя позиция ще получат 21 милиона кеш и ще ги хвърлят по Оловото ,ТИМ и Патките .... а няма да покриват същата позиция ...
            Ставаш смешен ,много смешен.
            Еларг ,БРЕФ и Атерата ,Ланд ще бъдат манията / скривалищата /на следващите три месеца защото няма къде другаде да влезнат безопастно....

            Затвори очите и къде би дал сега 10 К в акции......

            Коментар


            • кой посредник е продавач днес?

              Коментар


              • ок, iezuitе, значи не си от чиста проба хейтърите познато ми е чувството което си описал когато прогнозите ти се сбъдват, значи ти си излязъл на тия нива (1.65 сега е 1.90 преди див). Значи просто така ги виждаш нещата, няма лошо в това, всеки ден вземаме такива решения. Аз лично не мисля че ще видим твоя сценарий, ама то затова е толкова интересно, всеки ден правим своите залози и времето показва кой бил прав и кой крив.
                С пожелание към теб, към мен и към всички други да можем да се учим от грешките си, а дай боже и от чуждите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Винаги има хора дето много обичат да ходят след пазара. Сега чакаш 1.44, това е цена след дивидент, значи преди дивидента е било 1.69, ами то бяхме толкова преди месец и малко
                  След още толкова време като сме над 2 лв ще приказваш че чакаш 1.65
                  Не братле, само се пробваме да сме пред пазара, кеширал съм на към 1,9. Всяко нещо с времето. Ако се вълнуваш от цената, би трябвало, отдавна да си наясно, че няма по-променлива величина от нея. И трудно-предсказуема, Затова намекнах, че само се опитваме да изклатим пазара. Понякога се получава
                  А понякога, дори успява да надхвърли и собствените ми йезуитски представи откъм клатене
                  Затова, времето е най-доброто хапче, макар за някои горчиво Но пък е несравнимо удоволствие, да наблюдаваш как вятъра е подхванал хартията и я мята на всички посоки, особено, пък ако вече си кеширал и изобщо не те грее дали ще падат кортиците от небето
                  Волата може да бъде толкова екстравагантна, след някоя седмица, че да ти призная честно, мисля че и 1,55 може да бъде минато като малка гара, но пък щом сте си харесали 1,65 - нямам против. Дано устискате
                  Надявах се да ви хареса, евентуалния съпорт на 1,44, но пък и вашата скромност се оказа доста съмнителна, Така е - как да няма вола, като има алчност.
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                    Но да се върнем към темицата - това велпапе не искам да го помириша, преди да се убедя, че не е полегнало кротко и мило на 1,44, скромно но от сърце - това на първо четене. После ще видим
                    Винаги има хора дето много обичат да ходят след пазара. Сега чакаш 1.44, това е цена след дивидент, значи преди дивидента е било 1.69, ами то бяхме толкова преди месец и малко
                    След още толкова време като сме над 2 лв ще приказваш че чакаш 1.65

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Стига си се правил на врачка ,че ще бъдеш изгорен на кладата....
                      Влизай в ТИМ и досаждай там.....
                      Имам малко тимаджийски, но са привилегировани. Когато разкешвах преди време, започнах с по-големите експозиции и някои малки си останаха недоразкешени. Но темата им е скучна, не ме блазни.
                      Все пак всичкото спекулант се набута в адциците и нормално тука да се води повече свеж диалог
                      Какво да кажа за себе си, за да се представя в по-добра светлина Може би това, че много обичам борсови сривове. Затова с голямо удоволствие очаквам европейското да започне, а после и гурчуляците да се преселят на едно по-светло и комфортно място, където по принцип и на теория, тревогата за кинтите е на последно място...
                      Но да се върнем към темицата - това велпапе не искам да го помириша, преди да се убедя, че не е полегнало кротко и мило на 1,44, скромно но от сърце - това на първо четене. После ще видим
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                        Както е тръгнало, нищо чудно, докато софикс бере душа, да се набутате на макса. Продължавайте, парите са ваши, но пък удоволствието би могло да е и наше
                        Стига си се правил на врачка ,че ще бъдеш изгорен на кладата....
                        Влизай в ТИМ и досаждай там.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Бърз и много добър дивидент, но вече двама човека ми казват, че им бил за море
                          Което означава че няма да продават Атерки защото имат кеш за море.....
                          Логично е!
                          А тези който имат и в Бреф ....
                          А тези който имат свободен кеш .....по правилото за 30 % резерв... ,какво ще правят дивидента ...

                          Коментар


                          • Бърз и много добър дивидент, но вече двама човека ми казват, че им бил за море

                            Коментар


                            • Както е тръгнало, нищо чудно, докато софикс бере душа, да се набутате на макса. Продължавайте, парите са ваши, но пък удоволствието би могло да е и наше
                              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                В, едно съм добър да си браня акцията където съм ако има причина . А тук има толкова кеш в инвеститорчетата след 10 дни и поне 50 % обратно в Атерки ще влезнат ...
                                Внимавай ,Импараторе да не ти глътнат и 99 акции...скоро..
                                Moнти, резонно е да браниш позицията си разбира се. Стига да намериш доводи.
                                Аз може би имам повече от тебе тука, ма критиките не смятам да си спестявам.
                                Понеже не съм само на годинка хоризонт.
                                А Импа е резонно също да се надява на 1.20 ( а що ли пък да е изключено ), докато ги направи 9999 доста време има.

                                А относно кеша - почват го от 20-ти, ама има да се точи чак до Септември.
                                Дотогава я камилата, я камиларя.

                                ПС Оппс, самокоригирам се за дивидента. Декларират че още на 20 Юни ще го приведат целия. Да видим. Както и да е, аз не разчитам само на него.

                                На акционерите, чиито сметки за ценни книжа се намират в регистър Б на Централен депозитар АД (клиентска подсметка при инвестиционен посредник), дивидентът ще бъде изплащан чрез съответния инвестиционен посредник със съдействието на Централен депозитар АД още на 20 юни 2012 г.
                                Last edited by pipbel; 06.06.2012, 20:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X