IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересна дискусия- добре де Панев и БСЕ са много пристрастни и не оценяват прекрасните акции на ТИМ, а чуждите инвеститори които ги разпродадоха до тези нива толкова ли са некадърни че не можаха да ги оценят А хората, които протестират във Варна срещу ТИМ и те ли са от партията на Панев- ха-ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
      няма как акция на Хима да струва 1/2 от акция на Атера - няма как просто, понеже това е подменен пазар - манипулиран и поддръжаван от Мафия, на която и ти и БСЕ традър и Владо, сте говорители

      Та ти казвам пак, ските тук са ви намазани, първи чек поинт е когато поне се изравнят акция Хим и акция Атера
      По-голям от пазара няма, дали нещо е било добра инвестиция можеш да коментираш само след като дадения период вече е минал. За мен Атера е добра инвестиция, докато Химимпорт поне в тия реалности не е, може да бъркам, може и да не бъркам, времето ще покаже.

      Аз говорител на никого не съм, нито пък слагам етикети, а иначе по лично мое субективно мнение ако атера не е син чип за нашия пазар не знам кое е. Бърза справка за 3 месеца назад ми показва че това е дружеството с най-голям брой сделки на пазара, трето по оборот и второто по тегло във водещия индекс на БФБ - Софикс. Ако това не се води син чип, значи на пазара може да кажеш че няма сини чипове. Може и така да е, това все пак си е някаква имищльотина с която субективно се описват топ компаниите.
      Last edited by BSEtrader; 06.07.2012, 14:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
        Много ви бива да пенсионирвате, ама споко ще се подредят и за вас нещата!
        Gekko,
        кои са тогава сините чипове? Синергон и Химимпорт ли?

        Gekko, успокой се бате!
        преглътни загубите, колкото и да ти се струва, че са само на хартия, тук ще станат реални?

        Коментар


        • Значи Химимпорт ти е акция фаворит? И мафията са всички, които купуват Атера, а не е мафия само ТИМ? Интересно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Добре дошъл сред простите и прекараните. Не си сгрешил.
            Няма да ти каже, 2 пъти ти отклонява въпроса.
            Дай му само общи лафове да приказва срещу мафията по принцип.
            Страх го е да не се издаде, ама вече е дегизиран
            Стила не може да се сбърка.

            Геко, преди да ме набеждаваш за драскач на някой си Владо ( кво ли ти е направил тоя чиляк ) поразгледай мненията ми назад в темата.
            Въпреки че съм дългосрочен и имам доста винаги съм поствал когато съм смятал че я набалончват акцията спековците, както и когато не харесвам дадена политика на мажовците тука.
            А те в сравнение с тези от игнор списъка (където са и твоите любимци) са си направо цвете за мирисане.
            пипбел,
            твоите мнения, както и на Владо - са ясни
            От сега мога да ти кажа, какво ще каже Владо в Понеделник за сесията на БФБ

            Въпросът, е, че такива като него и теб, нямате право да подменяте пазара на БФБ!

            Владо пенсионирва сини чипове и дамгосва други да са такива (с 1-2 млн. лв. на неликвиден пазар не е много трудно пазара да се подменя)

            Аз, на тебе пипбел ти го казах още в първия си пост - няма как акция на Хима да струва 1/2 от акция на Атера - няма как просто, понеже това е подменен пазар - манипулиран и поддръжаван от Мафия, на която и ти и БСЕ традър и Владо, сте говорители

            Та ти казвам пак, ските тук са ви намазани, първи чек поинт е когато поне се изравнят акция Хим и акция Атера

            Приятно спускане! Вие си го направихте слалома

            Добрата новина, е че мафията си отива лека полека - Стандарт, гледам много ДФ вече си крият постигнатите резултати вече за 2012 - работата е ясна, Монбат му изчезнаха котировките...

            Смърди, и няма как ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
              Айде и аз влязох тука с няколкостотин бройки. В понеделник пак. Тук поне виждам да има обороти. Ако БСЕ Пароди ми каже според него коя е най-добрата акция на пазара, ще си купя и от нея. После ще имам интерес да следя дали той е бил прав или феновете на АТЕРА.
              Добре дошъл сред простите и прекараните. Не си сгрешил.
              Няма да ти каже, 2 пъти ти отклонява въпроса.
              Дай му само общи лафове да приказва срещу мафията по принцип.
              Страх го е да не се издаде, ама вече е дегизиран
              Стила не може да се сбърка.

              Геко, преди да ме набеждаваш за драскач на някой си Владо ( кво ли ти е направил тоя чиляк ) поразгледай мненията ми назад в темата.
              Въпреки че съм дългосрочен и имам доста винаги съм поствал когато съм смятал че я набалончват акцията спековците, както и когато не харесвам дадена политика на мажовците тука.
              А те в сравнение с тези от игнор списъка (където са и твоите любимци) са си направо цвете за мирисане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                Браво, май често улучваш момента. Ако го беше казала 1 ден по-късно, щях да се усъмня че си част от маскарада Както казваше генералът - интересно е мнението на лалка А сега, докъде я виждаш тази корекцийка ?
                Като казахаме "здравословна", тук за такава корекция имахме предвид до 1,40. Ако подмине под 1,40 вече няма да е здравословна, корекцията
                Не е препоръка

                Коментар


                • Айде и аз влязох тука с няколкостотин бройки. В понеделник пак. Тук поне виждам да има обороти. Ако БСЕ Пароди ми каже според него коя е най-добрата акция на пазара, ще си купя и от нея. После ще имам интерес да следя дали той е бил прав или феновете на АТЕРА.

                  Коментар


                  • Що си сменяте заглавията, бе - това не е хубаво.

                    Императорът винаги е Императорът.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
                      Gekko, ти ли си бе?
                      Gekko е да! Хахаха!

                      прай сметка какво типче! Браво!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Don Archon Разгледай мнение
                        Тука яко разпродават понеже им се ходи на море ......

                        Лично мнение без препоръки !!
                        Да ходят с дивидентът, както прави Императорът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Gekko, ти ли си бе?


                          Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
                          Отписвай ДФ, ПФ, ИПетата

                          На БФБ има и компании които са сериозни, които на корпоративно ниво са доста стабилни, които ще надживеят и БФБ и Правителство и т.н. са се доказали с времето - перспектива за ананлиз да е не 6 месеца или следващото ОСА, а 5, 10, 20 г. период напред и назад

                          Естествено, трябва да се купува само избирателно и с голям дисконт - определени индустрии трябва и да се избягват

                          Гранции за син чип е само самата компания, а не представянето и на неликвиден пазар като БФБ

                          Няма нужда казвам кое е син чип или не

                          Само казвам, че Атера не е син чип и не става за син чип - камоли Монбат!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Ееееех, bse parody, знам трудни години са, мъка много, хората нямат пари, озлобление цари, ама айде стига с глупостите ей. Зле е борсата няма спор, ама простотиите за да си изкараш напрежението върху някого едва ли е най-удачното

                            Като във всеки бизнес някои работят - успяват, вадят някакви пари, другите дето не могат или си изгубят парите обясняват че стоката не струвала, конкуренцията била мафия или че луната много силно му светила в очите. Ами като не ти харесва намери си друга работа някаква

                            Релакс и успехи в новите начинания!
                            Много ви бива да пенсионирвате, ама споко ще се подредят и за вас нещата!

                            Коментар


                            • Ееееех, bse parody, знам трудни години са, мъка много, хората нямат пари, озлобление цари, ама айде стига с глупостите ей. Зле е борсата няма спор, ама простотиите за да си изкараш напрежението върху някого едва ли е най-удачното

                              Като във всеки бизнес някои работят - успяват, вадят някакви пари, другите дето не могат или си изгубят парите обясняват че стоката не струвала, конкуренцията била мафия или че луната много силно му светила в очите. Ами като не ти харесва намери си друга работа някаква

                              Релакс и успехи в новите начинания!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
                                А ти какви акции би купувал на БФБ? Питам те защото и аз се чудя? Или да отписваме БФБ и да бягаме, колкото ни държат краката?
                                Отписвай ДФ, ПФ, ИПетата

                                На БФБ има и компании които са сериозни, които на корпоративно ниво са доста стабилни, които ще надживеят и БФБ и Правителство и т.н. са се доказали с времето - перспектива за ананлиз да е не 6 месеца или следващото ОСА, а 5, 10, 20 г. период напред и назад

                                Естествено, трябва да се купува само избирателно и с голям дисконт - определени индустрии трябва и да се избягват

                                Гранции за син чип е само самата компания, а не представянето и на неликвиден пазар като БФБ

                                Няма нужда казвам кое е син чип или не

                                Само казвам, че Атера не е син чип и не става за син чип - камоли Монбат!

                                Коментар

                                Working...
                                X