IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Говорим не само за настояща цена, а за тенденция.

    Атерата беше по-скоро подценена, когато се търгуваше на 1.9 барабар с дивидентът... но когато след дивидентът пак се търгува на 1.9 с тенденция да върви към над два - вече е по-скоро балон... поне в сравнение с някои други дивидентоснасящи компании.

    Ако някой реши да ми обясни защо е по-сгодно да си купя Атерки на Разбойник, вместо Жабоци на Пънкар или Честни игри на четвърт кинт, ще го изслушам... моите уважения и към трите акции.
    Жабоците не са ликвидни

    Коментар


    • Говорим не само за настояща цена, а за тенденция.

      Атерата беше по-скоро подценена, когато се търгуваше на 1.9 барабар с дивидентът... но когато след дивидентът пак се търгува на 1.9 с тенденция да върви към над два - вече е по-скоро балон... поне в сравнение с някои други дивидентоснасящи компании.

      Ако някой реши да ми обясни защо е по-сгодно да си купя Атерки на Разбойник, вместо Жабоци на Пънкар или Честни игри на четвърт кинт, ще го изслушам... моите уважения и към трите акции.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Кога било най-изгодно да се купуват акции? Миналата година. Догодина, пак ще е така!
        Пичове, как за 20 стотинки качване, една акция от много подценена стана балон? Май, пак пропуснахте момента,а?
        Малко Уди Алън ще ви дойде добре !

        Коментар


        • Ха-ха - туканка още малко ще надуете до три кинта.... ами а дано някой ви се връже...

          В моментът вече е по-сгодно човек да си купи Жабоци, отколкото тоя балоняк.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            Този път съм съгласен с прецаканото - със сигурност ще има, просто такъв е явно начина на работа на разните западни инвеститори по позицията. Ще отиде да кажем до 2 лв, после ще се появи някой продавач и ще върна ценате до 1.85, после ще отидем на 2.10 и ще върнем до 1.95. На принципа 2 напред, една назад
            Просто си разсъждавам на глас!
            Освен това фонд-мениджърите не спират да си я рекламират, а това значи, че се кумят да я шитят. Според мен де. ( Макар, че някой може да забележи връзка и с логиката на "bse parody")
            Не е препоръка
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Този път съм съгласен с прецаканото - със сигурност ще има, просто такъв е явно начина на работа на разните западни инвеститори по позицията. Ще отиде да кажем до 2 лв, после ще се появи някой продавач и ще върна ценате до 1.85, после ще отидем на 2.10 и ще върнем до 1.95. На принципа 2 напред, една назад
              Просто си разсъждавам на глас!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                Очаквате ли нови разпродажби тук?
                естествено
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Очаквате ли нови разпродажби тук?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                    Чудно, дали австрийците не продадоха Тарата, за да купят Агро-Финанс. Не виждам голямата далавера през цените и балансите, но може да имат някаква идея за конкретни парчета земя ! Мммм, дааа, интересно!
                    И аз това си помислих. Дали австрийци или други явно им е липсвал малко кеш за голямата сделка при АгроФ. Затова и разпродажбите напоследък тука.
                    Нямаше ме 2-3 дена, бях на път, големи събития ставали тука бе.
                    Както и да е, днес гледам цените се възстановили от предната седмица. Абакалъм на 2-та лева
                    Важно е обаче да знаем кой точно излизаше тука и кой така мощно влезе оттатък.
                    И защо Алеманците (ако са те) разпродават.
                    А пък про агрото - оня дето баш преди дивидента разпродаваше на 1.085 та дори и на 1.05 ми изпълняваше заявки...сега сигурно си яде налъмите

                    Коментар


                    • Чудно, дали австрийците не продадоха Тарата, за да купят Агро-Финанс. Не виждам голямата далавера през цените и балансите, но може да имат някаква идея за конкретни парчета земя ! Мммм, дааа, интересно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        Ти го каза...Не сках да излезе от моята уста ,за да не ме обвинят ,че съм манипулатор.А тази акция,много пъти съм казвал ...е прекрасна.И тук авремето участвах във всички увеличемия без последното.
                        Но ако трябва да минат още 2млн акции.....

                        Ако не ги вземе някоя "пенсия"....колкото и да е хубава акцията....Множко са тези пари за нашата борсичка....Освен някой с парите от дивидента да ги глътне(друг е въпросът дали му се дава свеж кеш)


                        ....Притеснява ме да не се задействат и репа ....Колкото и да е хубава акцията....става некомфортно

                        Имам тук ....Не е препоръка
                        Ами то,днес май някой освободи бая кеш
                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Уникредит продават предимно. Ако са самите те трябва да имат още около 2 милиона акции. Трябва да излезе съобщение. Ако им е паднал дела под 5%, значи са те.
                          Ти го каза...Не сках да излезе от моята уста ,за да не ме обвинят ,че съм манипулатор.А тази акция,много пъти съм казвал ...е прекрасна.И тук авремето участвах във всички увеличемия без последното.
                          Но ако трябва да минат още 2млн акции.....

                          Ако не ги вземе някоя "пенсия"....колкото и да е хубава акцията....Множко са тези пари за нашата борсичка....Освен някой с парите от дивидента да ги глътне(друг е въпросът дали му се дава свеж кеш)


                          ....Притеснява ме да не се задействат и репа ....Колкото и да е хубава акцията....става некомфортно

                          Имам тук ....Не е препоръка

                          Коментар


                          • Не виждам какво толкова има да се мисли. Терата е 20 стотинки под Еларга, а винаги е била поне 30-40ст над /такава е и сметката по баланс/. Решил някой да продава, ами продава, негов си проблем. Нямал е друго за продаване и затова е продал Адванса, вероятно не му се е продавало, но му се налага. Аз не съм на зор и не продавам, а и не виждам как ще си купя земя на половин цена, ако няма продавачи като горните.

                            Коментар


                            • Уникредит продават предимно. Ако са самите те трябва да имат още около 2 милиона акции. Трябва да излезе съобщение. Ако им е паднал дела под 5%, значи са те.
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Има логика в това ,което казваш....само това,че е излязъл НАПЪЛНО....този чужденец....от вътрешно инфо ли е.Защото излизането му продъкжава няколко няколко дена...ако е само един де.Да не се окаже че има още някой друг милион акции.Тука фриифлоут да искаш.Не е препоръка
                                За съжаление нямам вътрешно инфо дали това му е свършването, даже и аз подпитах по-надолу!
                                Ама като гледам размера на кифтето, то си е направо тройка кибапчита с гарнитура - т.е. някак си ме кара да мисля, че няма да изкара още някой мильонче от ръкава!
                                Last edited by man_united; 10.07.2012, 10:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X