IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    1. Златото е пари...
    И защо да не е Quercus suber, а точно злато ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      Извинявай...ама вмвсто да хвалиш дивидентната доходност...и КАК ЩЯЛА ДА СТАНЕ акцията тук 2.40(само уточни кога)....да беше поразцъкал при Меком.....такива печалби ще вземеш от Атерата за няколко години ....а там хораа изкараха за ден-два....А тези ,които са по-търпеливи и спокойни .ВЪЗМОЖНО Е И НЯКОЛКО СТОТИН ПРОЦНТА ДА ИЗКАРАТ...Сга сигурно малко те е яд,че докато хваеше всички АДСИЦИ с дивидентната им доходност....аз наравих малко над 60%....ти за колко години ще ги изкараш....Аре успех....и не се коси....винаги ще има такива моменти....
      Ми браво само мога да ти кажа. Да си ги харчиш със здраве, лято е.
      Да ама аз не съм такъв тип спекулант, така че такива Мекомскообразни печалби ( а и нали някой е загубил) не ме съблазняват и не са ми интересни.
      А и колкото пъти съм се опитвал в миналото поне в 2/3 съм ял шамарите.
      Това не е моя стил. Урока съм си го научил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        А и все повече гърла искат да папат, ма не могат си задоволи глада със злато
        1. Златото е пари. Все едно да кажеш, че не можеш да си задоволиш глада с хартишките де ги използваме за пари в момента.

        2. Храната вече се произвежда направо от нефт без посредничеството на земя. Който това не го е разбрал живее още в миналия век!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Мдаа, гроздето май вече малко кисело за някои, дето не използваха цяла седмица време имаха за добър гроздобер. Какви ли ревове ще има като стане 2.40-50.
          Дивидента май се очертава да е по-голям и от тазгодишния.

          Хубаво са обърнали тенденцията през юни, ма е слабо. Да видим дали е тренд. Доста повече могат да накупят.

          http://www.investor.bg/novini/122/a/...z-iuni,137484/
          Извинявай...ама вмвсто да хвалиш дивидентната доходност...и КАК ЩЯЛА ДА СТАНЕ акцията тук 2.40(само уточни кога)....да беше поразцъкал при Меком.....такива печалби ще вземеш от Атерата за няколко години ....а там хораа изкараха за ден-два....А тези ,които са по-търпеливи и спокойни .ВЪЗМОЖНО Е И НЯКОЛКО СТОТИН ПРОЦНТА ДА ИЗКАРАТ...Сга сигурно малко те е яд,че докато хваеше всички АДСИЦИ с дивидентната им доходност....аз наравих малко над 60%....ти за колко години ще ги изкараш....Аре успех....и не се коси....винаги ще има такива моменти....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Мдааа... Това го чувам през седмица от 5 години насам, как догодина ракетата ще литне...
            Тя вече е излетяла бе Форексов ако не си забелязал, и то не от скоро.
            Просто сменя орбитите си отвреме навреме.

            И този фундамент е единствения който бие любимото ти злато в исторически план. И занапред ще е така.
            Най малкото защото не може да се изкопае като твоя любимец.
            А и все повече гърла искат да папат, ма не могат си задоволи глада със злато

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Цената би била много добра, ама при нормален пазар.

              При тоя избушен пазар, има ного по-сгодни акции - това искам да река - посочих и две - Жабоците и Честните игри.
              Импе, за мене честните са по профитни и перспективни от двете.
              Ма всеки си знае неговата. Ти например съм сигурен че си си избил жабоците вече.
              Освен тайминга и фактора време мисля че най важния тук на БФБ-та, да умееш да чакаш. Не е лесно да се следва обаче, някои са прекалени холерици за да им издържат нервите. А и като закъсаш за кеш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Мдаа... Какви ли ревове ще има като стане 2.40-50.
                Мдааа... Това го чувам през седмица от 5 години насам, как догодина ракетата ще литне...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Ако им сравняваш % на дивидента единствено можеш да ги сравняваш ,ама иначе са си различни отрасли и няма база за сравнение ..
                  И при трите акции дивидентецът е основен стимул за пазаруване.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                    Кога било най-изгодно да се купуват акции? Миналата година. Догодина, пак ще е така!
                    Пичове, как за 20 стотинки качване, една акция от много подценена стана балон? Май, пак пропуснахте момента,а?
                    Малко Уди Алън ще ви дойде добре !
                    Мдаа, гроздето май вече малко кисело за някои, дето не използваха цяла седмица време имаха за добър гроздобер. Какви ли ревове ще има като стане 2.40-50.
                    Дивидента май се очертава да е по-голям и от тазгодишния.

                    Хубаво са обърнали тенденцията през юни, ма е слабо. Да видим дали е тренд. Доста повече могат да накупят.

                    http://www.investor.bg/novini/122/a/...z-iuni,137484/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Освен това фонд-мениджърите не спират да си я рекламират, а това значи, че се кумят да я шитят. Според мен де. ( Макар, че някой може да забележи връзка и с логиката на "bse parody")
                      Не е препоръка
                      Мда, щом си фенка на Геко логиката - вечно ще си останеш прецакана.
                      Що дириш тука, отивай да купуваш супер подценен Хим, аче гледам няма и 6 бона съпорт до 0.80 чак.
                      Аз вече казах - за мене е по вероятно да видим Атера/Хим 3:1, отколкото 1:1.
                      Ако това последното се случи някога ще означава само 1 - голям чужд спекулант (не инвеститор) е влязъл в ликвидния Хим, ще Ви обере паричките и ще изчезне в мъглата.

                      Коментар


                      • Ако им сравняваш % на дивидента единствено можеш да ги сравняваш ,ама иначе са си различни отрасли и няма база за сравнение ..
                        Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Цената би била много добра, ама при нормален пазар.

                        При тоя избушен пазар, има ного по-сгодни акции - това искам да река - посочих и две - Жабоците и Честните игри.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                          Ако цената на декар е 300 лева, то 1,90 лева за акция е справедлива цена. Но, ако средната цена на декар е 500 или 600 лева за декар, то една Атерка излиза поне 2,40 лева. Импе, ти ме зарази с жаргона си
                          Цената би била много добра, ама при нормален пазар.

                          При тоя избушен пазар, има ного по-сгодни акции - това искам да река - посочих и две - Жабоците и Честните игри.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Пенков - не са много ликвидни, ама са секси. Пък и как да са ликвидни - човек трябва да е малко луд, та да си ги шитне на тая цена - или пък да са опрали нож в неговото гърленце.

                            Бобанов - Разбойникът е банкнотата от два кинта (по-скоро да кажа - Художникът, щото авторът на банкнотите, възползвайки се от това, че никой не знай как е изглеждал Паисий, нарисувал е себе си), а пънкарят - банкнотата от пет кинта.

                            Да повторим и останалите - Грозник, Политик, Некадърник и Ревлю.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Говорим не само за настояща цена, а за тенденция.

                              Атерата беше по-скоро подценена, когато се търгуваше на 1.9 барабар с дивидентът... но когато след дивидентът пак се търгува на 1.9 с тенденция да върви към над два - вече е по-скоро балон... поне в сравнение с някои други дивидентоснасящи компании.

                              Ако някой реши да ми обясни защо е по-сгодно да си купя Атерки на Разбойник, вместо Жабоци на Пънкар или Честни игри на четвърт кинт, ще го изслушам... моите уважения и към трите акции.
                              Ако цената на декар е 300 лева, то 1,90 лева за акция е справедлива цена. Но, ако средната цена на декар е 500 или 600 лева за декар, то една Атерка излиза поне 2,40 лева. Импе, ти ме зарази с жаргона си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Говорим не само за настояща цена, а за тенденция.

                                Атерата беше по-скоро подценена, когато се търгуваше на 1.9 барабар с дивидентът... но когато след дивидентът пак се търгува на 1.9 с тенденция да върви към над два - вече е по-скоро балон... поне в сравнение с някои други дивидентоснасящи компании.

                                Ако някой реши да ми обясни защо е по-сгодно да си купя Атерки на Разбойник, вместо Жабоци на Пънкар или Честни игри на четвърт кинт, ще го изслушам... моите уважения и към трите акции.
                                Импе...абе превеждай ако може...Кой е Разбойникът....а и Пънкара кой е

                                Жабокът ми е ясен вече

                                Коментар

                                Working...
                                X