IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Carl Johnson Разгледай мнение
    Това не ти е Меком или което друго лъжливо дружество се сетиш, за да търсиш уловки и текста с малките букви.
    Ми граби бе .......прави репа ,ипотекирай имоти....и граби пари оставени на масата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      А сега де....защо ли се получава така....Парите седят и никой не иска да ги вземе
      Това не ти е Меком или което друго лъжливо дружество се сетиш, за да търсиш уловки и текста с малките букви.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Това като препоръка ли да го приемаме...за дивидента говоря

        Не знам какви препоръки са ти в главата. Според мен това си е чиста математика на 2 клас (мисля че умножение и деление във 2 клас се учеха)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Carl Johnson Разгледай мнение
          Дори и като написаха, пазарът не реагира грам. Уникална работа. Стоят едни пари на масата и никой не си мърда пръста да ги вземе. Голямо безпаричие е обладало БФБ.

          ПКБ-та до колкото знам нямат право да купуват, поне така пише в закона - само земя. Но и да можеха, едва ли държавната земя си струва усилията.

          А сега де....защо ли се получава така....Парите седят и никой не иска да ги вземе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            Ей много зле пазарът, няма кой да напише два реда за дружеството след като преди 2 часа дойде отчета. И какво дивидентът догодина вече 40ст ли взе да се очертава (не че не може да стане и повече)
            Добре че има и такива позиции на БФБ-то
            Това като препоръка ли да го приемаме...за дивидента говоря

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Ей много зле пазарът, няма кой да напише два реда за дружеството след като преди 2 часа дойде отчета. И какво дивидентът догодина вече 40ст ли взе да се очертава (не че не може да стане и повече)
              Добре че има и такива позиции на БФБ-то
              Дори и като написаха, пазарът не реагира грам. Уникална работа. Стоят едни пари на масата и никой не си мърда пръста да ги вземе. Голямо безпаричие е обладало БФБ.

              ПКБ-та до колкото знам нямат право да купуват, поне така пише в закона - само земя. Но и да можеха, едва ли държавната земя си струва усилията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                ....... И какво дивидентът догодина вече 40ст ли взе да се очертава (не че не може да стане и повече)
                Добре че има и такива позиции на БФБ-то

                Коментар


                • Eми какво да коментираме, което си е добро, добро е.
                  Само не ми е ясно какво смятат да правят целия тоя кеш .
                  Дали купуват ПКБ поне та да ги използват при възможност.
                  Или ще ни дават двоен на тазгодишния дивидент...
                  Понеже засега не забелязвам да купуват активно земя.

                  Ма при всички случаи тук ще съм доволен на още 35-40% нагоре от сегашните нива на 10 месечна база. Което е сигурно.
                  За разлика от 100% при хима дето са толкова сигурни, колкото и че може да е 40% надолу още.
                  Ма всеки си знае най добре риск толеранса...

                  Коментар


                  • Ей много зле пазарът, няма кой да напише два реда за дружеството след като преди 2 часа дойде отчета. И какво дивидентът догодина вече 40ст ли взе да се очертава (не че не може да стане и повече)
                    Добре че има и такива позиции на БФБ-то

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ха-ха - туканка още малко ще надуете до три кинта.... ами а дано някой ви се връже...

                      В моментът вече е по-сгодно човек да си купи Жабоци, отколкото тоя балоняк.
                      Балони, Балоняци, Дирижабли, Цепелини, .. се вият в усой
                      Не е препоръка (да ге...)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        1. Златото е пари...
                        И защо да не е Quercus suber, а точно злато ?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Извинявай...ама вмвсто да хвалиш дивидентната доходност...и КАК ЩЯЛА ДА СТАНЕ акцията тук 2.40(само уточни кога)....да беше поразцъкал при Меком.....такива печалби ще вземеш от Атерата за няколко години ....а там хораа изкараха за ден-два....А тези ,които са по-търпеливи и спокойни .ВЪЗМОЖНО Е И НЯКОЛКО СТОТИН ПРОЦНТА ДА ИЗКАРАТ...Сга сигурно малко те е яд,че докато хваеше всички АДСИЦИ с дивидентната им доходност....аз наравих малко над 60%....ти за колко години ще ги изкараш....Аре успех....и не се коси....винаги ще има такива моменти....
                          Ми браво само мога да ти кажа. Да си ги харчиш със здраве, лято е.
                          Да ама аз не съм такъв тип спекулант, така че такива Мекомскообразни печалби ( а и нали някой е загубил) не ме съблазняват и не са ми интересни.
                          А и колкото пъти съм се опитвал в миналото поне в 2/3 съм ял шамарите.
                          Това не е моя стил. Урока съм си го научил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            А и все повече гърла искат да папат, ма не могат си задоволи глада със злато
                            1. Златото е пари. Все едно да кажеш, че не можеш да си задоволиш глада с хартишките де ги използваме за пари в момента.

                            2. Храната вече се произвежда направо от нефт без посредничеството на земя. Който това не го е разбрал живее още в миналия век!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Мдаа, гроздето май вече малко кисело за някои, дето не използваха цяла седмица време имаха за добър гроздобер. Какви ли ревове ще има като стане 2.40-50.
                              Дивидента май се очертава да е по-голям и от тазгодишния.

                              Хубаво са обърнали тенденцията през юни, ма е слабо. Да видим дали е тренд. Доста повече могат да накупят.

                              http://www.investor.bg/novini/122/a/...z-iuni,137484/
                              Извинявай...ама вмвсто да хвалиш дивидентната доходност...и КАК ЩЯЛА ДА СТАНЕ акцията тук 2.40(само уточни кога)....да беше поразцъкал при Меком.....такива печалби ще вземеш от Атерата за няколко години ....а там хораа изкараха за ден-два....А тези ,които са по-търпеливи и спокойни .ВЪЗМОЖНО Е И НЯКОЛКО СТОТИН ПРОЦНТА ДА ИЗКАРАТ...Сга сигурно малко те е яд,че докато хваеше всички АДСИЦИ с дивидентната им доходност....аз наравих малко над 60%....ти за колко години ще ги изкараш....Аре успех....и не се коси....винаги ще има такива моменти....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Мдааа... Това го чувам през седмица от 5 години насам, как догодина ракетата ще литне...
                                Тя вече е излетяла бе Форексов ако не си забелязал, и то не от скоро.
                                Просто сменя орбитите си отвреме навреме.

                                И този фундамент е единствения който бие любимото ти злато в исторически план. И занапред ще е така.
                                Най малкото защото не може да се изкопае като твоя любимец.
                                А и все повече гърла искат да папат, ма не могат си задоволи глада със злато

                                Коментар

                                Working...
                                X