IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
    Маааашала! Сутринта излезнах от Хима и влезнах тука. Със сегашния скок си избих минуса от срива на Химимпорт
    Имаше един филм..."Господин за един ден"....с Главен герой Пурко

    Коментар


    • Май ще понапълним

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
        Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))
        Чакам на 1.8

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          "...
          "Ако курсовете повече не могат да се качат, то тогава те трябва да паднат."
          Няма да казваме, кой го е казал, май не само Владо Панев
          Уaу, изпълни ми се душата
          Last edited by Vola.X; 24.08.2012, 00:29.
          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
            Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))
            "Никога не трябва да се тича след трамвай или акция. Само търпение: следващият/следващата идват със сигурност."
            "Ако курсовете повече не могат да се качат, то тогава те трябва да паднат."
            Няма да казваме, кой го е казал, май не само Владо Панев
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              Няма ли да свалите малко, че да понапазаруваме?
              Не бързай толкова и ще те огрее Няма къде да избяга ))

              Коментар


              • Няма ли да свалите малко, че да понапазаруваме?

                Коментар


                • Те (АТЕРА) тази информация за държавната земя и за компенсаторките я знаят от доста време. Лично аз съм я чувал няколко пъти, когато съм ходил на ежегодните им срещи с акционерите. Така,че аз не се притеснявам и съм сигурен, че отдавна са реагирали адекватно и са се подготвили.

                  Без препоръки !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                    Никой АДСИЦ няма право по закон.
                    Това донякъде може да се заобиколи (като ЕЛАРГ), но чрез обслужващо дружество, което е еднолична собственост на АДСИЦ-а, но дори и така може да бъде само в ограничен размер.
                    Благодаря,стана ми ясно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение




                      Е ако е така е несправедливо.Сега някой ще купи на ниска цена и ще ги продаде директно на АТЕРА....а другите АДСИЦ и те ли нямат право ...
                      Никой АДСИЦ няма право по закон.
                      Това донякъде може да се заобиколи (като ЕЛАРГ), но чрез обслужващо дружество, което е еднолична собственост на АДСИЦ-а, но дори и така може да бъде само в ограничен размер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                        До колкото ми е известно нямат право да купуват компенсаторки


                        Е ако е така е несправедливо.Сега някой ще купи на ниска цена и ще ги продаде директно на АТЕРА....а другите АДСИЦ и те ли нямат право ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          А...ТАКА ли...и защо
                          До колкото ми е известно нямат право да купуват компенсаторки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                            До колкото знам Атера не могат да участват на търговете с компенсаторки.
                            А...ТАКА ли...и защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                              Пип какъв е проблема.При толкова кеш в АТЕРА точно сега е момента да купуват от държавата.Защото ако не го направят те,ще го направят твхните потенциални клиенти

                              Добре,че тук кешираха доста земя,че при такова предлагане(мисля,че държавата има към 800К декара,май) цените ще се пооталожат.ЕЛАРГ излязоха хитреци....
                              До колкото знам Атера не могат да участват на търговете с компенсаторки.

                              Коментар


                              • Тука нещо тапичка се позаформи

                                Коментар

                                Working...
                                X