IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
    Я виж колко земя имат и колко им е Капитализацията и си прави извод .
    Не бях видял ... но ще погледна, обещавам. Или както се казва в един виц, не съм гинеколог, но ще ударя едно око!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Don Archon Разгледай мнение
      Човека си го е казал .....

      И без препоръки !!
      Да, земицата вече не я произвеждат.

      То и златцето вече не го произвеждат, само добиват преди произведеното.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Човека си го е казал .....

        И без препоръки !!
        Attached Files

        Коментар


        • Я виж колко земя имат и колко им е Капитализацията и си прави извод .

          Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
          Малко оптимистично ми се вижда това 1.90. Все пам Атерката имат както доста земя, така и много пари в брой и договори за продажба на добри цени, т.е. малко падането е като да падне стойноста на левовете ти в джоба
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Нормален спад - до 1.9 няма страшно.

            Под 1.9 - сгодно за допълване. Май нарастват шансовете да се сбъдне хубавото сценарий - Честна игричка - 0.328, Атерка - 1.88 - та пак врътчички да си правим...
            Малко оптимистично ми се вижда това 1.90. Все пам Атерката имат както доста земя, така и много пари в брой и договори за продажба на добри цени, т.е. малко падането е като да падне стойноста на левовете ти в джоба

            Коментар


            • Срив едва ли ще има...но човек трябва да се озърта .
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • Нормален спад - до 1.9 няма страшно.

                Под 1.9 - сгодно за допълване. Май нарастват шансовете да се сбъдне хубавото сценарий - Честна игричка - 0.328, Атерка - 1.88 - та пак врътчички да си правим...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
                  Ще гръмнат колкото е гръмнало и онова репо за 1 000 000 акции на Еврохолд на цена 1,02 лв, щото има и такова на сайта на ПФБК. Само те си знаят какво точно правят и какво допълнително обезпечение искат.
                  Чудно, как изобщо са се навили, да се репват с холдчето, че и по номинал даже !??? Пък дано не "гръмне" туй репо, че ако "гръмне", ......дано не му събираме парчетата на холдчето ...
                  Last edited by precakanoto; 04.09.2012, 11:51.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • http://www.mediapool.bg/уникални-при...ews196927.html

                    Коментар


                    • Ще гръмнат колкото е гръмнало и онова репо за 1 000 000 акции на Еврохолд на цена 1,02 лв, щото има и такова на сайта на ПФБК. Само те си знаят какво точно правят и какво допълнително обезпечение искат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
                        Явно ПФБК приема тази хартия за доста добро обезпечение, щом е готов да я приеме за репо на цена 1,844 лв.
                        Въпроса е какво ще стане ако почнат да гърмят репата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                          На сайта на ПФБК има репа над 1.6 лв

                          http://www.ffbh.bg/bg/brokerage-services/otc-deals
                          Явно ПФБК приема тази хартия за доста добро обезпечение, щом е готов да я приеме за репо на цена 1,844 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                            Нормално е да има движения както нагоре, така и надолу. Не виждам балони в нищо българско, по-скоро има доста подценени активи. Лично аз, след още няколко стотинки надолу, пак започвам да купувам Атерки!
                            Ти си знаеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                              Още е рано да се говори за срив
                              Нормално е да има движения както нагоре, така и надолу. Не виждам балони в нищо българско, по-скоро има доста подценени активи. Лично аз, след още няколко стотинки надолу, пак започвам да купувам Атерки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                                Този срив как си го обяснявате?
                                Време му е. От 2 години акцията расте. А нищо не расте вечно. Според мен е възможно да се разбалончи до 1,44 в рамките на година-година и половина. Подразбира се, от самосебе си, че не е препоръка. Само Ванга би могла да каже точно кога и как, но и нея вече я няма...
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X