IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Импе, превъзбудил си се нещо тука.
    Превъзбудил - знайш как вирнал самолетът по туй позиция...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


      То и аз съм ъпър тъдява, ма ти изби рибата бе.
      Май още идния сезон се каниш за ликвидацийка

      Недей така, има още дълго да цоцаме сосничко тука
      Ми ето - Трейдъров вика - 38 стинки дивидентец минимум. Е, акция с такова дивидентец не струва ли 3 кинта? Ми то туй над 50% от дивидентът на Жабокът.

      Е, аз си зех още мъничко - мисля - 2.1 кинта - добро цена.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Не знам какво четете и как смятате, но на мен резултатите за Q3 ми показват дивидент от мин 38 ст, с Q4 вече твърдо над 40 ст.
        Чукча не читател, чукча писател..

        Коментар


        • Не знам какво четете и как смятате, но на мен резултатите за Q3 ми показват дивидент от мин 38 ст, с Q4 вече твърдо над 40 ст.

          Коментар


          • Импе, превъзбудил си се нещо тука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Хъх - вижте новината на пръва страница - усещате ли как туканка дивидентчето ще иде поне на 34.8 стинки?

              Просто ми се струва, че ще си шитна акцииките на 2.98 минимум и ще им плювна на дивидентчето - та и други хора да поспечелят.


              То и аз съм ъпър тъдява, ма ти изби рибата бе.
              Май още идния сезон се каниш за ликвидацийка

              Недей така, има още дълго да цоцаме сосничко тука
              Last edited by pipbel; 31.10.2012, 14:53.

              Коментар


              • Хъх - вижте новината на пръва страница - усещате ли как туканка дивидентчето ще иде поне на 34.8 стинки?

                Просто ми се струва, че ще си шитна акцииките на 2.98 минимум и ще им плювна на дивидентчето - та и други хора да поспечелят.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Тука напоследък не минава и ден без да прехвърчат сочни пържоли и кюфтаци.
                  Тренда и при тях определено има само 1 посока.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Много просто, щото от тук се и излиза най лесно и сгодно като му затрябва на човек кеш за някъде.
                    А до следващия Май време бол, тепърва почваме да калкулираме и дивидента в цената
                    За мен е интересно да видя напролет ще задмине ли макар и с малко Еларга или не.
                    Чудя се какво му харесвате изобщо на еларга, там е изпята песен и тотална спекула с идеята дали ще мине 2,20 2,40 или дано не се окаже под 2
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Всичкото й добре, на хартията, но защо не излитаме !?!?
                      Много просто, щото от тук се и излиза най лесно и сгодно като му затрябва на човек кеш за някъде.
                      А до следващия Май време бол, тепърва почваме да калкулираме и дивидента в цената
                      За мен е интересно да видя напролет ще задмине ли макар и с малко Еларга или не.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Балониада, със сигурност в отчета ще са различни, защото ще обявят печлбата спрямо около 500 лв на колкото средно е преоценена земята към края на 2011. Но дивидент се разпределя спрямо реалната покупна, не спрямо преоценената и оттам ти идва неразбирането предполагам.
                        Всичкото й добре, на хартията, но защо не излитаме !?!?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • За кое да знае нещо?

                          Коментар


                          • Някой знае ли нещо?

                            Коментар


                            • Прочетох малко по-отзад, че говорите за дивидент. Някои прогнозират 30 стотинки, други 50. Аз мога да ви кажа какво казаха от мениджмънта по този въпрос на последната регулярна среща с акционерите: тогава казаха, че очакват дивидента да е поне 30-35 стотинки, но в никакав случай по-малко. Лично мен ме устройва и затова не се чудех дълго и напълних още на 2,03 лв.

                              Без препоръки за покупки или продажби !!

                              Коментар


                              • Балониада, със сигурност в отчета ще са различни, защото ще обявят печлбата спрямо около 500 лв на колкото средно е преоценена земята към края на 2011. Но дивидент се разпределя спрямо реалната покупна, не спрямо преоценената и оттам ти идва неразбирането предполагам.

                                Коментар

                                Working...
                                X