IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Туканка май дадохме здрава газ и вече гледам задминахме Еларгчето като пътна гара

    Коментар


    • ето какво ни очаква на пазара за земеделската земя за 2013



      без препоръки !!!
      Last edited by X_Y; 02.11.2012, 16:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
        Товарят си от сутринта стабилно хората Хубава акцийка!
        И аз натоварих последните 5К. Годишния план изпълнен, 200 дка налични и засети
        Пилоте, пали двигателите за излитане вече че няма време.
        Имаме > 1/2 година път до дедо Мраз да си вземем подаръците

        Коментар


        • Товарят си от сутринта стабилно хората Хубава акцийка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът;1059[LIST
            [/LIST]336810]Аз няма да справям с никого - законът ще се справи, щом се прилага. Бюлетината (дай боже да се стигне до там) ще кажа. Държа на №18.
            БЕЗ ОТСТЪПЛЕНИЯ ! ! ! ИМПОФФФ
            БЮЛЕТИН 111

            Коментар


            • Импе, поне сложи в подписа легенда с обяснение кой е жабока, кой е разбойника, кои са зергове и протоси, кой level некромансър си, колко кръв, броня и мана имаш и дали 4.6-тицата ти е любимия снайпер. Очевидно е, че живееш в някакъв твой си свят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Малии, представям си като се появиш на екрана Петък вечерта в 8 за седмичния отчет пред електората и сичкото мангал махала ще се кръсти
                Ма то само първите 100 дни, щот после ще си им резнал тока и водата.

                Ооопс, стига съм спамил баш в темата на най готината акция...
                Що бе - бая кафяви ще гласуват за мене - аз ще си говоря предизборно каквото и мисля да правя - равенство пред закона, социална справедливост и т.н. - те докато се усетят какво значи това, вече ще са на тъмно и без цоциални помощи...

                Ама да - стига спамили Атерката.

                Според тебе утре нагоре ще продължи ли или ще върне назад ли? И въобще - до де ще отиде цената туканка? Дали няма шанс да подне под Разбойникът, когато сняг забръска?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Малии, представям си като се появиш на екрана Петък вечерта в 8 за седмичния отчет пред електората и сичкото мангал махала ще се кръсти
                  Ма то само първите 100 дни, щот после ще си им резнал тока и водата.

                  Ооопс, стига съм спамил баш в темата на най готината акция...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    А се кани и Дуче да ни става
                    Кой го знай дали ще се справи с бай мангал, ма поне като ги ръси от екрана ще е по забавен от Боко със сигурност.
                    Импе - кой номер ще ти е бюлетината бе ?
                    Аз няма да справям с никого - законът ще се справи, щом се прилага. Бюлетината (дай боже да се стигне до там) ще кажа. Държа на №18.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                      Импе, имаш интересни разсъждения, обаче (извинявай за израза) се изказваш като пълен идиот. То не са жабоци, разбойници, не са змии, не са гущери. Ай стегни се малко и говори като сериозен човек. Ти инвеститор ли си или галактически стопаджия на LSD?
                      .
                      А се кани и Дуче да ни става
                      Кой го знай дали ще се справи с бай мангал, ма поне като ги ръси от екрана ще е по забавен от Боко със сигурност.
                      Импе - кой номер ще ти е бюлетината бе ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                        Импе, имаш интересни разсъждения, обаче (извинявай за израза) се изказваш като пълен идиот. То не са жабоци, разбойници, не са змии, не са гущери. Ай стегни се малко и говори като сериозен човек. Ти инвеститор ли си или галактически стопаджия на LSD?

                        Сега малко по темата - и мен АТЕРА-та много ме радва и се представя по-добре от очакваното. Много съм доволен, че натоварих на 1.80 доста сносно. И мисля още да натоварвам тука, нищо че вече ми е 50% от портфейла. Лошото е, че с тези непрестанни продажби сериозно им намаляват декарите земя и в дългосрочен план това май няма да се отрази много добре на фонда. Пък и подозирам, че в момента се продават най-добрите земи и за в бъдеще няма да има такъв спред между купува и продава.
                        Същите притеснения и при мене са налице. Споделял съм ги и преди.
                        Ама те да ни ги раздадат тия 75милки дето се очертават, пък после само от ренти ще си осигуряваме сосни 10% годишно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                          Ай стегни се малко и говори като сериозен човек. Ти инвеститор ли си или галактически стопаджия на LSD?
                          А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-ха-ха-ха-ха !!!! Това беше яко !!!

                          Отпусни коланът, бе - дай малко настроение... Жабоците са си жабоци - не знам кои са змиите.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Импе, имаш интересни разсъждения, обаче (извинявай за израза) се изказваш като пълен идиот. То не са жабоци, разбойници, не са змии, не са гущери. Ай стегни се малко и говори като сериозен човек. Ти инвеститор ли си или галактически стопаджия на LSD?

                            Сега малко по темата - и мен АТЕРА-та много ме радва и се представя по-добре от очакваното. Много съм доволен, че натоварих на 1.80 доста сносно. И мисля още да натоварвам тука, нищо че вече ми е 50% от портфейла. Лошото е, че с тези непрестанни продажби сериозно им намаляват декарите земя и в дългосрочен план това май няма да се отрази много добре на фонда. Пък и подозирам, че в момента се продават най-добрите земи и за в бъдеще няма да има такъв спред между купува и продава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              А на 1.90 викаше балон било....
                              Просто не очаквах толкова силни резултати. При настоящият отчет до 2.5 покупката е повече от сгодна. Все пак ако търсим дивидентна доходност поне 10%, разликата в цената между 1.9 и 2.1 е 2 стинки дивидент. Тоест при очакван дивидент 25 стинки цена от 1.90 не е най-добрата оферта на БФБ (дивидентец около 13%), но при очакван дивидент 35-40 стинки, цена от 2.1 си е далавера отвсякъде - диведентец около 18% - баси, това бие и Жабоците.... а и средната ми цена на пазаруване тук си е немного над 2 кинта.
                              Last edited by Императорът; 31.10.2012, 17:41.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ми ето - Трейдъров вика - 38 стинки дивидентец минимум. Е, акция с такова дивидентец не струва ли 3 кинта? Ми то туй над 50% от дивидентът на Жабокът.

                                Е, аз си зех още мъничко - мисля - 2.1 кинта - добро цена.
                                А на 1.90 викаше балон било....

                                Коментар

                                Working...
                                X