IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хора, ще ходим на сборището ли?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
      след 5 години като са разпродали всичко и са ни раздали дивидент от по 50 ст. всяка година .
      Харесва ми тази идея и я подкрепям напълно

      Без препоръки !!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        И аз така си мисля. До дивидента със сигурност ще стигнем до към 2,4. Смятам, че тези дето сега надуват, ще продължат да купуват и цената ще се стабилизира около 2,5, ако догодина продължат със същата политика. Ако спрат продажбите на активи, с оглед на по-малкия дивидент, очаквам спекулантите да поразпродадат и да коригираме до към 1,75-1,8. Да видим дали ще уцеля.
        То както е тръгнало - 2.4 можем да стигнем още до краят на месецът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • кой преди викаше: up up up ?
          мисля, че сега е момента да се изкаже подобаващо.

          Без препоръки !!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
            Аааа, ето го сгодния момент да се сложи на масата въпроса за таксите и комисионните.
            Да не вземат да се откажат от сбирката само...

            Коментар


            • ПОКАНА до акционерите на Адванс Терафонд АДСИЦ за среща с Ръководството на дружествот

              http://karoll.bg/bg/?section=single_news&id=508
              Иначе и аз продадох някъде 18% на средна 2.19 да видим еларга дали ще оправдае очакванията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
                Преди година купувах тук на 1.29 или на 1.3 и се чудех защо никой не ще да купува. А вече имаше информация за рекордния дивидент. Сега цената се надува и то правилно защото това си е пак сериозна доходност, но ... дали ще се коригира цената до 1.75-1.8 ме съмнява, да е скоро ... но има резон примерно след 5 години като са разпродали всичко и са ни раздали дивидент от по 50 ст. всяка година .
                С други думи ще се радвам след 5 години цената да е 1.75, ще си ги продам с удоволствие.
                Може и след 5 години да не стигне толкова
                Не е препоръка

                Коментар


                • Размишления

                  Преди година купувах тук на 1.29 или на 1.3 и се чудех защо никой не ще да купува. А вече имаше информация за рекордния дивидент. Сега цената се надува и то правилно защото това си е пак сериозна доходност, но ... дали ще се коригира цената до 1.75-1.8 ме съмнява, да е скоро ... но има резон примерно след 5 години като са разпродали всичко и са ни раздали дивидент от по 50 ст. всяка година .
                  С други думи ще се радвам след 5 години цената да е 1.75, ще си ги продам с удоволствие.

                  Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  И аз така си мисля. До дивидента със сигурност ще стигнем до към 2,4. Смятам, че тези дето сега надуват, ще продължат да купуват и цената ще се стабилизира около 2,5, ако догодина продължат със същата политика. Ако спрат продажбите на активи, с оглед на по-малкия дивидент, очаквам спекулантите да поразпродадат и да коригираме до към 1,75-1,8. Да видим дали ще уцеля.
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Иначе си прав, сега ще си чакаме сгодна корекция. Ако падне до 2.05-10 няма да е лошо. До Май време бол. Ще му дойде времето на 2.30-2.40 поне, нека се види дивидента. Зависи и от това ще продължат ли да продават и другата година....
                    И аз така си мисля. До дивидента със сигурност ще стигнем до към 2,4. Смятам, че тези дето сега надуват, ще продължат да купуват и цената ще се стабилизира около 2,5, ако догодина продължат със същата политика. Ако спрат продажбите на активи, с оглед на по-малкия дивидент, очаквам спекулантите да поразпродадат и да коригираме до към 1,75-1,8. Да видим дали ще уцеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Тигре и Медика ли разпродаваш?!?!
                      Какво ти стана изведнъж?
                      пак ли смс от Чичо Оги?
                      Не СМС.
                      Готвя врътка вътре в групата.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Тигре и Медика ли разпродаваш?!?!
                        Какво ти стана изведнъж?
                        пак ли смс от Чичо Оги?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Бе какво яхоо кви 5 лева бе Импе. Оня ден влезе дет се вика
                          Голямото ти Яхооо днеска се пада за мене.
                          Разкарах 30 декара на средна 2.25.
                          Да се възползваме малко викам от лакомията на спекулантчетата.

                          Иначе си прав, сега ще си чакаме сгодна корекция. Ако падне до 2.05-10 няма да е лошо. До Май време бол. Ще му дойде времето на 2.30-2.40 поне, нека се види дивидента. Зависи и от това ще продължат ли да продават и другата година....
                          А, аз влизам малко по малко от лятото. Средната ми цена сигур е около 2.15 - ако земем 35-38 стинки дивидент - баси далаверското.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Туканка и днес

                            Яхо-о-о-о-о-о !!!!

                            Аз мисля пазарът ще се успокои на нива 2.3 - 2.35.
                            Бе какво яхоо кви 5 лева бе Импе. Оня ден влезе дет се вика
                            Голямото ти Яхооо днеска се пада за мене.
                            Разкарах 30 декара на средна 2.25.
                            Да се възползваме малко викам от лакомията на спекулантчетата.

                            Иначе си прав, сега ще си чакаме сгодна корекция. Ако падне до 2.05-10 няма да е лошо. До Май време бол. Ще му дойде времето на 2.30-2.40 поне, нека се види дивидента. Зависи и от това ще продължат ли да продават и другата година....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Стига бе, Импе. То няма и 0,5%.
                              Е, че то не само днес - откак тръгна Яхо-о-о-о - то, ръстът вече е към 10%, по-точно 12% за последният месец.

                              Макар че на зима, когато сняг забръска, може да има и известен спад, докъм 2 - 2.05.
                              Last edited by Императорът; 06.11.2012, 11:58.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Туканка и днес

                                Яхо-о-о-о-о-о !!!!

                                Аз мисля пазарът ще се успокои на нива 2.3 - 2.35.
                                Стига бе, Импе. То няма и 0,5%.

                                Коментар

                                Working...
                                X