IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук, като гледам какво слагат от дясно - май все повече хора мислят като мен че 190млн. пазарна капитализация е множко?

    Коментар


    • В земи.бг тия дни са почнали да пускат активно новини нещо Чудя се кой зима земя на кредит като годишно примерно го обслужва за 90-100 лева, айде една част отиват за главницата, при положение че рентите са толкоз ниски То като при жилищата наемът 300 ипотеката 500 Ма да видим докога ще я караме така Иначе ако наистина субсидията стигне 42 лева може.....

      Коментар


      • 2,3 милиарда лева оборот - определено Императора е бръкнал в торбата с жабоци, разбойници, тролове, уукита и прочее синоними

        Коментар


        • Малце я надцени ....

          Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
          Що пък проблем,може ИМПЕТО да е развързал кесията и накупил 1/4 от борсата.
          Бих казал 110%!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
            И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

            Явно има някакъв проблем
            Що пък проблем,може ИМПЕТО да е развързал кесията и накупил 1/4 от борсата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              На официален пазар до момента са минали точно: 21725
              Току що ми се обадиха и казаха че има проблем с платформата и работят за да го отстранят.

              Язък ... беше си емоция да видя на нашата борса - Оборот: 2 288 909 205 лева.
              Пожелавам и го от сърце ... но надали в моя живот
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • С коя платформа сте ...?

                Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
                И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

                Явно има някакъв проблем
                На официален пазар до момента са минали точно: 21725

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  При мен показва софтуера сделка за 1 млн. броя, в 15:16 ч., на 2.24.
                  За съжаление такава виждам само в платформата, не и в сайтовете.
                  Препоръки нямам никакви!
                  И при мен взе да откача, показва ми два милярда и 288 милиона оборот.

                  Явно има някакъв проблем
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • При мен показва софтуера сделка за 1 млн. броя, в 15:16 ч., на 2.24.
                    За съжаление такава виждам само в платформата, не и в сайтовете.
                    Препоръки нямам никакви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                      Абе какво става тука, софтуера ми показва, че има продадени 18 422 бр - около 44- 45 000 лв оборот. Същевременно долу - оборот на АТЕРА - 6 633 696 лв. Нещо при мен ли се е сбъгнало?
                      Много добре ти показва софтуера ...

                      Ама като гледам тази акция, ще взема да си купя още акции от BSO, май май и умрялата ни фондова борса ще излезе на печалба, само чрез оборотите на АТЕРА.

                      Браво, браво, не е препоръка имам и от двата вида
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • 18600 броя на средна 2.2423

                        Коментар


                        • Абе какво става тука, софтуера ми показва, че има продадени 18 422 бр - около 44- 45 000 лв оборот. Същевременно долу - оборот на АТЕРА - 6 633 696 лв. Нещо при мен ли се е сбъгнало?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ми супер - по мои сметки колкото по-бръзо го ликвидират, толкова по-добре... ама те нямат такова намерение, както рекоха на сборището.
                            Бе не знам, ма ний да си вземем 85-90 стинки тука от 3 поредни дивидента, пък нататък ще му мислим....квото сабя покаже

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Дрън, дрън, те ако имат яка печалба за следващото 6 месечие начи са им останали 200К декара бре. Тая цифра дет цитираш ще е по голяма от ликвидационната им по него време, като как ти се струва... ?
                              Ми супер - по мои сметки колкото по-бръзо го ликвидират, толкова по-добре... ама те нямат такова намерение, както рекоха на сборището.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Догодина след дивидентът печалбичката за 6-месечието ще е такава, че ще хлебиш на 2.78.
                                Дрън, дрън, те ако имат яка печалба за следващото 6 месечие начи са им останали 200К декара бре. Тая цифра дет цитираш ще е по голяма от ликвидационната им по него време, като как ти се струва... ?

                                Коментар

                                Working...
                                X