IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    Шиткай, още шиткай, после като ти мине ликвидацията на еларга ще се чудиш дали да влизаш на ... набалончени цени
    Попе, Еларга си ги имам още 9-10% сигура за 3 месеца.
    Пък де ще ходим след него ...където е най сгодно, като пукне първа пролет ще видим.
    Не ме мисли мене, имам още 75дка тука и то на 300лв. След дивидента даже ще са ми на под 180лв/дка. Още един такъв дивидент и все едно са ми от тотото...а и все един ден и тука ликвидация ще има - е те тогава ще е баш кацата с медеца.
    Инак почти съм готов да се обзаложа че крайната на Еларга ще стигне по-високо от тука преди дивидента.
    Може и да греша, ма няма да е с много и от голямо значение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
      Повдигайте и вие на фармата де, какво само киризите по чуждите паници. Ако ви се иска Ъп, правете Ъп, иска се кинти
      аз също съм в този отбор - имам земя, но май очилата ми не са прекалено розовички

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Как ги надигате тези цени - като апартамент през 2007 година !!!
        Повдигайте и вие на фармата де, какво само киризите по чуждите паници. Ако ви се иска Ъп, правете Ъп, иска се кинти

        Коментар


        • Как ги надигате тези цени - като апартамент през 2007 година !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Аз използвах да шитна още 3 скромни декара на 2.30.

            Днес наистина имаме ол тайм хай.
            Честито на всички фенове и фенки тука. Флагман намбър 1 !!!
            Шиткай, още шиткай, после като ти мине ликвидацията на еларга ще се чудиш дали да влизаш на ... набалончени цени

            Коментар


            • Е па аз съм ол-ин на еларга вече, дано не оплескат ликвидацията. Ни ме интересува цената на зърното, ни Манолов колко ще продава, ни нищо... успех на останалите Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                Хубавото е, че след вчерашния връх, следва и днешен такъв Тука нещата ги виждам на 4 лева към края на 2014 ( влючвам и левче раздаден дивидент )
                3 кинта май месец.

                Ще ме изкушите дали да ви шитна тогава.

                Да.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                  Хубавото е, че след вчерашния връх, следва и днешен такъв Тука нещата ги виждам на 4 лева към края на 2014 ( влючвам и левче раздаден дивидент )
                  Приятно ми става като чета такива постинги

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Аз използвах да шитна още 3 скромни декара на 2.30.

                    Днес наистина имаме ол тайм хай.
                    Честито на всички фенове и фенки тука. Флагман намбър 1 !!!
                    Хубавото е, че след вчерашния връх, следва и днешен такъв Тука нещата ги виждам на 4 лева към края на 2014 ( влючвам и левче раздаден дивидент )

                    Коментар


                    • Днеска ги бях сложил на 2.30, ма кат видях как трупат я 2.32 и ето купили Цар кешЪ....

                      ПП Купили са ги от Карол, може там вече да циркулира декемврийският отчет Дано да ни зарадват за последно преди дивидента.... не е препоръка
                      Last edited by Felbuzz; 07.01.2013, 15:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                        Да не се заблуждаваме, нито корекция ще има , нито пък дори помисъл за спад. Лихвите ще падат и това ще е стимул за покачване. Цените на земята все още са доста ниски в БГ /сравнени с Европа, не с Африка/, имат да се качват както субсидии, така и доходите на хората, така че аз НЕ продавам. Освен това балансовата цена на АДВАНС вече е над 2.50 / да не говорим за евентуална ликвидационна /, т.е. по - добро вложение в БГ все още не намирам.
                        и аз не продавам ниви, ама ще видим какво ще излезе накрая
                        аз споделих виждане за бъдещето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
                          Много я набалончихте таз Атерка - да няма после ред сълзи, ред сополи
                          Аз използвах да шитна още 3 скромни декара на 2.30.

                          Днес наистина имаме ол тайм хай.
                          Честито на всички фенове и фенки тука. Флагман намбър 1 !!!
                          Last edited by pipbel; 07.01.2013, 13:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
                            Много я набалончихте таз Атерка - да няма после ред сълзи, ред сополи
                            Добави и ред дивиденти....

                            Коментар


                            • Много я набалончихте таз Атерка - да няма после ред сълзи, ред сополи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                                Ай стига се бъзика с тая цифра И на мцх се избъзика със същото число, то па взе че се случи ...
                                Що 38 стинки е добро цифра.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X