IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
    "Апокалипсис сега"
    Аз искам Адванс да паднат още, а земята как ще падне не ми е много ясно! Но пък съм готов да си почеша езика на тази тема по всяко време.
    Дали ще падне или ще се качи, само времето ще го покаже, но днешния ден показа, че акцията си е стабилна.

    Без препоръки.
    Истината е някъде там (The truth is out there)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Как защо.Не виждш ли ... Както е тръгнало ...
      Без Европата и Субсидиите за къде сме?Мислиш ли ,че ще има ,кой да поддържа такива нива на земеделската ни земя. Нали помниш преди 5-6 год.,какво беше - ок.300 лв в Добруджата.
      Не че сега в Бангладеш е над 10 USD/dka

      А при една лоша година,като не могат да дадат рента - не ми се мисли ...
      "Апокалипсис сега"
      Аз искам Адванс да паднат още, а земята как ще падне не ми е много ясно! Но пък съм готов да си почеша езика на тази тема по всяко време.

      Коментар


      • Себ , прав си : спадът е все още малък ...
        Засега .... Ама ще падат още - според мен.
        А гащите ,че се понапълниха - понапълниха се ...

        Имам артии - Успех !!!
        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

        Коментар


        • Я по-сериозно бре! За последните дни спада е има-няма 3%, и напълнихте гащите...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
            При ТИМ спада е ясен - спекулативни акции. Но тук не мога да вдяна защо паднахме
            Как защо.Не виждш ли ... Както е тръгнало ...
            Без Европата и Субсидиите за къде сме?Мислиш ли ,че ще има ,кой да поддържа такива нива на земеделската ни земя. Нали помниш преди 5-6 год.,какво беше - ок.300 лв в Добруджата.
            Не че сега в Бангладеш е над 10 USD/dka

            А при една лоша година,като не могат да дадат рента - не ми се мисли ...
            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
              При ТИМ спада е ясен - спекулативни акции. Но тук не мога да вдяна защо паднахме
              За да може да си купим евтинко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                При ТИМ спада е ясен - спекулативни акции. Но тук не мога да вдяна защо паднахме
                Ако няма панирани, как ще купиш евтино? Аз съм подложил едни поръчки под 2.40 !

                Коментар


                • При ТИМ спада е ясен - спекулативни акции. Но тук не мога да вдяна защо паднахме

                  Коментар


                  • [QUOTE=Dmirkata;1059394888]
                    Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                    Такааа, сега без Дянков, отпускат забавените пари на замеделците, те започват да пазарят земица ...........

                    имаш доста за продаване ,май , или греша ...
                    Не, не грешиш - имам доста! Но в момента имам повече наличен кеш, отколкото акции, та съм на два акъла.

                    Коментар


                    • по-скоро ще върнат заемите срещу субсидии и ще запушат някой дупка във финансите

                      Коментар


                      • [QUOTE=MiceM;1059393965]Такааа, сега без Дянков, отпускат забавените пари на замеделците, те започват да пазарят земица ...........

                        имаш доста за продаване ,май , или греша ...
                        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                        Коментар


                        • Държавен фонд "Земеделие" нареди по сметките на земеделските производители директните субсидии на площ за предходната стопанска година. Това съобщиха министърът на земеделието Мирослав Найденов и директорът на фонда Румен Порожанов. Отпуснатите средства са за малко над 841 млн. лв., които производителите ще могат да теглят от обслужващите ги банки днес вечерта или през утрешния ден.

                          Забавеното изплащане на субсидиите, което според споразумение с правителството трябваше да стане до края на януари, създаде напрежение в сектора, което избухна в подготовка на мащабен национален протест. След оповестяването на информацията за него, кабинетът започна да предприема мерки на пожар, включително спешното обявяване на аукцион за 800 млн. лв. ДЦК.


                          Хахахаха, моментална реакция !

                          Коментар


                          • Голяма част от средствата, които България ще получи от ЕС през следващия програмен период, ще бъдат предназначени за земеделие и директни плащания, съобщи във Велико Търново министърът по управление на средствата от европейските фондове Томислав Дончев, цитиран от Дарик радио. В абсолютни стойности тези средства ще бъдат завишени с 2 млрд. лв.

                            Цитирам новия финансов министър!

                            Коментар


                            • Такааа, сега без Дянков, отпускат забавените пари на замеделците, те започват да пазарят земица - това първо. Второ, след като керпеденът не е на власт, да чакаме инфлация, а гледам средната цена на земята при АТЕРКИТЕ е малко над 300 лева. Какво мислите - да купуваме или да чакаме?
                              Last edited by MiceM; 18.02.2013, 14:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Колегата Алонсо е развил виждането си, за което получава моите адмирации !!!
                                Аз съм убеден, че живота по селата щеше да бъде много по-различен ако земеделските стопанства бяха в размер на 200-1000 дек. До сега можеше да има много овощни градини и поливно земеделие. Липсата на държавна политика през годините даде възможност за създаване на едри земеделски стопани, защото дребните не оцеляха. Връщане назад няма, сега сме много конкуретнти в зърнопроизводството и поне това трябва да ползваме.
                                Животът по селата и Българското селско стопанство нямаша да бъдат докарани до това плачевно състояние, ако управляващите не бяха кьорави и глухи пред хъхряшките безчинства. Животновъдство, зеленчукопроизводство, овощарство са в тотален колапс, цели села са разграбвани тотално. На това трябва да се тури край.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X