IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
    По-добре кажи, които ще са следващите Атера и Еларг, че след месец и нещо ще трябва да се търсят нови звезди Това е въпрос за 1 млн лв.
    Какъв е смисълът на този въпрос, при положение, че точно там са кинти търсели сигурност (и дори са я намерили) От тези кинти нито лев няма да влезе в шитове с алтман под 3 Парадът на избушеняците приключва
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Тоя съсел пак изпълзя.

      Засякъл си ме при едната ми покупка от няколкото. Влязох туканка за дивидент (с колкото съм можел и искал - с толкоз) и вече, ако шитна, ще изкарам повече, отколкото от дивидентът.

      Апропо - щом толкова държиш да ми следиш сделките и да се учиш, ок, нямам против.
      От теб ли да се уча ИМПИРАТУРЕ?????????? От теб мога да науча единствено гъзолизане и стойка партер ама не онази стойка от един от най-мъжките спортове- борбата, а онази стойка която е с подчертан сексуа(НА)лен харектер със скритото послание "Аз ти пускам, пък ти ми дай някой лев". Аз гледам да се уча от хора от които мога да спечеля!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        То има и друг теоретичен вариант. Купуваш на П/Б 0,75 и стискаш докато падне на 0,09. После се чудиш защо хората са толкова прости и не щат да купуват толкова изгодно. Естесвено вината е в неграмотнотта на хората, които не могат да оценят прекрасните възможности.
        По-добре кажи, които ще са следващите Атера и Еларг, че след месец и нещо ще трябва да се търсят нови звезди Това е въпрос за 1 млн лв.
        Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
          Само, че ще те разочаровам - не колекционирам избушеняци
          То има и друг теоретичен вариант. Купуваш на П/Б 0,75 и стискаш докато падне на 0,09. После се чудиш защо хората са толкова прости и не щат да купуват толкова изгодно. Естесвено вината е в неграмотнотта на хората, които не могат да оценят прекрасните възможности.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA
            Като гледам къде си се наклал, следващия ти ник ще бъде "Golf 3 Mafia"
            A, дано му стигнат кинтите за 2-ка С тая фалшива счетоводна стойност с която се е захванал, при алтман коефициент от 0,75 при хима .... (оцк при 0,34, вече го няма) ... не знам какво очаква от такава "балансова" стойност
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
              Чакам да свърши края на партито при Еларг и Атера и ще ти кажа - +/- месец и нещо. Само, че ще те разочаровам - не колекционирам избушеняци
              E, само малко ги колекционираш. Верно, че Синергон и топливо са си избушени, но и още може да се избушват.
              т.е. Не са съвсем доизбушени
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                ИМПИРАТУРИЕ (ТИ а не аз) всичко което си описал така сладкодумно и мазничко е вярно, но като знам че крайният ти резултат като чиста печалба е няма и хиляда лева( според мен по точно е няма и 200 лева, засякохте когато влезе в атера с 222 акции) и направо ми се повръща!!!! А ние тук се борим за нови участници.............
                Ако искаш ми се обиждай твое право си е, но и мое право е да си изразявам ОБЕКТИВНОТО МНЕНИЕ
                Тоя съсел пак изпълзя.

                Засякъл си ме при едната ми покупка от няколкото. Влязох туканка за дивидент (с колкото съм можел и искал - с толкоз) и вече, ако шитна, ще изкарам повече, отколкото от дивидентът.

                Апропо - щом толкова държиш да ми следиш сделките и да се учиш, ок, нямам против.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                  Чакам да свърши края на партито при Еларг и Атера и ще ти кажа - +/- месец и нещо. Само, че ще те разочаровам - не колекционирам избушеняци
                  Ами радвам се за теб. Значи има шанс да прибереш някои друг лев. Ама колкото и да агитираш тук, едва ли някой от акционерите ще си разпродаде акциите, за да се набие в твойте, така че не се хаби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Все още чакам да ми отговориш на въпроса от предната страница :
                    Чакам да свърши края на партито при Еларг и Атера и ще ти кажа - +/- месец и нещо. Само, че ще те разочаровам - не колекционирам избушеняци
                    Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                      Тука играта е ясна. Както и при Еларга. Много ми е любопитно какво правим като мине големия дивидент и ликвидацията? Трябва да спираме БФБето
                      Все още чакам да ми отговориш на въпроса от предната страница :

                      Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Що не кажеш направо в кои избушеняци си се набил, ами ни мъчиш и тук и в темата за оптимизма? Всички тук знаем колко е гадно да се набиеш в акции, които не мърдат, докато други не спират да катерят, но това е положението. Търпение му е майката.

                      Коментар


                      • Тука играта е ясна. Както и при Еларга. Много ми е любопитно какво правим като мине големия дивидент и ликвидацията? Трябва да спираме БФБето
                        Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          о хъхряк бакърено котле.... ( )
                          ХАХАХАХАХАХ ТОВА БЕШЕ ДОБРО ПОПАДЕНИЕ

                          БЕЗ ПРЕПОРЪКИ !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Аз мисля, че туканка, ако си гласуваме дивидентче 40+ стинки - трите кинта ги отнасяме като хъхряк бакърено котле. Тогава аз, негодници такива - понеже - щедър - ще ви шитна известно количество.... майната му на дивидентът от 40+ стинки - нали аз ще си докарам 78+ стинки на парче от сосното поскъпване, е ще си оставя малко, та да се порадвам на дивидентът се пак.
                            След дивидентът може да се наложи да си ги купувам отново на около 2.18, ама такъв е животът... ( )
                            ИМПИРАТУРИЕ (ТИ а не аз) всичко което си описал така сладкодумно и мазничко е вярно, но като знам че крайният ти резултат като чиста печалба е няма и хиляда лева( според мен по точно е няма и 200 лева, засякохте когато влезе в атера с 222 акции) и направо ми се повръща!!!! А ние тук се борим за нови участници.............
                            Ако искаш ми се обиждай твое право си е, но и мое право е да си изразявам ОБЕКТИВНОТО МНЕНИЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                              като гледам при 2.15 агрофинанс земята излиза по 550 а тука при евентуално 2.20 след дивидента, дори и да прибавим механично кеша към земите(което е неправилно, няма след месец да ви го дават, по-скоро бавничко ще се обезценява) излиза по 600. И при положение че агрофинанс нищо не са продали и имат по-голяма отдаденост на земите няма как да ме убедите че не се е набалончила атерата аз нямам и от 2-те.... не е препоръка
                              Не отчиташ факта, че там се намеси Мустака и в последствие свързани с него лица. Мисля, че във форума повечето хора му нямат доверие и вероятно има защо Тук нищо лошо не сме видели, което се отразява и в цената.

                              Коментар


                              • като гледам при 2.15 агрофинанс земята излиза по 550 а тука при евентуално 2.20 след дивидента, дори и да прибавим механично кеша към земите(което е неправилно, няма след месец да ви го дават, по-скоро бавничко ще се обезценява) излиза по 600. И при положение че агрофинанс нищо не са продали и имат по-голяма отдаденост на земите няма как да ме убедите че не се е набалончила атерата аз нямам и от 2-те.... не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X