IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма ли протокол, проведено ли е Събранието али "нет"?

    Коментар


    • Трябва да си малоумен, за да не направиш разлика между "Между 15-17ст дивидент се очаква за тази година...не е лошо!" и публикувано непосредствено преди официалното съобщение ""Стара планина холд" ще разпредели по 2.60 лв. дивидент на една акция като решение от общото си събрание"!

      Коментар


      • Tук сте за поздравление - още сте си на същите котировки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis

          И как точно кафенето ще санкционира... един анонимен ник във един тъп форум? Да следят и фейсбук бгмамма и ..

          Исторически парк? Цвънци.
          20 К отнесе като глоба 2006 съфорумеца.

          https://www.dnevnik.bg/biznes/2007/1...bjalva_v_suda/

          Коментар


          • Тази тема не беше ли за Адванс Терафонд?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis
              Че то по тази същата логика, всеки който дава прогнози за Софикс след 1-3-6-12 месеца също трябва КаФеНе-то да го арестува. Мога да кажа Софикс на 1000 след 2 месеца приемрно. Аз урте мога да напиша, че очаквам 100 стотинки дивидент от Атерата и какво от това? Мога да напиша, че американците не са стъпили на луната. Или бъркам?

              П.С. Не знам дали са стъпили, ама като гледам Елонът, ще стъпят скоро.
              Ок, но той пише “се очаква”,
              а не “очакваМ”
              и дежурното “не е препоръка ...” липсва.

              Както и да е! Аз като гледам вече какво е нивото в този форум, защо ли изобщо пиша ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Има случай на "сурвакан" от КФН-то съфорумец. Старите кучета го помним.
                И да- "всичко" оправиха, но колко им е да изкарат някого най-големия пазарен манипулатор...
                Точно това имам предвид и аз! Да си гледат там с табаците какво става, с банките, с мажоритарите....
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Те от КФН всичко оправиха, та до Пипън и форума опряха!
                  Има случай на "сурвакан" от КФН-то съфорумец. Старите кучета го помним.
                  И да- "всичко" оправиха, но колко им е да изкарат някого най-големия пазарен манипулатор...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Те от КФН всичко оправиха, та до Пипън и форума опряха!
                    Ами то проблема е, че там където трябва да пипат нищо не правят, а се занимават с глупости КаФеджиите !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                      Не знам подвеждащо ли е или не, но по-добре е Pippen да си махне поста, че КФН-то само това чака.
                      Те от КФН всичко оправиха, та до Пипън и форума опряха!
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                        Малко е подвеждащо така да се изсилваш с тези прогнози
                        Не знам подвеждащо ли е или не, но по-добре е Pippen да си махне поста, че КФН-то само това чака.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Между 15-17ст дивидент се очаква за тази година...не е лошо!
                          Малко е подвеждащо така да се изсилваш с тези прогнози

                          Коментар


                          • [
                            Last edited by Scottie Pippen; 10.10.2019, 14:45.

                            Коментар


                            • Новини ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                                Има двуцифрено нарастване в Търговище, Шумен и В.Т. и почти 700 дка продадени във Варненско. Плевен е също с поне 1500 дка продадени
                                Землищата са с 12 по-малко.
                                Купуват най-вече в северозапада , където са техните фермери, и югоизток.

                                Едва ли Агрия ще купува от Атера, освен ако не е много удобна. По-вероятно - от онези 80 хил.,които обработват под аренда.
                                Агентите на Агрия в интересните землища би трябвало да са по- добри от тези на Атера

                                Купих повечко в първото и малко във второто.Въпреки хлъзгавия терен ...може да е време за малко риск.
                                Да и аз мисля че агрия няма да купи от атера

                                Коментар

                                Working...
                                X