IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Малейй, левче на акция плюс дивидент само за една година време !
    Просто се оцени реално, с активната помощ на яхтсмените, разбира се Лошото е, че ръстът е макс до 3, над 3 няма къде да ходи, но за сигурна акция си е супер
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Малейй, левче на акция плюс дивидент само за една година време !
      Направо златна акция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Мачкай Атерке!
        Малейй, левче на акция плюс дивидент само за една година време !

        Коментар


        • Мачкай Атерке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            щото атерката много ме кефи

            Ти пак не си разбрал;- "Л" е от алтерко и е като катализатор поставено... във вирусни времена живеем,
            редно е и да боравим с тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              щото атерката много ме кефи
              ... щото и мен! От началото на този месец пълня... Дотука 7000. Не смятам да спирам докато не станат 10! Не е препоръка за продажба, но до 3-ката ще се радвам на мецанките !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                щото атерката много ме кефи
                А що те кефи много, не се ли изду вече

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Що не аЛтерке
                  щото атерката много ме кефи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Щото Халтурата няма фундамент и е достигнала пика си отдавна. Докато тук фундаментът сочи 3 - е, за повече от 3 няма хляб със сегашния мениджмънт, но и 20% за сигурна акция са си повече от отлична възвращаемост.
                    П.С. Ето и нещо следварително от мен (макар че защо ли го казвам, ма нищо) - купих 15К акции тук за чиста спекулация малко преди дивидента, тъй като следя цената и виждам, че след дивидент не връща особено. Махнах 10 от тях с взет дивидент и 5 стинки отгоре (средна около 2,50 - може и на малечко да съм продал, дано са и на късмет) - 1500 лева бонус, тъкмо ми стигнаха за пребоядисването на хола Продължавам да смятам, че акцията е повече от отлична откъм фундамент (за до 3 лева, разбира се, повече от това няма откъде да дойде) и повече от отвратителна откъм мениджмънт, затова и останалите ми акции са само 5К, а не 50К. Но пък спекулацийката ми се получи и съм доволен. След 15-на стинки ще ви дам и друготе 5К, нямам намерение да ги държа
                    Демек си купил с омерзение ...
                    значи няма да избуши много след деведент, само малко, ха ха шегичка

                    Коментар


                    • ) ) )

                      Благодаря Груйчи, cheers! Мен винаги са ми на късмет!
                      Акцията я държа от 2012, с постоянно допълване..
                      (Е, имам и нЕкои 'модерни' акции, но това си ми е на сърце..)

                      Успех на държащите! (и без препоръка)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Кофтия мениджмънт ти даде дивидент 15 дни след екс дивидент дей, малко съм притеснен след твоето Искрено и лично
                        Никой нищо не ми е дал, всеки сам си взема решенията и съответно губи/печели (освен тези, на които им звънят по телефона, но да не изпадам в подробности, че колко случая знам - ехеееей). Обясних го 100 пъти - отличен фундамент за 3 лева, при сегашния мениджмънт (ако не почнат пак с врътките), но ако вместо да се правят на мениджъри, просто бяха си седяли на ръцете и си бяха събирали рентата, сега щеше да има стабилен фундамент за 5 лева и 20 стинки дивидент с тенденция да нараства (само от ренти, като имаш 330 000+ декара, немалака част от които в Добруджа).

                        ма мениджмънт ли бе да го опишеш. А моята печалба с кеширане тук (шото докато не куешираш не си пишеш ни печалба, ни загуба) се дължи само и единствено на следенето на процесите около тази акция през последните години. И очакванията ми към яхтата
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Щото Халтурата няма фундамент и е достигнала пика си отдавна. Докато тук фундаментът сочи 3 - е, за повече от 3 няма хляб със сегашния мениджмънт, но и 20% за сигурна акция са си повече от отлична възвращаемост.
                          П.С. Ето и нещо следварително от мен (макар че защо ли го казвам, ма нищо) - купих 15К акции тук за чиста спекулация малко преди дивидента, тъй като следя цената и виждам, че след дивидент не връща особено. Махнах 10 от тях с взет дивидент и 5 стинки отгоре (средна около 2,50 - може и на малечко да съм продал, дано са и на късмет) - 1500 лева бонус, тъкмо ми стигнаха за пребоядисването на хола Продължавам да смятам, че акцията е повече от отлична откъм фундамент (за до 3 лева, разбира се, повече от това няма откъде да дойде) и повече от отвратителна откъм мениджмънт, затова и останалите ми акции са само 5К, а не 50К. Но пък спекулацийката ми се получи и съм доволен. След 15-на стинки ще ви дам и друготе 5К, нямам намерение да ги държа
                          Кофтия мениджмънт ти даде дивидент 15 дни след екс дивидент дей, малко съм притеснен след твоето Искрено и лично

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Що не аЛтерке
                            Щото Халтурата няма фундамент и е достигнала пика си отдавна. Докато тук фундаментът сочи 3 - е, за повече от 3 няма хляб със сегашния мениджмънт, но и 20% за сигурна акция са си повече от отлична възвращаемост.
                            П.С. Ето и нещо следварително от мен (макар че защо ли го казвам, ма нищо) - купих 15К акции тук за чиста спекулация малко преди дивидента, тъй като следя цената и виждам, че след дивидент не връща особено. Махнах 10 от тях с взет дивидент и 5 стинки отгоре (средна около 2,50 - може и на малечко да съм продал, дано са и на късмет) - 1500 лева бонус, тъкмо ми стигнаха за пребоядисването на хола Продължавам да смятам, че акцията е повече от отлична откъм фундамент (за до 3 лева, разбира се, повече от това няма откъде да дойде) и повече от отвратителна откъм мениджмънт, затова и останалите ми акции са само 5К, а не 50К. Но пък спекулацийката ми се получи и съм доволен. След 15-на стинки ще ви дам и друготе 5К, нямам намерение да ги държа
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Мачкай Атерке!

                              Що не аЛтерке

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X