IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами то в 12:58 още си беше спокойно
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Kakvo e stavalo tuk be hora...

      Okolo 9;30h vsicho si beshe normalno ....

      Sega otvariam COBOSa i.....goliam kef....1.70


      Na kakvo lise dylji tova

      Коментар


      • Ква е таз сделка 1.7 ???

        Коментар


        • И там също
          На печелившите честито!
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Мика и ти ли ги закова? Аз и от ИХБ гребнах :-)

            Коментар


            • Бинго
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • А като излязат и новите акции съвсем ще се гмурнат. Прословутите чужди инвеститори нещо не бързат да наливат пари за нашата земя. И при другите земеделски АДСИЦ е същата работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Billy
                  Колеги не ви ли се струва много дълбоко това пропадане.....цената вместо да отива към 1,40 ще се върне на 1,30
                  Голям залък се опитват да глътнат АДСИЦ - всички, без изключение и все повече се роят, т.е. все по-голям става (залъкът) за мащабите на нашия пазар... :-)

                  Коментар


                  • Колеги не ви ли се струва много дълбоко това пропадане.....цената вместо да отива към 1,40 ще се върне на 1,30

                    Коментар


                    • Някой има ли инфо за новите акции на ATERA? Кога ще започне търговията с тях?

                      Коментар


                      • Да, но все още са блокирани и не могат да се пипат...
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от La Costa
                          На мен още преди ми бяха казали, че се очакват да излязат към началото на юни.

                          /по-добре "висша" форма/
                          Току що видях, че новите акции са вече в подсметката ми в ОББ.

                          Коментар


                          • Лео,че ще има увеличение на капитала отново е вярно ,но нека изчакаме да тръгнат акциите от сегашното увеличение ,да приключим с това и мисля ,че като понаберем скорост и цените се стрелнат достатъчно много нагоре ,"за успокояване на топката " , ще последва новото увеличение.От Карол са достатъчно опитни ,за да преценят правилния момент.Трябват и психологическа нагласа ,свежи пари и увереност в в инвеститорите ,че това е точното място ,в точното време да поверят парите си .Всички пищят ,че пари няма ,българина все това му е на устата ,но пред перспективите ,които се очертават ,винаги се намират достатъчно свежи пари за добра инвестиция.В началото един АДСИЦ ,после втори и т.н. ,та се нароиха толкова много отведнъж ,че човек може и да се обърка след някое друго питие.Аз залагам на АТЕРА като дългосрочна инвестиция и мисля че имам визия за бъдещето ,отчитайки информацията ,с която разполагам.Вярвам ,че ще дойде време да коментираме тези цени с лека насмешка .Но трябва търпение и всеки по веригата да си свърши работата както трябва .Засега мисля че има ясно изразена тенденция за това .
                            За 90-те хиляди декара инфото е от" Инвестор"-а,10.05.2006 г. ,15:14
                            И за всички е ясно ,че поръчките "продава" тепърва ще оредяват ,тъй като всеки нормален човек не желае да се разделя с нещо ,което си струва .
                            Желая ви успех !

                            Коментар


                            • 90 000 декара със средна цена 175 лв -над 15 000 000 + разходите , значи ли това , че до няколко седмици ще обявят новото увеличение на капитала (планирано за ноември) ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dimilov
                                .....към момента -90 хиляди и то в тези параметри дето се цитират ,според мен е много добре .
                                От къде я намираш тази информация?

                                Иначе Голямата мечка е прав! Притокът на капитал за момента не е голям.

                                Какво ли предстои да се случи? Защо ли така оредяха поръчките продава АТЕРА?

                                Коментар

                                Working...
                                X