IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде и аз влязох тука с няколкостотин бройки. В понеделник пак. Тук поне виждам да има обороти. Ако БСЕ Пароди ми каже според него коя е най-добрата акция на пазара, ще си купя и от нея. После ще имам интерес да следя дали той е бил прав или феновете на АТЕРА.

    Коментар


    • Що си сменяте заглавията, бе - това не е хубаво.

      Императорът винаги е Императорът.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
        Gekko, ти ли си бе?
        Gekko е да! Хахаха!

        прай сметка какво типче! Браво!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Don Archon Разгледай мнение
          Тука яко разпродават понеже им се ходи на море ......

          Лично мнение без препоръки !!
          Да ходят с дивидентът, както прави Императорът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Gekko, ти ли си бе?


            Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
            Отписвай ДФ, ПФ, ИПетата

            На БФБ има и компании които са сериозни, които на корпоративно ниво са доста стабилни, които ще надживеят и БФБ и Правителство и т.н. са се доказали с времето - перспектива за ананлиз да е не 6 месеца или следващото ОСА, а 5, 10, 20 г. период напред и назад

            Естествено, трябва да се купува само избирателно и с голям дисконт - определени индустрии трябва и да се избягват

            Гранции за син чип е само самата компания, а не представянето и на неликвиден пазар като БФБ

            Няма нужда казвам кое е син чип или не

            Само казвам, че Атера не е син чип и не става за син чип - камоли Монбат!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Ееееех, bse parody, знам трудни години са, мъка много, хората нямат пари, озлобление цари, ама айде стига с глупостите ей. Зле е борсата няма спор, ама простотиите за да си изкараш напрежението върху някого едва ли е най-удачното

              Като във всеки бизнес някои работят - успяват, вадят някакви пари, другите дето не могат или си изгубят парите обясняват че стоката не струвала, конкуренцията била мафия или че луната много силно му светила в очите. Ами като не ти харесва намери си друга работа някаква

              Релакс и успехи в новите начинания!
              Много ви бива да пенсионирвате, ама споко ще се подредят и за вас нещата!

              Коментар


              • Ееееех, bse parody, знам трудни години са, мъка много, хората нямат пари, озлобление цари, ама айде стига с глупостите ей. Зле е борсата няма спор, ама простотиите за да си изкараш напрежението върху някого едва ли е най-удачното

                Като във всеки бизнес някои работят - успяват, вадят някакви пари, другите дето не могат или си изгубят парите обясняват че стоката не струвала, конкуренцията била мафия или че луната много силно му светила в очите. Ами като не ти харесва намери си друга работа някаква

                Релакс и успехи в новите начинания!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
                  А ти какви акции би купувал на БФБ? Питам те защото и аз се чудя? Или да отписваме БФБ и да бягаме, колкото ни държат краката?
                  Отписвай ДФ, ПФ, ИПетата

                  На БФБ има и компании които са сериозни, които на корпоративно ниво са доста стабилни, които ще надживеят и БФБ и Правителство и т.н. са се доказали с времето - перспектива за ананлиз да е не 6 месеца или следващото ОСА, а 5, 10, 20 г. период напред и назад

                  Естествено, трябва да се купува само избирателно и с голям дисконт - определени индустрии трябва и да се избягват

                  Гранции за син чип е само самата компания, а не представянето и на неликвиден пазар като БФБ

                  Няма нужда казвам кое е син чип или не

                  Само казвам, че Атера не е син чип и не става за син чип - камоли Монбат!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
                    Син чип се доказва с времето и с резултатите - 5, 10, 20 г.

                    Син чип не се набядява - справка Монбат, Атера и т.н.
                    А ти какви акции би купувал на БФБ? Питам те защото и аз се чудя? Или да отписваме БФБ и да бягаме, колкото ни държат краката?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от педро леон Разгледай мнение
                      Добре де, кажи кое е син чип. Едно време специалисти ми казваха, че ОЦК и Биовет са такива. Какво е твоето мнение?
                      Син чип се доказва с времето и с резултатите - 5, 10, 20 г.

                      Син чип не се набедява - справка Монбат, Атера и т.н.

                      Син чип не се става и като показваш отчети всеки месец и пускаш розово по новините - справка Монбат

                      Син чип не се става и като дадеш една година рекорден дивидент - справка Атера

                      Кой им дава правото да казват кое е син чип и кое не е ? Справка Владо Панев, който пенсионира Хима, да каже, че БГРЕЙТ са сините чипове

                      Смешници
                      Last edited by bse parody; 06.07.2012, 12:05.

                      Коментар


                      • Добре де, кажи кое е син чип. Едно време специалисти ми казваха, че ОЦК и Биовет са такива. Какво е твоето мнение?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Don Archon Разгледай мнение
                          Тука яко разпродават понеже им се ходи на море ......

                          Лично мнение без препоръки !!
                          Нищо подобно

                          Владо Панев ви го казва няколко седмици подред всеки понеделник в коментарите си за Инвестор - поводи за оптимизъм не липсват

                          Това, което не казва, е че за пореден път (да се надяваме и за последен) БФБ мафията от ДФ, ПФ, ИП ви спретна поредната пързалка...гледай Монбат, гледай Атера, сещай и се за Бреф и т.н. други шитове

                          Така пазар не се прави , нито фондова индустрия!

                          Тоя път слаломът е именно за тях самите, понеже те сами си го направиха!

                          Колкото и пипбел, БСЕтрадер да ни пишат по форумите и за да залъгват - щяло на 2 лв. да ходи и подобни балъци вече няма да им се връзват!

                          Атера не е син чип и няма как бъде. Това е пародия, същата като при Монбат.

                          Сърбайте си попарата

                          Коментар


                          • Тука яко разпродават понеже им се ходи на море ......

                            Лично мнение без препоръки !!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
                              Импе, не ме разбирай погрешно
                              Ти си свестен, затова те споменавам за пример

                              Знаеме, че не си част от Мафията, ама не им се води по акъла

                              Гледаим сеира само

                              Все някой ден ще излязат от Софикс и БГРЕИТ ще е в историята - понеже е пародия, БФБ е пред продажба и тогава си купи като спихне Дотогава ДФ тип Стандард ще са повече - поне 3-4 мисля трябва да има - Няма как иначе!

                              Долу ДФ мафията!
                              Е, ти пък сега - аз нося на майтап - имаш си мнение, казваш си го.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bse parody Разгледай мнение
                                Импе, не ме разбирай погрешно
                                Ти си свестен, затова те споменавам за пример

                                Знаеме, че не си част от Мафията, ама не им се води по акъла

                                Гледаим сеира само

                                Все някой ден ще излязат от Софикс и БГРЕИТ ще е в историята - понеже е пародия, БФБ е пред продажба и тогава си купи като спихне Дотогава ДФ тип Стандард ще са повече - поне 3-4 мисля трябва да има - Няма как иначе!

                                Долу ДФ мафията!
                                Та викаш всички ДФ, ИП и ПФ са мафия, само тези на ТИМ не са? Щото инвестират в истинските сини чипове като Химимпорт.

                                Коментар

                                Working...
                                X