IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАЗАР НА НОВО СТРОИТЕЛСТВО В КВ.ЛАГЕРА

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пореден опит за реклама. Явно продажбите не вървят по план.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
      Всичко дотук е много добре, остава само да се изясним защо сме сигурни, че тази история е истинска.
      Истинското в тия форуми са само никовете на списващите в тях .

      Коментар


      • Всичко дотук е много добре, остава само да се изясним защо сме сигурни, че тази история е истинска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Кавръче не обиждай хората които не са от София и не я познават.Ами ако са от Пловдив?Пловдив е много по хубав от София.Ами Русе ами Търново ами Бургас все по хубави градове.Няма нищо лошо една майка да купи на детето си жилище аз адмирирам и подкрепям.По добре в София отколкото в чужбина.Ева не му обръщай внимание Кавръчето си е такъв първо дрънка после мисли.Кавръче не се меси в работите на хората и не пророкувай разводи.Аз пък се кефя на млади хора решили да създадат семейство и деца.Родителите сме затова да помагаме.
          Aбе кви хора са това...хора били..
          Провинциални скакалци са това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Така е ама виж на провинциалистите не им дреме ,ако ще и в кочина да са ама важното да е в София.
            Като скакалци са и забележи,майката по стар български обичай купува на младото семейство жилище,та младите да са максимално щастливи,нищо че ич няма и да разберат как се изкарват пари за имот ама нищо,така шанса да се разведат на третата година се увеличава от само себе си .
            Кавръче не обиждай хората които не са от София и не я познават.Ами ако са от Пловдив?Пловдив е много по хубав от София.Ами Русе ами Търново ами Бургас все по хубави градове.Няма нищо лошо една майка да купи на детето си жилище аз адмирирам и подкрепям.По добре в София отколкото в чужбина.Ева не му обръщай внимание Кавръчето си е такъв първо дрънка после мисли.Кавръче не се меси в работите на хората и не пророкувай разводи.Аз пък се кефя на млади хора решили да създадат семейство и деца.Родителите сме затова да помагаме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
              Здравейте . Аз съм от провинцията и искам да купя за семейството на сина ми /младо семейство с бебе/ жилище . Спрели сме се на ново строителство и да бъде в кв.Лагера /младите харесват това място защото е близо до работата им и квартала бил тих и озелен/ . Моля , някой да сподели какво се строи сега в начален етап /заради цената/ в този квартал, какви са предимствата и недостатъците. Приятелка ми каза, че там скоро е започнало строителството на нов голям проект близо до булевард Цар Борис ІІІ но не разбрах кой е инвеститора и къде е точно мястото. Някой може ли да сподели , ако има информация. Благодаря.
              Предполагам децата са лекари.Само те се натискат за там щото е сравнително близко до повечето болници.Моето мнение е бягай надалече от там.Ориентирайте се в близост до магазини училища детски градини метро и бягайте далече от обявените за престижни квартали.В Лагера ако се не лъжа има само едно училище.Комуникацията е много трудна траснспорт една петица и тва е метрото е на Касно село..Магазини няма.Младите трябва да живеят в район където им е удобно а не да висят сутрин по един час докат напуснат квартала.Лагера е най некомуникативното и враждебно място.Това е мое мнение.Преди години едни евреи построиха Лагера Тюлип ако се не лъжа, архитект му е един мой приятел от студентските години.Трябваше да е две части построиха едната и още не могат да я продадат за втората забравиха.Тъпо място.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Наскоро им пробиха и път до спирката на Хиподрума.Тва е най тъпото место в София по тъпо е от Ботунец
                Така е ама виж на провинциалистите не им дреме ,ако ще и в кочина да са ама важното да е в София.
                Като скакалци са и забележи,майката по стар български обичай купува на младото семейство жилище,та младите да са максимално щастливи,нищо че ич няма и да разберат как се изкарват пари за имот ама нищо,така шанса да се разведат на третата година се увеличава от само себе си .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  http://www.vaklingroup.bg/


                  Това е .

                  Първо Лагера е квартал със само един изход, /от източната си част се влиза и от там се излиза/. Булевард Цар Борис е най шумния и оживен булевард защото е павиран и минават трамваи по него.Шума от булеварда се чува чак на трета линия навътре /направи си сметката за какво става въпрос/Инфраструктурата е плачевна - улиците са целите разбити и в дупки като същото важи и за тротоарите.Района на Хиподрума който граничи с Лагера е района с топ замърсеност на въздуха в град София .Има го като официална информация .На фона на това цените на квадрат хич не са ниски и дори за на зелено - направо са си извратени .



                  1247 евро на квдрат примерно на първа линия на булеварда - точно на зверския трафик -

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=3vgn1r&f1=1

                  Наскоро им пробиха и път до спирката на Хиподрума.Тва е най тъпото место в София по тъпо е от Ботунец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
                    Снаха ми твърди, че квартала е тих, с малки блокчета, но доста стари, а сега започвал строежа на нов затворен комплекс от Ваклин груп. Цените били от 1000 евро за кв.метър с включено ДДС и всички суми се превеждали само по банков път . Уведомих я за споделеното мнение по-горе, тя твърди , че комплекса е на 400 м. от булеварда по широка улица асфалт /Христо Матов / се стигало до него и няма никакъв шум. Предвиждането било за 3 декара зелени площи в комплекса и тя очаква че ще бъдат аранжирани като площадки за игра на децата и паркови площи. Моля, някой ако познава точно този район да направи коментар.
                    Taм е тихо на ул Христо Матов,но както ти постнах линкове цените са по 1300 евра на квадрат а не 1000 както са ти казали .Ваклин Груп просто са ги надули и то с големи проценти както се вижда .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
                      Снаха ми твърди, че квартала е тих, с малки блокчета, но доста стари, а сега започвал строежа на нов затворен комплекс от Ваклин груп. Цените били от 1000 евро за кв.метър с включено ДДС и всички суми се превеждали само по банков път . Уведомих я за споделеното мнение по-горе, тя твърди , че комплекса е на 400 м. от булеварда по широка улица асфалт /Христо Матов / се стигало до него и няма никакъв шум. Предвиждането било за 3 декара зелени площи в комплекса и тя очаква че ще бъдат аранжирани като площадки за игра на децата и паркови площи. Моля, някой ако познава точно този район да направи коментар.
                      Те евреите още Тюлипа не са продали.Тва е най кирливия и смрадлив квартал на София.Един магазин нема.А сетих се има един близо до спирката на Хиподрума на Цар Борис не е мръднал от комунистическо.Народа ходи в Билата на майната си и на Красно село.И транспорт нема то нема откъде да улезнеш и да излезнеш.Много смотано място стари грозни блокове и едни високи гета....Мани бегай надалече.И Метроъо ги заобиколи.Шумът от Цар Борис е отвратителен.Половината ми род е тама вече отказвам да им ходя на гости.Ного тъпо място.А и на 400 метра от булеварда.Тва да не е някаква измама или ше го стоят у Владайската бара
                      Last edited by power grid; 09.07.2018, 18:15.

                      Коментар


                      • Снаха ми твърди, че квартала е тих, с малки блокчета, но доста стари, а сега започвал строежа на нов затворен комплекс от Ваклин груп. Цените били от 1000 евро за кв.метър с включено ДДС и всички суми се превеждали само по банков път . Уведомих я за споделеното мнение по-горе, тя твърди , че комплекса е на 400 м. от булеварда по широка улица асфалт /Христо Матов / се стигало до него и няма никакъв шум. Предвиждането било за 3 декара зелени площи в комплекса и тя очаква че ще бъдат аранжирани като площадки за игра на децата и паркови площи. Моля, някой ако познава точно този район да направи коментар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от EVA64 Разгледай мнение
                          Здравейте . Аз съм от провинцията и искам да купя за семейството на сина ми /младо семейство с бебе/ жилище . Спрели сме се на ново строителство и да бъде в кв.Лагера /младите харесват това място защото е близо до работата им и квартала бил тих и озелен/ . Моля , някой да сподели какво се строи сега в начален етап /заради цената/ в този квартал, какви са предимствата и недостатъците. Приятелка ми каза, че там скоро е започнало строителството на нов голям проект близо до булевард Цар Борис ІІІ но не разбрах кой е инвеститора и къде е точно мястото. Някой може ли да сподели , ако има информация. Благодаря.
                          http://www.vaklingroup.bg/


                          Това е .

                          Първо Лагера е квартал със само един изход, /от източната си част се влиза и от там се излиза/. Булевард Цар Борис е най шумния и оживен булевард защото е павиран и минават трамваи по него.Шума от булеварда се чува чак на трета линия навътре /направи си сметката за какво става въпрос/Инфраструктурата е плачевна - улиците са целите разбити и в дупки като същото важи и за тротоарите.Района на Хиподрума който граничи с Лагера е района с топ замърсеност на въздуха в град София .Има го като официална информация .На фона на това цените на квадрат хич не са ниски и дори за на зелено - направо са си извратени .



                          1247 евро на квдрат примерно на първа линия на булеварда - точно на зверския трафик -

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=3vgn1r&f1=1


                          Коментар


                          • ПАЗАР НА НОВО СТРОИТЕЛСТВО В КВ.ЛАГЕРА

                            Здравейте . Аз съм от провинцията и искам да купя за семейството на сина ми /младо семейство с бебе/ жилище . Спрели сме се на ново строителство и да бъде в кв.Лагера /младите харесват това място защото е близо до работата им и квартала бил тих и озелен/ . Моля , някой да сподели какво се строи сега в начален етап /заради цената/ в този квартал, какви са предимствата и недостатъците. Приятелка ми каза, че там скоро е започнало строителството на нов голям проект близо до булевард Цар Борис ІІІ но не разбрах кой е инвеститора и къде е точно мястото. Някой може ли да сподели , ако има информация. Благодаря.
                          Working...
                          X