IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли с AirBnB да избия ипотеката?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зависи къде се намира . Дъщеря ми купи два апартамента в Лисабон с ипотека и ги отдава предимно чрез аирбнб . За сега процъфтява .
    Last edited by vlado64; 27.06.2018, 19:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MargaritaGenova Разгледай мнение
      Здравейте,
      последно време ме занимава въпросът дали мога да си осигуря вноската по ипотечен кредит като давам закупеното жилище като AirBnb?
      Няколко приятели дават наследствени имоти, казаха, че много паднали цените, ама то ако питаш някого, цените никога не са достатъчно високи, ако става дума за тях си. Иначе не виждам да са се отказали.
      Някой да има опит и да иска да го сподели?
      Евентуално може да се потърси компания за управление с осигурена клиентела на по-високи цени. Но си зависи от обекта, трябва да е висок клас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MargaritaGenova Разгледай мнение
        Здравейте,
        последно време ме занимава въпросът дали мога да си осигуря вноската по ипотечен кредит като давам закупеното жилище като AirBnb?
        Няколко приятели дават наследствени имоти, казаха, че много паднали цените, ама то ако питаш някого, цените никога не са достатъчно високи, ако става дума за тях си. Иначе не виждам да са се отказали.
        Някой да има опит и да иска да го сподели?
        Хората са го казали, малко но сигурно, давай си го на дългосрочен наем най добре. Така ще можеш да си сигурна какъв наем ще взимаш всеки месец и да си прецениш е ли е възможно наема да ти покрива вноската по ипотеката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MargaritaGenova Разгледай мнение
          Здравейте,
          последно време ме занимава въпросът дали мога да си осигуря вноската по ипотечен кредит като давам закупеното жилище като AirBnb?
          Няколко приятели дават наследствени имоти, казаха, че много паднали цените, ама то ако питаш някого, цените никога не са достатъчно високи, ако става дума за тях си. Иначе не виждам да са се отказали.
          Някой да има опит и да иска да го сподели?
          Пазара на наеми скоро ще се наводни ,и тогава тия наеми в момента които ги има ще паднат като цени .
          Освен това достатъчно ти е само едни пияни чужденци да ги направат леш целия апартамент и отиваш на кино после с ремонти и всичко

          Коментар


          • най вероятно банкерите ще ти го набият

            Коментар


            • И мен ме интересуваше темата и проучвах
              през седмицата цените в София падат до 43 лв. на нощ, в Пловдив до 33 лв....

              написах и анализ
              https://www.investor.bg/bylgariia/45...irbnb--261699/

              ако сам чистиш, сам го управляваш и си давш една никаква заплата от 0 лв., ще го избиеш
              съответно вечер като луд трябва да поддаваш (обратното на наддаваш), защото всички свалят цените

              дано имотът ти е близо докъдето живееш, дано свариш на свестна чистачка

              дано не попадаш често на гости гамени, въпреки че airBnB ще им удържи от кредитната карта за причинените повреди


              обобщение

              Помниш ли гаражната търговия? - веригите я убиха
              Помниш ли бабите с квартири по морето?- хотелите ги убиха
              Помниш ли къщите за гости? Ходих веднъж в първата в Бургаска област, около 1990-та в едно сунгурласко село. Оплака се, че сега е супер - зле, много конкуренция

              Да, трудно се строи хотел в центъра на София, за разлика от ливадите около Несебър, това е единственото плюсче, но е пълно с "дискаунтъри", хора с ниски доходи, които са съгласни за 43 лв. БРУТО да си отдават апартамент от 70 кв. (за 4 лица) или по 10 лв. на човек !?!?!

              Много маймуни на клона и се давЯт в конкуренцията

              В краен случай го даваш на обикновен наем ....

              Коментар


              • Мога ли с AirBnB да избия ипотеката?

                Здравейте,
                последно време ме занимава въпросът дали мога да си осигуря вноската по ипотечен кредит като давам закупеното жилище като AirBnb?
                Няколко приятели дават наследствени имоти, казаха, че много паднали цените, ама то ако питаш някого, цените никога не са достатъчно високи, ако става дума за тях си. Иначе не виждам да са се отказали.
                Някой да има опит и да иска да го сподели?
              Working...
              X