IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предлагане на гори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Earthquake ти от къде падаш
    относно цените
    цената се определя от няколко фактора:
    1 местоположение на имота
    2 има ли в близост пътна мрежа
    3 дървесен вид
    4 възраст на насаждението
    5 запас на 1 ха
    това някои от най-главните фактори
    и най-вече при пазарна икономика цени разни

    Коментар


    • HAHAHAHa

      E 6to puk to4no w BG - ne mogat li nqkude na tehniq si kontinent da kupqt nqkoq gjungla
      Otdelno ot djunglite samo w Canada ima gora kolkoto 6te6............
      Силата на мнозинството е наслада за плахите! -Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят х

      Коментар


      • Този пазар ми е малко мътен, но подучух, че в момента върви тихомълком крупно изкупуване на гори от АМЕРИКАНСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО и това е свързано с договора от Киото. Били си направили сметката, че когато утре ги емнат за неподписването на този договор, те ще развеят гордо документи, че притежават и се грижат за гори в България, например.

        -----------
        Портал за мебели, обзавеждане, техника и архитектура
        Last edited by Earthquake; 09.07.2010, 15:10.
        ----------------------------------------------------
        [url=http://designinteriorideimebeli.blogspot.

        Коментар


        • купувам гори на корен в Родопите

          Коментар


          • Тази тема наистина е доста интересна и жалко, че досега не съм я забелязъл.

            Майка ми е собственик на близо 400 дка гора и съм препатил цялата одисея по продаване на дървесината от нея. Мога много неща да кажа - колко са разходите по маркировка, какви документи се изискват за сеч, колко върви дървесината в момента /или поне на колко аз я продадох/, но всичко това ще е другата година.

            Също така ме интересува и дали има сериозни куповачи на гора. Майка ми иска да продаде известно количество, но не на цена около и над 1000, която май в момента никой не дава. Но все пак цената винаги подлежи на коментар.

            желая на всички пишещи тук всела и щастлива Нова година

            Коментар


            • delyannk@yahoo.com
              Всичко е възможно,само желание да има!
              Делян Костов ;-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DIDO-
                Koko 06, q dai malko informaciq za tazi zemq.Moje i 4rez ЛС
                В района на гр.Котел и с.Стрелци, но за по-подробна информация ми дай е-мейл. Весели празници.

                Коментар


                • Може би защото пряко съм заинтересован от раздвижването на пазара на гора съм направил няколко опита да разбера от какво естество е интереса от закопуването и.До момента стигам единствено до голям интерес,питане за цена и бягане.Носят се слухове за големи инвеститори и толкова.Гората всъщност е земеделска земя с трайни насаждения,навсякаде по света минималната й цена почва от 30000лв. за декар,в България единствено даначната оценка е 11000лв.,което е още едно доказателство,че има стойност.Може би се чака някакъв закон за да се отвори този /голям за България/пазар или се изчаква големите да изкупят на безценица горите на незнаещите и бедните.Изпращал съм доста писма на Минестерството на земеделието и горите с конкритни запитвания,но те винаги ме пренасочват към фонт "Земеделие" или "Сапарт".Те пък от своя страна не ми обръщат внимание.Все пак е показателен факта ,че в горските стопанства има много пари,защото всичките шефове показват завиден стандарт и непокрито поне от заплатата им финансово самочувствие.Държавата изчаква ,а минестерството е постоянно под турски контрол и информацията се крие.Тук има доста интелегентни хора и мисля,че всеки ако даде по малко ще наредим ребуса.

                  Стандарта им идва от 10% разпределяни като комисионна по програмите от ЕС и най-вече Сапарт.Затова е зора на ДПС
                  МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                  Коментар


                  • Koko 06, q dai malko informaciq za tazi zemq.Moje i 4rez ЛС
                    Всичко е възможно,само желание да има!
                    Делян Костов ;-)

                    Коментар


                    • Може би защото пряко съм заинтересован от раздвижването на пазара на гора съм направил няколко опита да разбера от какво естество е интереса от закопуването и.До момента стигам единствено до голям интерес,питане за цена и бягане.Носят се слухове за големи инвеститори и толкова.Гората всъщност е земеделска земя с трайни насаждения,навсякаде по света минималната й цена почва от 30000лв. за декар,в България единствено даначната оценка е 11000лв.,което е още едно доказателство,че има стойност.Може би се чака някакъв закон за да се отвори този /голям за България/пазар или се изчаква големите да изкупят на безценица горите на незнаещите и бедните.Изпращал съм доста писма на Минестерството на земеделието и горите с конкритни запитвания,но те винаги ме пренасочват към фонт "Земеделие" или "Сапарт".Те пък от своя страна не ми обръщат внимание.Все пак е показателен факта ,че в горските стопанства има много пари,защото всичките шефове показват завиден стандарт и непокрито поне от заплатата им финансово самочувствие.Държавата изчаква ,а минестерството е постоянно под турски контрол и информацията се крие.Тук има доста интелегентни хора и мисля,че всеки ако даде по малко ще наредим ребуса.

                      Коментар


                      • Собственик съм на 430д-ра в сливенския балкан/ Бор и Ясен/,ако имаш интерес пиши.

                        Коментар


                        • Re: Предлагане на гори

                          Първоначално изпратено от JAK RESTITUT
                          Abe njakoj da mi kaje link ili da ima gori za prodajba?
                          да виж тука :

                          www.bgnivi.com

                          има гори и ниви
                          купува продава НИВИ и ГОРИ >>> www.bgnivi.com

                          Коментар


                          • Рибарица

                            13000м2 с. Рибарица 90000Е palpurin@abv.bg
                            www.targ.bg

                            Коментар


                            • Do Restitut

                              Pi6i mi na maila? V koi region tursi6?

                              Коментар


                              • Предлагане на гори

                                Не се шегувай)

                                Коментар

                                Working...
                                X