IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка имот в Гърция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Този/тази/, който е писал статията..., мо'е ли да е толкова неграмотен...?!?
    Диктувал му е брокер ... все пак

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
      Този/тази/, който е писал статията..., мо'е ли да е толкова неграмотен...?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        Това просто не е верно, гледам от доста време, интересуват ме само имоти на първа линия или с директна гледка към морето, на такива или близки цени няма. За 140 има на 500 м навътре. Дали ще си на трета или пета линия, за мен няма значение, в смисъл дали ще ходиш 100 метра повече няма никакво значение. Важното е гледката.
        Имаш p.m...

        Коментар


        • https://idei.bg/spalnya/kakav-imot-m...ro-v-gartsiya/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
            Това просто не е верно, гледам от доста време, интересуват ме само имоти на първа линия или с директна гледка към морето, на такива или близки цени няма. За 140 има на 500 м навътре. Дали ще си на трета или пета линия, за мен няма значение, в смисъл дали ще ходиш 100 метра повече няма никакво значение. Важното е гледката.
            Няма, спи спокойно Не е верно ич. Гледай в Интернетя и се не бой

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mimich Разгледай мнение
              Здравейте предстои ми покупка на имот в Гърция. Можете ли да ми кажете колко ще са всички разходи по покупката? Имотът е на стойност 12500 евро. Благодаря!
              около 1500 евро, зависи дали се налага да ангажираш други освен адвокат, нотариус и преводач

              Коментар


              • Това просто не е верно, гледам от доста време, интересуват ме само имоти на първа линия или с директна гледка към морето, на такива или близки цени няма. За 140 има на 500 м навътре. Дали ще си на трета или пета линия, за мен няма значение, в смисъл дали ще ходиш 100 метра повече няма никакво значение. Важното е гледката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  къде са тези къщи по 12500 евро в Гърция, моля кажете !
                  Не бързай толкоз ...първо трябва да те омагьосат добре ...не си заспал още

                  Коментар


                  • Сега има 100 м2 къщи на първа линия на двата ръкава по около 140 000 евро. Около 4 месеца в годината за букнати за около 5000 евро на месец, през останалите два месеца също капе.
                    Разходите за управление са между 500 и 750 евро на месец. С други думи, сделка в Гърция е в пъти по-доходоносна от имотна сделка в София.
                    Затова и все повече предприемчиви хора купуващи там ще познавате

                    Коментар


                    • Това стана някаква мода. Вече имам трима познати с имоти в Гърция... Единия е баровец с две къщи ама другите не ги разбирам ...купиха си 600-700 м2 голи парцели пета линия (към 1 км от плажа) и си сложиха по една каравана... няма ток, няма вода...за скромната сума от 7-8 К Евро...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mimich Разгледай мнение

                        Не, къща.
                        къде са тези къщи по 12500 евро в Гърция, моля кажете !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mimich Разгледай мнение

                          Не, къща.

                          Коментар


                          • Принципно... объркал си сайта за въпросите си... К'во точно купуваш за 12,5 еврака...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Гараж ли е ?
                              Майна, пич си отсекъде. Досега бърборих с един грък. Даже пиша от кръчмата. Ставаше дума за някои имоти...в Гърция...споделих му какво харесвам...имоти и пр. Аз нямам всеобхватна представа. Но обичам и дълго време се отбивах в Глифада, югозападен квартал на Атина. Море, къщи градини с дървета, палми, зеленина. Страхотно място, тихо. Но...за хора над стедната класа определено. Той каза- там е скъпо между другото. Без да го питам. Разговора беше за друго. Попитах непринудено...колко? Той стреля...отката беше силен - 4 и 5 хил евро на квадрат...но каза в централни части на Атина, Тесалоники...8 000 евро за апарт - one bedroom. Но съседи са ти албанци и всякаква сволач. Прави си изводите сам.
                              Last edited by bulgarian lev; 23.11.2017, 22:34.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Гараж ли е ?
                                Не, къща.

                                Коментар

                                Working...
                                X