IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прайм Пропърти БГ АДСИЦ (PPBG / TBIRE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Според мен и дивидент може да дадат тази година .
    на какво основание спекулираш с това???

    Коментар


    • Според мен и дивидент може да дадат тази година .
      Макар ,че досега май не са го правили.
      Last edited by vale1; 31.01.2019, 10:49.

      Коментар


      • И аз съм вътре, дори ги удвоих.
        Интересен факт: Веднага след решението на съда, на 16 януари, Дик хотели са взели над 6% - не знам дали е разплащане е или чист инвеститор, но Прайм проперти ще го бъде
        Корал мисля че е само около 6 млн по отчет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Аз!
          И аз се оказа, че съм имал още. Тази година ще отида на общото събрание, няма как. Съдебно решение отвори пътя за строеж на плаж "Корал" край Лозенец
          С решение на Върховния административен съд от 10 януари тази година се отваря пътя за строителство на комплекс от 45 000 квадратни метра разгъната застроена площ на плаж "Корал" край село Лозенец. За решението първо съобщи местният сайт tsarevo.info.


          Last edited by Minka; 31.01.2019, 10:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
            Има ли някой с акции тук?
            Аз!

            Коментар


            • Има ли някой с акции тук?

              Коментар


              • Държавата да заплати дюните, ако иска да ги запази, заяви инвеститорът на Корал

                Ако държавата иска да запази дюните в частни имоти, трябва да ги отчужди и заплати. Правилата за правене на бизнес не ги създават строителите, а конкретно в терена за ново строителство на плаж "Корал" няма дюни. Това заяви инвеститорът на обекта на плаж Корал Сава Чаролеев в ефира на Би Ти Ви.

                "В моя имот няма дюни, в хода на делата е станало ясно, експертите са го доказали. Относно това дали Корал е природосъобразен плаж – в момента там тази формула не работи – плажът пустее, а дори няма санитарни изисквания. Водили сме над 30 дела", каза той.

                Инвеститорът призова да се сложи край спекулациите. "Плажът свършва и след пясъка започва зона А. Даже и не е част от "Натура", няма и дюни. Дори да има дюни, държавата трябва да ги отчужди и да ги заплати – ако е решила, че не трябва да има строителство", добави Чаролеев.

                "Във вторник стана известно и още едно съдебно решение, с което се допуска и строеж в Синеморец. Властите пък от около седмица проверяват сигнали за започнали строежи по Южното Черноморие - край къмпинг "Градина", "Арапя" и плажа "Алепу"."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                  Батя, мога да ти кажа продавачите - това са две от дружествата на БУЛСТРАД .
                  За купувача не знам , но би трябвало да излезе инфо .тъй като пакета надминава 5 % от капитала.
                  Мне, към 4,2% е. Ще се обяви само ако е досегашен акционер и мине кратна на 5% граница.
                  Иначе мерси за продавачите!

                  Коментар


                  • Батя, мога да ти кажа продавачите - това са две от дружествата на БУЛСТРАД .
                    За купувача не знам , но би трябвало да излезе инфо .тъй като пакета надминава 5 % от капитала.

                    Коментар


                    • Над 1,5 млн. акции са минали днес на ОТС при цена 0,56 лв.
                      За сведение на купувача, аз също съм склонен да продам своя пакет при тази цена.
                      За контакт - лично съобщение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от T3 Разгледай мнение
                        Някой има ли идея какво се случва тук?
                        Въпроса е много актуален.. при тези цени на акцията от днес..
                        А вече и аз съм акционер и ми е интересен отговора

                        Коментар


                        • Някой има ли идея какво се случва тук?

                          Коментар


                          • Не сте добре дошли

                            http://http://www.capital.bg/politik..._dobre_doshli/
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • ПФ Бъдеще май напуснаха кораба...

                              Те бяха последния голям инстуционален в тази позиция... Вече Чоролев мое да си яделистне когато си поиска... - щото вероятно той е купувача!

                              Не е препоръка! Просто свободно разсъждение по темата! Успехи!

                              Коментар


                              • Тука стана мазало!
                                Капмана имаха доста - ама те ли са или еланци?

                                Коментар

                                Working...
                                X