IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
    Стига си ми пробутвал това евтино едномалцово, щото аз пия много по-скъп сингълмалц. Имам инвестиционни имоти поне 3бр. и не се е налагало да ги изплащам за разлика от теб лузъре, платил съм ги повечето КЕШ
    'иж с'я - 10YO означава десетгодишно отлежало, а не едномалцово, да зна'йш!!!
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
      Лорде, лордЕ, лордЕ.....

      Когато изплатиш "инвестиционен" имот за четири години -

      обади ми се за да те почерпя с едно 10YO!!
      Стига си ми пробутвал това евтино едномалцово, щото аз пия много по-скъп сингълмалц. Имам инвестиционни имоти поне 3бр. и не се е налагало да ги изплащам за разлика от теб лузъре, платил съм ги повечето КЕШ
      7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        мисля всички са единодушни по въпрса, че за ипотека трябва имот
        Мисля, че си достатъчно глупав, че мисли, че всеки имот има ипотека
        7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
          Правилно си преценил, че не си Лорд........
          Лорде, лордЕ, лордЕ.....

          Когато изплатиш "инвестиционен" имот за четири години -

          обади ми се за да те почерпя с едно 10YO!!
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
            Интерпретации бол, да, но нито една ипотека на свое име, както и не повече от един потребителски от банка. Никакви бързи кредити или кредитни карти, както и друг вид кредити. Доволен? Явно не...

            P.S. Радомирския имот струва повече от тристаен по кварталите в София за твое голямо неудоволствие. Тук пак се хващам на бас, щото много почнахте да използвате своеволни интерпретации.
            мисля всички са единодушни по въпрса, че за ипотека трябва имот
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
              Правилно си преценил, че не си Лорд, щото иначе нямаше да имаш никаква ипотека в момента, а 4 имота собствени плюс 2 съсобствени.
              Ако мислиш, че Лорд има ипотека, може лесно да се удостовери с един бас, от каквито ти упорито бягаш. Явно си почерпил горчив опит от друг участник, дето трябваше да го изплаща
              тъщата, дето дискутирате финансови теми с нея ли е съсобственик заедно с теб?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                И три кредита, само твои
                Под съсобствени нямаш предвид банката, нали? Щото тя притежава и другите, освен наследствения кирпич радомирски
                Интерпретации бол, да, но нито една ипотека на свое име, както и не повече от един потребителски от банка. Никакви бързи кредити или кредитни карти, както и друг вид кредити. Доволен? Явно не...

                P.S. Радомирския имот струва повече от тристаен по кварталите в София за твое голямо неудоволствие. Тук пак се хващам на бас, щото много почнахте да използвате своеволни интерпретации.
                7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                  Правилно си преценил, че не си Лорд, щото иначе нямаше да имаш никаква ипотека в момента, а 4 имота собствени плюс 2 съсобствени.
                  Ако мислижш, че Лорд има ипотека, може лесно да се удостовери с един бас, от каквито ти упорито бягаш. Явно си почерпил горчив опит от друг участник, дето трябваше да го изплаща
                  И три кредита, само твои
                  Под съсобствени нямаш предвид банката, нали? Щото тя притежава и другите, освен наследствения кирпич радомирски

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                    Дано, че и моя кредит на 3% от 2012-та приключва декември!

                    Не съм Лорд, че да вземам за 20 години на 12% ГеПеРе, уви!!
                    Правилно си преценил, че не си Лорд, щото иначе нямаше да имаш никаква ипотека в момента, а 4 имота собствени плюс 2 съсобствени.
                    Ако мислиш, че Лорд има ипотека, може лесно да се удостовери с един бас, от каквито ти упорито бягаш. Явно си почерпил горчив опит от друг участник, дето трябваше да го изплаща
                    Last edited by land_lord31; 03.05.2016, 00:52.
                    7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                      Ами то няма почти нищо различно, сделките се сключват с разлика от най-паче 5% от офертните
                      Ами то няма почти нищо различно, сделките, КОГАТО ГИ ИМА, се сключват с разлика от най-паче 5% от офертните
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Пари давам да се случи, само да почне от следващата година - че да сколасам с ипотечния!
                        Дано, че и моя кредит на 3% от 2012-та приключва декември!

                        Не съм Лорд, че да вземам за 20 години на 12% ГеПеРе, уви!!
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          СДЕЛКИТЕ, а не ОФФФЕРТИТЕ от imoti.net!!

                          Прочее какво става с ГРРРРАФИКАТА???
                          Ами то няма почти нищо различно, сделките се сключват с разлика от най-паче 5% от офертните
                          7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            .......Цените са такива на каквито се сключват сделките.
                            СДЕЛКИТЕ, а не ОФФФЕРТИТЕ от imoti.net!!

                            Прочее какво става с ГРРРРАФИКАТА???
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Ти пък защо се боиш от хиперинфлация?!!
                              Пари давам да се случи, само да почне от следващата година - че да сколасам с ипотечния!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Ма ти 12 години твърдиш това а реалностите са други.Колко още да ги чакаме тия доста ниски цени?Казвал съм много пъти аз няма да купувам имот нито ще продавам.Запомни го.И запомни че имоти на цени които на теб ти харесват никога няма да има.А и не разбрах ти ще купуваш ли та ти трябват ниски цени?Аз наистина не съм критерии аз съм реалист.Цените са такива на каквито се сключват сделките.
                                12 години? В момента има, банките продават докато балъците-джуджета викат „искаме растеж“ и подскачат смешно, защото са малки джудженца......Ще продавам като паднат. И ще купувам други. Но това е твърде сложно за теб, няма да схванеш логиката......Ти си просто пенсионер.......и махни тоя смешен надут стил.
                                Last edited by darkside; 03.05.2016, 00:27.
                                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                                Коментар

                                Working...
                                X