IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2015 за Пазара на НИ - в София Поскъпване и Ръст на броя сделки , в Провинцията ?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Е как така няма да му верваш?Кретенов никога не е виждал 2000 лева на живо.Дори се съмнявам че и по телевизора е виждал толкова пари.И не е в Германия просто си съчинява и е толко убедителен че хем знае че лъже хем си вярва...
    Всичко ми е ясно отдавна на мен. Съчиняването и вярването в собствено изградени тези, се нарича от психиатрите конфабулиране и е защитна реакция. Характерна е като за здрави хора без никакви отклонения, така и за алкохолици, но и при шизофреници.
    В нашия случай се касае за здрави хора.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
      Тезата на почти всички понижители е, че изкарват много кинти, разчитат на образование на децата си, демографската картина ги тревожи, няма инфлация, в същото време неистово мечтаят да се сдобият с имот
      Имам един такъв колега, който много ми прилича на тях. Той непрекъснато страда, че вече не е директор, въпреки, че често се предтавя за такъв. От време на време осъзнава реалността като пита: "Като съм директор, къде ми е дирекцията?" Така и нашите форумни герои-поевтинители на имотята.
      Това с образованието определено е голяма тъпня.Някакъв комплекс типично български щото простия човек много иска да е образован да има диплома от "престижен университет".Никой обаче не иска да ми каже кво й туй чудо престижен университет.Казвал съм много пъти ако един човек има някаква потребност да се образова добре ама да ходим ей така да учим щото да имаме диплома не.Ми един тъпанар завършил УНСС ше работи за 600-700 кинта в банка ако изобщо се уреди.В същото време един водопроводчик ше ги вземе тия кинти за една седмица.Да не говорим че ако туря моето куче на гишето в банката ше опраи по добре от вишист

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Е как така няма да му верваш?Кретенов никога не е виждал 2000 лева на живо.Дори се съмнявам че и по телевизора е виждал толкова пари.И не е в Германия просто си съчинява и е толко убедителен че хем знае че лъже хем си вярва...
        Тезата на почти всички понижители е, че изкарват много кинти, разчитат на образование на децата си, демографската картина ги тревожи, няма инфлация, в същото време неистово мечтаят да се сдобият с имот
        Имам един такъв колега, който много ми прилича на тях. Той непрекъснато страда, че вече не е директор, въпреки, че често се предтавя за такъв. От време на време осъзнава реалността като пита: "Като съм директор, къде ми е дирекцията?" Така и нашите форумни герои-поевтинители на имотята.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Веднъж ти писах - шапка ти свалям, само се блъскаш, не си получило нищо от никого, споко и аз бях така. Но не ни хвърляй прах в очите, защото аз за разлика от power grid не ти вярвам.
          Имотите са скъпи навсякъде. И ще са още по-скъпи. Евтино няма. Ни тук, ни у немско, никъде. Правилно си се насочил към Гърция, там е ключа за мазата.
          Е как така няма да му верваш?Кретенов никога не е виждал 2000 лева на живо.Дори се съмнявам че и по телевизора е виждал толкова пари.И не е в Германия просто си съчинява и е толко убедителен че хем знае че лъже хем си вярва...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Умножи по 2. И въпреки това се изнесох с кеф
            1500 е мизерийка, винаги ще гледаш етикетите в кварталните магазини дори. И ОЛХ навсякъде хахаха
            Веднъж ти писах - шапка ти свалям, само се блъскаш, не си получило нищо от никого, споко и аз бях така. Но не ни хвърляй прах в очите, защото аз за разлика от power grid не ти вярвам.
            Имотите са скъпи навсякъде. И ще са още по-скъпи. Евтино няма. Ни тук, ни у немско, никъде. Правилно си се насочил към Гърция, там е ключа за мазата.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Умножи по 2. И въпреки това се изнесох с кеф
              1500 е мизерийка, винаги ще гледаш етикетите в кварталните магазини дори. И ОЛХ навсякъде хахаха
              Пак объркахме желаното с реалното.Но ще ти повярвам.Както си се изнесъл с кеф така с кеф никога не се връщай.И понеже тука си е мизерийка вземи та изчезни и от форума

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                За България между 1500 и 2000 лева на всеки от двамата в семейството. И то при уреден битов статус. И малки деца. За по-големи деца и разходите са по-големи. За София повече от тези доходи.
                Умножи по 2. И въпреки това се изнесох с кеф
                1500 е мизерийка, винаги ще гледаш етикетите в кварталните магазини дори. И ОЛХ навсякъде хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Колега,

                  инвестицията в имот в СФ съвсем не е за прости хора, а е за умни, предвидливи и ликвидни хора ( с професии и добри доходи, които искат да подсигурят децата си).

                  Знаеш ли колко е добре, да си на 25г и да има къде да се отделиш, сам или с приятелка. Или пък да си студент и всеки месец да получаваш по едно наемче, под формата на джобни пари. Не е зле, нали?
                  Т.е. да ти дойде наготово - от маминка и татинка
                  Ами да си се замислял че на тях им е зле с "инвестицията" при доходност 3% годишно в най-мръсния град в ЕС?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                    Всичко е вярно, само дето тук по имотните теми не виждам да пишат брокери.
                    То вярно, че и ти си от креватния им подвид

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                      Ти имаш ли го, щото аз го минавам, при това с не малко.
                      Иначе не бих могъл да купя.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        И решавате интеграли и диференциални уравнения...
                        За теб тия уравнения важни ли са? Щот за мен не са...иам 8-ми клас и тва ми стига...зех книшка за кола и тва е........професоре!
                        Last edited by darkside; 22.06.2016, 12:42.
                        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          За България между 1500 и 2000 лева на всеки от двамата в семейството. И то при уреден битов статус. И малки деца. За по-големи деца и разходите са по-големи. За София повече от тези доходи.
                          Ти имаш ли го, щото аз го минавам, при това с не малко.
                          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                            Термина „сган“ е признак на изнервяне и не е в добрия тон, който изискваш от другите. Откъде си сигурен, че хората, които не желаят да купуват на тройни цени са непременно „бедни“?
                            Може просто да са „умни“....най-вероятно......
                            Кажи го на Кретена, аз цитирах него. Чети внимателно.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                              Я го питай младежа колко девойки има

                              Ти какво разбираш под добри доходи? Кажи число
                              За България между 1500 и 2000 лева на всеки от двамата в семейството. И то при уреден битов статус. И малки деца. За по-големи деца и разходите са по-големи. За София повече от тези доходи.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                                Така!...Аз, като „ликвиден“ човек каращ кола с трилитров двигател, се уединявам на „Узана“, над Търново има едно, викат му „Арбанаси“ и най-често се уединявам в „Дипломат плаза“ Луковит в стая стил „Капоне“ или „Луи 16-ти....с някоя мома. И ми е значително по-евтино, отколкото да се уединя в Младост 4........или Лозенец...... и не сме колеги, бъди сигурен. А „добрите доходи“ в бг са нещо тленно и преходно.
                                И решавате интеграли и диференциални уравнения...

                                Коментар

                                Working...
                                X