IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обезщетение за недвижим имот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    1/3 се земаше преди кризата за добър квартал. сега е по ниско. а млдост 4 не е добър квартал така че 23% е добре
    Ххахахах, ти от каква позиция го казваш? 2КМ. по-надоле и по-зле от Младост, аре недей,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от грифин Разгледай мнение
      никак, дори не е доста...!!
      приблизителната схема е:
      1/3 от построеното - обезщетение на собствениците
      1/3 от построеното - разходи
      1/3 от построеното - печалба за инвеститора

      1.6 дка
      като ги застроиш на 50%, по 6 етажа, (минимум)
      са 50тина апартамента х100м/кв.
      и от тия 50 парчета, да се охарчиш само 4 броя за земята.......
      и партерните - задължително са магазини, офиси.....
      1/3 се земаше преди кризата за добър квартал. сега е по ниско. а млдост 4 не е добър квартал така че 23% е добре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        къде го тоя стандарт. за младост 4 23% даже е доста
        никак, дори не е доста...!!
        приблизителната схема е:
        1/3 от построеното - обезщетение на собствениците
        1/3 от построеното - разходи
        1/3 от построеното - печалба за инвеститора

        1.6 дка
        като ги застроиш на 50%, по 6 етажа, (минимум)
        са 50тина апартамента х100м/кв.
        и от тия 50 парчета, да се охарчиш само 4 броя за земята.......
        и партерните - задължително са магазини, офиси.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          По стандарт процента е 25.Хванете адвокат за да ви изпипа договора.Проучете фирмата .Успех
          къде го тоя стандарт. за младост 4 23% даже е доста

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Най-добрия вариант е да ти даде 4 вече построени апартамента по 100 м2.... ( и прехвърлянето от него.)
            Не те интересува какво, кога и с какво ще строи.....

            пп Ако стане, ще викнеш форума в една кръчма, за по една ракия с.....едно прасе мезе...
            1600 е терена ама РЗП е повече . така че не са само 4 по 100

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ahmak Dogan Разгледай мнение
              Аз искам крем Малеби.
              За теб челеби - навсякъде по всяко време хахахахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Най-добрия вариант е ....

                пп Ако стане, ще викнеш форума в една кръчма, за по една ракия с.....едно прасе мезе...
                Аз искам крем Малеби.

                Коментар


                • Най-добрия вариант е да ти даде 4 вече построени апартамента по 100 м2.... ( и прехвърлянето от него.)
                  Не те интересува какво, кога и с какво ще строи.....

                  пп Ако стане, ще викнеш форума в една кръчма, за по една ракия с.....едно прасе мезе...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Демографията в София е растяща в последните 130 години и не се забелязват тенденции за обръщането й. Факти, нищо повече
                    Фактите сочат че е расла до '85, после е спадала. Сега е на приблизително същита нива, но с голяма част мангали вече

                    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BD.D0.B8.D0.B5

                    Ей ти да се образоваш. А, и мангалите не плащат ни наеми ни ипотеки, сещай се нататък....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chervenuh Разгледай мнение
                      Достатъчна е статистиката за демографско развитие, както и броя сделки НИ. Наслушал съм се на безпочвен оптимизъм по темата, нагледах се после на срив - да не съм луд да връзвам на мазни приказки докато реално продажби на имоти липсват?

                      Терена щял да е готов хахахаха, особено като си има блато в него. Защото това е ефекта от зарязан изкоп.
                      Демографията в София е растяща в последните 130 години и не се забелязват тенденции за обръщането й. Факти, нищо повече
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • По стандарт процента е 25.Хванете адвокат за да ви изпипа договора.Проучете фирмата .Успех

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Защо да загуби - тъкмо теренът ще е готов за следващ инвеститор с или без кавички? Ако си е оправил добре договора, единственото, което може да загуби, е време

                          А колкото и да им се иска на някои да са черногледи (аз самият също до голяма степен съм такъв), България, без значение на нашите желания, се възстановява напук на всички. Причината е елементрана - ние сме държава-членка на ЕС и сме като скачени съдове с тях - просто няма как да останем чак толкова много по-бедни. Да, няма да станем немци или французи, но съссигурност вървим (макар и доста бавно) напред. Доказателствата, ако не вярваш на статистиката, са във всеки мол, който се претъпква, в магистралите, по които се получват дивашки задръствания при 2,5 лв за литър бензин, по ресторантите, в които ти искат резарвация и т.н. Не всичко е чак толкова умряло, особено пък в София.
                          Достатъчна е статистиката за демографско развитие, както и броя сделки НИ. Наслушал съм се на безпочвен оптимизъм по темата, нагледах се после на срив - да не съм луд да връзвам на мазни приказки докато реално продажби на имоти липсват?

                          Терена щял да е готов хахахаха, особено като си има блато в него. Защото това е ефекта от зарязан изкоп.

                          Коментар


                          • Благодаря!За други въпроси ще пиша пак в темата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от chervenuh Разгледай мнение
                              Това което може да загуби е изкоп в терена си примерно. Или дори по-зле - едни бетонни основи и после изтекло право на строеж
                              Какво съживяване, на БГ и рухна демографията ...
                              Защо да загуби - тъкмо теренът ще е готов за следващ инвеститор с или без кавички? Ако си е оправил добре договора, единственото, което може да загуби, е време

                              А колкото и да им се иска на някои да са черногледи (аз самият също до голяма степен съм такъв), България, без значение на нашите желания, се възстановява напук на всички. Причината е елементрана - ние сме държава-членка на ЕС и сме като скачени съдове с тях - просто няма как да останем чак толкова много по-бедни. Да, няма да станем немци или французи, но съссигурност вървим (макар и доста бавно) напред. Доказателствата, ако не вярваш на статистиката, са във всеки мол, който се претъпква, в магистралите, по които се получват дивашки задръствания при 2,5 лв за литър бензин, по ресторантите, в които ти искат резарвация и т.н. Не всичко е чак толкова умряло, особено пък в София.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                ами не е точно така - в момента има някакво съживяване на точно този пазар (строителството). До нас започнаха 2 нови блока, а предишните 4 години само довършиха 1. Лично наблюдение. Вече дали ще му завършат неговият строеж или не - не знам и не се наемам да гадая. Има си договори, ако си е свършил достаъъчно добре работата с тях, най-малкото няма да загуби нищо, но всичко зависи от това, какво пише вътре, което аз няма как да знам
                                Това което може да загуби е изкоп в терена си примерно. Или дори по-зле - едни бетонни основи и после изтекло право на строеж
                                Какво съживяване, на БГ и рухна демографията ...

                                Коментар

                                Working...
                                X