IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение на цените на парцелите за къща очаквате

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

    Коментар


    • Ето какво съм ви казал на 02.10.2012

      Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      не е на 2,1 ...на места стига до 2,5км ! - ако не е УПИ - абсолютно нищо не можеш да правиш.

      Даже е по-зле отколкото си мислиш... на повечето места при определени условия нямаш право даже до земята си да стигнеш... особенно с автомобил, ако е земеделска! Затова изобщо не се занимавай със земеделски земи до 2,5км от морето !!
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Хайде честито! Удариха всички процедури по промяна на предназначение на зем.земи в зона А и Б по черноморското крайбрежие: цък

        = Който купува парцели до морето да гледа да не са в зона А и Б, или да са на над 2100-2300м от морето! В зона А и Б е мазало...

        Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        ...Нещата от към законодателство се промениха от 3 години с такава СКОРОСТ и СИЛА, че в 90% от случаите ще те излъжат дори и без да съзнават за това

        ...

        - видиш ли обява съдържаща "съдействие за промяна предназначение" - бягай на 100км
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
          защо не се продават в къща е по-хубаво за живеене .От страха за по лесна кражба ли от къщата ти като те няма
          То е ясно, че в къща е по-хубаво, но моите наблюдения са, че комплекси от такъв тип стоят непродадени /примери много/ главно защото хората не желаят да плащат за подръжка, мениджмънт и всякакви такива допълнителни разходи. Освен това в повечето комплекси къщите са една до друга, в общ двор от който имаш само идеални части. Хората в момента се насочват към еднофамилни къщи със собствен двор и понеже такива никой, като че ли не е строил, си купуват парцели и си строят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viktualia Разгледай мнение
            Доколкото знам, няма да го действат. През пролетта имаше оферта за парцела, сега не знам какво става. Все пак, мисля, че такива проекти трябва да се ревизират защото има доста, но не се продават изобщо.
            защо не се продават. в къща е по-хубаво за живеене .От страха за по- лесна кражба ли от къщата ти, като те няма
            Last edited by vabo_2008; 12.04.2013, 20:13.
            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
              Някои знае ли какво става с комплекса миттиланд край банкя?Говорих с един познат ,койтоработи в АДА и нищо не знае


              http://www.ada-bg.com/en/projects/151
              Доколкото знам, няма да го действат. През пролетта имаше оферта за парцела, сега не знам какво става. Все пак, мисля, че такива проекти трябва да се ревизират защото има доста, но не се продават изобщо.

              Коментар


              • Някои знае ли какво става с комплекса миттиланд край банкя?Говорих с един познат ,койтоработи в АДА и нищо не знае


                http://www.ada-bg.com/en/projects/151
                Last edited by vabo_2008; 30.11.2012, 20:07.
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Или много си пил или музиката те онася.... в мечти.....
                  Сигурно много е пил, но не бърбънче а пърцуца...
                  И бабата му е бръмчала на главата!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    се заговорих с един приятел от драгоманския край за къщите в радиус 50-60км. Както и моето наблюдение, че се заселват все повече столичани покрай моята вила, същото сподели и той. Масова инвазия в тези райони на хора от големия град, които търсят тишината, спокойствието, чистия въздух и релакса дори, чрез физически труд. Като мания е вече!
                    "Е, евтино си ги продават хората вече!" ,споделих му аз. А той ме репликира, че купуват и доста скъпи като не жалят и над 50К евра за по-атрактивните местенца.


                    Или много си пил или музиката те онася.... в мечти.....

                    Коментар


                    • Ето защо не трябва да се купуват парцели южно от Бургас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Salvador Разгледай мнение
                        Все пак темата беше "какво понижение очаквате" и аз се съгласих с хората,дето очакват понижение = 0;
                        За другите имоти и техните нули...си има друга тема.
                        Къщата с двор - УПИ си остава най-атрактивното вложение в НИ.
                        Преди няколко дни докато си сръбвах бърбанче в "Hot Stage" под убийственият гъдел на пианото на Дюк Елингтън, се заговорих с един приятел от драгоманския край за къщите в радиус 50-60км. Както и моето наблюдение, че се заселват все повече столичани покрай моята вила, същото сподели и той. Масова инвазия в тези райони на хора от големия град, които търсят тишината, спокойствието, чистия въздух и релакса дори, чрез физически труд. Като мания е вече!
                        "Е, евтино си ги продават хората вече!" ,споделих му аз. А той ме репликира, че купуват и доста скъпи като не жалят и над 50К евра за по-атрактивните местенца.
                        Бях готов отново да му възразя, че едва ли хората инжектират вече толкова лесно пари като в бума, но композицията "in the mood" на Глен Милър ме заглуши безпардонно. Ние също останахме "в настроение"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Селските къщи вече са с бонус ракия
                          http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...213&f1=details

                          "Гадът" не казва колко литра е ракията......
                          12 К ми се вижда доста....8 + 4 за довършване е добре......

                          Коментар


                          • Селските къщи вече са с бонус ракия
                            http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...213&f1=details

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                              Предлагам на спорещите една притча :
                              --------
                              малки еврейчета учат Талмуда в синагогата.

                              в междучасието Моше и Аврам започват спор,скарват се и се сбиват.
                              Исак отива при Равина и му казва:
                              - Рави , Моше и Аврам се скараха и се сбиха (спорели са по урока).......

                              КОЙ от тях е Прав ??

                              Равинът : "И двамата са прави"
                              Исак: "Как е възможно и двамата да са прави - единият очевидно греши"
                              Равинът : "И ти си прав"
                              Исак: Рави , това е абсолютно невъзможво - какво НЕ разбирам
                              Равинът: "Трябва ти Мъдрост"
                              Исак: "Рави , какво е мъдрост"
                              Равинът : " Трябва ти време - Времето ще те научи на Мъдрост" , която ще ти помогне да разбереш , ЧЕ
                              Лесно се плува Без Гащи при Прилив , ако не усетиш Отлива Предварително - ще ти видим голия г*з

                              "Времето" показа , че тук "голог*зи" има достатъчно , най-малкото защото всички са единомишленици и продължават в "Старата / Неактуална" тема

                              ----------------

                              Тайната Не е в дипломите , Тайната е в Притчите..........поне според Равина
                              Тази притча ми напомня за Испания, когато диктатурата на Франко падна. Демократичното правителство реабилитира всички. И комунистите, и републиканците, и привържениците на фашисткия режим на Франко. И тогава в западната преса се изписа много, как на гишетата за народни пенсии, както ние им казваме, са се редили един до друг и някогашните комунисти и фашисти.
                              А презумпцията на новата власт бе, че не са виновни обикновените хора, дето са повярвали на единия или на другия лидер. Че са застанали под знамената на едната или другата партия. Всеки е воювал за своята си Испания!! Виновни са лидерите и техните глупави идеологии!
                              http://georgipiskov.blogspot.com

                              Коментар


                              • baba_meca

                                Не става въпрос за имотите.Нормално е да имат стойност и да са сигурна инвестиция, да могат хората да си ги продават във всеки един момент сравнително бързо и да обезпечат с тях неотложни свои финансови нужди.Банките сега ще го отнесат , ще го отнесат и пасивните натрупани пари. Парите сами по себе си не са нищо повече от посредник в търговията, за това са създадени и това им е работата.Парите обаче са създадени чрез дълг и дълговете ги остойностяват, когато стане ясно че дълговете няма да могат да бъдат изплатени , единственния път за остойностяване на парите, ще остане този който се прилага за основната световна валута - долара...т.е. той е обезпечен и печели като търсене защото с него може да се купи петрол. Вариантите са два - силен скок на цената на петрола или отпадането му от сцената. Скоро ще имаме развръзка.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X