IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От 54 търговски реактори на Япония, 10 от тях,
    ще бъдат спрени след земетресението. Япония
    получава около 30 на сто от електричеството си
    от ядрена енергия.
    ====================================
    Да съм сбъркал да съм сбъркал
    с един реактор като бройка съм сбъркал!!!!!
    Пак повтарям
    няма държава дори и със 100 реактора,
    а общия им брой в света е около 450 !!!!
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • 4 повредени реактора са и два в страни които са цели и не им отказа допълнителното охлаждане


      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
        Реде, работи с факти:
        6 реактора от които 3 увредени и отписани, другите 3 си бяха спрени отпреди земетресението.

        55 централи с общо 155 реактора - това е в Япония. Централа - реактор, капиш? Във Фукушимската централа са 6 реактора например.

        Та ей-толкова "знаеш" - грешка около 3 пъти.
        Таз централа повече никога няма да работи,
        т.е. брой ги ШЕСТ реакторите,
        а за 155-те реактори ще го проверя след
        малко, но силно се съмнявам , че са толкоз много!!!
        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
          Не са три , а цели ШЕСТ!!!!
          Даже си мисля , че работещите
          им реактори бяха около 55, но
          не съм сигурен много, но знам,
          че няма държава даже и със 100
          реактори построени досега !!!!
          Реде, работи с факти:
          6 реактора от които 3 увредени и отписани, другите 3 си бяха спрени отпреди земетресението.

          55 централи с общо 155 реактора - това е в Япония. Централа - реактор, капиш? Във Фукушимската централа са 6 реактора например.

          Та ей-толкова "знаеш" - грешка около 3 пъти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
            Е де, японците загубиха 3 от 155 реактора.
            Не са три , а цели ШЕСТ!!!!
            Даже си мисля , че работещите
            им реактори бяха около 55, но
            не съм сигурен много, но знам,
            че няма държава даже и със 100
            реактори построени досега !!!!
            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Първо, облога не е сключен, защото ответника не се е съгласил. Второ, аз говоря за паднал панел след сключване на облога. Трето- ти си уникално семпъл, след като си правиш някакви смешни изводи от несъществуващи факти.
              Абе ясен си ми какъв смешник и головодник си - само едни голи ДУМИ и нищо повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Реакторите във Фукушима бяха на по 40-на години и дори японците ги смятаха за сигурни, но.... случи се случка и вече няма реактори, а само радиация. Та и панелките, и не само те, ще са "сигурни" докато нямаме форс-мажорни условия.
                Стискайте палци, молете се на Бог, защото в Орландовци двата квадрата са най-скъпата земя в България. Да не опираме дотам....
                Е де, японците загубиха 3 от 155 реактора.

                Коментар


                • Реакторите във Фукушима бяха на по 40-на години и дори японците ги смятаха за сигурни, но.... случи се случка и вече няма реактори, а само радиация. Та и панелките, и не само те, ще са "сигурни" докато нямаме форс-мажорни условия.
                  Стискайте палци, молете се на Бог, защото в Орландовци двата квадрата са най-скъпата земя в България. Да не опираме дотам....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                    Ти сключваш облози които не си способен да платиш - след като си ги изгубил. Думата ти не струва пукната пара
                    Първо, облога не е сключен, защото ответника не се е съгласил. Второ, аз говоря за паднал панел след сключване на облога. Трето- ти си уникално семпъл, след като си правиш някакви смешни изводи от несъществуващи факти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Аз не увъртам. Ти си неук. 2 от 720 000 имат някакъв проблем. Единият е реален, другият измислен от теб. Този единственият е обитаем от всякаква сган, но те си го харесват щото наема е без пари. Така, че докато приютява души и той е жив. Панела е най-здравото творение на човечеството.
                      Ти сключваш облози които не си способен да платиш - след като си ги изгубил. Думата ти не струва пукната пара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                        С това словоизлиание влизаш направо в иторията, като велик мислител!
                        Панелът - знаме и двигател на прогресивното човечество!
                        "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                        Коментар


                        • Панела е най-здравото творение на човечеството.
                          С това словоизлиание влизаш направо в иторията, като велик мислител!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Искаш ли да се хванем на бас с теб и твоите близки пред нотариус, че всяка една панелка ще те надживее? Ти избираш размера на облога.
                            Ха-ха-ха, сигурен бях, че не спиш и трепериш за панелката в Металург спокойно там са сравнително нови

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                              Не го увъртай повече, чакам да платиш
                              Аз не увъртам. Ти си неук. 2 от 720 000 имат някакъв проблем. Единият е реален, другият измислен от теб. Този единственият е обитаем от всякаква сган, но те си го харесват щото наема е без пари. Така, че докато приютява души и той е жив. Панела е най-здравото творение на човечеството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                В Надежда блока го знам - 208. Не само, че още се държи и се обитава от клошари, но за него се знае, че проблемите са му от почвите.
                                За този в Младост не знам и вероятно си го измисляш или лъжеш за да станат две панелките с проблеми от малкото 720 000 панелки в страната.
                                Не го увъртай повече, чакам да платиш

                                Коментар

                                Working...
                                X