IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    Ооооооооо,няма какво да чакаш да мине Великден - днес е денят!
    E щом е днес деня, тръгвам да го пазаря тоз имот безценен А пък за гергьовден като го продам шЪ си купя агне и каса бира

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
      След първи май може да си закънсял аз мисля да пазарувам след великден
      Ооооооооо,няма какво да чакаш да мине Великден - днес е денят!
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Та значи и аз кат дойдем у Софето можем да мочам у подлезо на НДК щот съм селянин.И не се бой нема а ставам софиянец.Немам желание.
        Аз нарочно употребих думата "селтак",а не "селянин".... но,пък,ти сам се разпозна в нея
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
          Едно време и подлеза на СУ беше зле, ама сега е ОК
          Това ми става едно от любимите места в София, без да броим миризмата на гадна храна! Винаги ми става приятно като мина там, все едно не е в този град

          Коментар


          • Верно е че подлезът на НДК позападна нещо, много заведения затвориха, но четох някакъв материал в капитал, че вървели яки преговори и от лидл ли беше или нещо такова и разни заведения за наем като стане метрото.
            Дано!Там ще е зверски човекопоток.
            Едно време и подлеза на СУ беше зле, ама сега е ОК

            Коментар


            • Crux,
              na 98% съм сигурен, че си yerdna!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                Имах друг ник преди (от септември 2006), но го преебах по най-глупашки начин. Които са по-отдавна във форума, знаят
                Аз се сещам, дори ако си спомняш ти казах, че те рапознавам по стила и начина на писане, но ника ти беше друг, ама не си спомням как беше. Сега ще се поровя назад и ще го изкарам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Как лети времето.... Гледам, че си с регистрация от 30 юли 2010г.
                  Имах друг ник преди (от септември 2006), но го преебах по най-глупашки начин. Които са по-отдавна във форума, знаят
                  Never underestimate the predictability of stupidity

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                    От 1000 лева средна заплата в Софето рязко си подскочил на 2000 Евро, но нищо - пак ще ти отговоря. На първия въпрос само, щото за да ти отговоря на втория трябва да съм броки, ма аз не съм. Хубаво забеляза Грую, преди 2 години ме наричаха клошар и мизерник, защото обяснявах, че цените са твърде високи, сега ме наричат броки, защото твърдя, че средният доход в София е 1000 лева... Съдба, какво да правиш!
                    Та, на въпроса - хората с пари не си купуват имоти, защото вече си имат такива. А хората без пари не си купуват имопти, защото вече няма кредити "па-па-па", ипотеки за 100% от стойността на апартамента + бонус потребителски кредит за обзавеждане и никой вече не вярва в мантрата за постоянното поскъпване на имотите.
                    Как лети времето.... Гледам, че си с регистрация от 30 юли 2010г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                      Браво на форумните брокери. Даже при сегашната ситуация имат сили да се мотивират и да говорят за поскъпване на НИ и раздвижване на пазара.
                      Според техните приказки, които съм цитирал, в София няма хора, които нямат наследствени имоти и взимат по-малко от 1 000 евро чисто месечно! Или имаме стотици хиляди потенциални купувачи, които само чакат да купуват и купуват и купуват качествени и луксозни недвижими имоти!

                      Браво на брокерите, това е начина. Някой, който е толкова заблуден и им се върже, заслужава да бъде закован с 30 годишна ипотека за имот купен на 2к евро метъра обща площ и след няколко години съдия изпълнителя да му съсипе живота. Човек един живот живее и ако го пропилее по този начин, никой не му е виновен.

                      За тези, които имат малко здрав разум, нека да си зададат няколко въпроса:
                      -Защо като хората в София според брокерите печелят по минимум 2000 евро на месец и имат толкова много пари, никой не купува НИ?
                      -Защо като пазарът е нагоре, брокерите си споделят през сълзи, че преди 3 години са се чудили коя ще е "Сделката на месеца", а сега се чудят кой ще е "Месеца на сделката"?

                      От 1000 лева средна заплата в Софето рязко си подскочил на 2000 Евро, но нищо - пак ще ти отговоря. На първия въпрос само, щото за да ти отговоря на втория трябва да съм броки, ма аз не съм. Хубаво забеляза Грую, преди 2 години ме наричаха клошар и мизерник, защото обяснявах, че цените са твърде високи, сега ме наричат броки, защото твърдя, че средният доход в София е 1000 лева... Съдба, какво да правиш!
                      Та, на въпроса - хората с пари не си купуват имоти, защото вече си имат такива. А хората без пари не си купуват имопти, защото вече няма кредити "па-па-па", ипотеки за 100% от стойността на апартамента + бонус потребителски кредит за обзавеждане и никой вече не вярва в мантрата за постоянното поскъпване на имотите.
                      Never underestimate the predictability of stupidity

                      Коментар


                      • Тъй както гледам американския пазар, май първо трябва да увеличим броя продажби при падащи цени и чак тогава ще говорим за ново покачване, в зависимост на какво дъно спрем.


                        WASHINGTON (Dow Jones)--Sales of previously occupied homes in the U.S. rose slightly in March but prices remained weak, offering mixed signals for the struggling sector.

                        Existing-home sales increased 3.7% from a month earlier to a seasonally adjusted annual rate of 5.10 million, the National Association of Realtors said Wednesday.

                        Economists surveyed by Dow Jones Newswires had expected home sales to rise by 2.5% to an annual rate of 5.0 million.

                        The median sales price for an existing home was $159,600, down 5.9% from the revised year-ago median price of $169,600.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          И аз така разбрах, покачването щяло да започне от 1 май, след манифестацията.
                          След първи май може да си закънсял аз мисля да пазарувам след великден

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Вие разбрахте ли че щяли да се покачват цените на имотите? Ако не сте, считайте се за предупредени......
                            И аз така разбрах, покачването щяло да започне от 1 май, след манифестацията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                              НДК-то и всичко останало го осраха селтаците,дето тръгнаха да стават софиянци.
                              Та значи и аз кат дойдем у Софето можем да мочам у подлезо на НДК щот съм селянин.И не се бой нема а ставам софиянец.Немам желание.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Можеш да слезеш в подлеза на НДК и да видиш на какво прилича и мирише.Опикахте и осрахте и НДК-то което целия народ плати за да се правите на софийски гъзарчета.
                                НДК-то и всичко останало го осраха селтаците,дето тръгнаха да стават софиянци.
                                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X