IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В интерес на истината при новите кооперации с ТЕЦ, където всеки апартамент има собствен централен топломер на входа, кражбите са доста по-трудни и сметките за топло не са много високи. Но в дъртите панеляци, натъпкани с всякаква мизерна паплач, положението е трагично.
    Never underestimate the predictability of stupidity

    Коментар


    • Централното парно генерира топлинни и финасови съответно загуби , няма какво да се когенерира от топлинна централа. Ел.централите са с възможност да се използва топлината която се отделя при производството на ток , но при производство на топлина няма нищо за когенериране , що за измама е това нямам идея.Безсмислено е да се пренася топлина , защото топлинните загуби по тръбопроводите са много сериозни ..а да се произвежда топлината с изгаряне на синьо гориво и да се пренася си е загуба. Много по добре е да се пренася метана и на място да се изгаря и превръща в топлина. Как ще стане това с възраждането на топлофикациите , защото били много удачни за отопление нямам идея , явно за София може но това си е игра с цените и някой да плаща вместо друг , за да оцеляват монополчетата.
      Вероятността никой в бъдеще да не ползва ток от централи и да не се топли от монополни структури е много голяма и накрая този цирк очевидно трябва да се уреди по този начин и да приключи.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
        Мисля, че го бъркаш с mArandi, а и на кого и какво всъщност доказваш толкова бурно
        Хората са го казали: който е прост - диверсифицира!
        Не го бъркам, Маранди е от северна България, докато тоз екземпляр е димитровградски циганин, който живее в Пловдив. Един познат на име Н. Радев го разобличи, че въпреки, че се пише финансист, след като фалира като брокер, не може да смята елементарна формула за капитализирана лихва.
        Относно диверсификацията си прав, но не разбрах към мен ли беше това който е прост.
        Аз не съм диверсифицирал и инвестициите ми в НИ се изплащат много добре до момента.
        Когато започне двуцифрена инфлация , ще се почувства още по-добре факта , че парите нямат стойност и който факт много люде удобно забравиха заривайки си главата в пясъка.

        Коментар


        • mirandi

          Няма да паднат повече цените , според мен още 6 месеца пазара ще е в летаргия. Тези пари от фонда за спасяване на южните , ще им стигнат за 5 месеца а не вярвам да наверят още донори за фонда..това че ще го пълнят от някакъв данък са фантазии.Ще ударят едновременно и двата фактора - изчерпване на ситуацията с кризата с дълговете в Европа , чувала с хитринките ще се окаже празен и само ЕЦБ да я направят кредитор от последна инстанция , ще им остане като вариант. Другия удар ще дойде от война с Иран и стоп на доставките на петрол , рязък скок на цената му и еврото няма да я следва както досега нагоре , а надолу - то ще пада , петрола ще поскъпва.Трети удар се заформя - Китай от зор , да си освободи юана , те вече усещат че износа на дрънкулки отива на зле и за да не падат ще се ориентират към износ на пари.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Щом така бурно реагираш, значи гаранция са ти паднали комисионните! За широката публика да съобщя, че си брокер на недвижими имоти и през свободното време недоказал се и провален финансист.
            Мисля, че го бъркаш с mArandi, а и на кого и какво всъщност доказваш толкова бурно
            Хората са го казали: който е прост - диверсифицира!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
              Абе профан....!!!
              Избери си аз как да те нареча, докато не съм те посетил на адреса където ще те хваана за тънката гушеа!
              ИНТЕРЕСНО Е КАКВИ ПАРИ ИЗКАРВАШ ОТ ДРУГИЯ БИЗНЕС КАТО Н. Радев те изобличи, че не можеш да смяташ елементарна формула за лихвите!
              Last edited by LANDLORD 31; 03.07.2012, 09:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                Абе профан....не разчитам на комисионни от близо 5 години!!!!
                Имам си и друг бизнес, ако си забравил....
                Хайде марш при Ева, докато не е избагала в леглото на някой от наемателите ти!!!!!
                Щом така бурно реагираш, значи гаранция са ти паднали комисионните! За широката публика да съобщя, че си брокер на недвижими имоти и през свободното време недоказал се и провален финансист. Така, че какво остава дохода от виртуалните недвижиимости. Там те конкурират образовани люде, тоест адвокати, така, че скоро очаквам деа си в африканския списък на умрелите от глад на плажа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Горкия, значи са ти паднали комисионните!
                  Абе профан....не разчитам на комисионни от близо 5 години!!!!
                  Имам си и друг бизнес, ако си забравил....
                  Хайде марш при Ева, докато не е избагала в леглото на някой от наемателите ти!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Не си се набутал.. Пловдив е доста подценен от 12 г., а в сравнение със София е доста по-удобен град, стига човек да има кинти.
                    Знам бря, сделката си е перфектна, просто се закачам с лорда
                    За момента кинтите не са проблем, ипотеката за 10 годинки ще ми е около 20% от месечните ми доходи и малко над наема, който плащам в момента, та....да сме живи и здрави, останалото все ще се нареди....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                      Абе ти що не вкараш още две мастики, та като тигър на 9 морета да се почустваш....
                      Ай лека, че оспамихме темата....
                      Иначе...по темата....във Филибето вече могат да се пазаруват имотки, дето през 2008 им искаха по 1000 евро квадрата, а сега са на по 480 еврака...
                      Сигурно и още ще паднат, ама на мен повече не ми се чака...та се набутах днеска....
                      Горкия, значи са ти паднали комисионните!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                        ..
                        Сигурно и още ще паднат, ама на мен повече не ми се чака...та се набутах днеска....
                        Не си се набутал.. Пловдив е доста подценен от 12 г., а в сравнение със София е доста по-удобен град, стига човек да има кинти.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Не тя бе балък, аз спя в многото легла, щото ремонтирам и отдавам навсякъде в 7-те ми имота. Чувствам се като тигъра на седемте морета!
                          Радвам се , че все пак си взел мерки за да не те изгони твоята, дори да купиш селска къща с външна тоалетна.
                          Абе ти що не вкараш още две мастики, та като тигър на 9 морета да се почустваш....
                          Ай лека, че оспамихме темата....
                          Иначе...по темата....във Филибето вече могат да се пазаруват имотки, дето през 2008 им искаха по 1000 евро квадрата, а сега са на по 480 еврака...
                          Сигурно и още ще паднат, ама на мен повече не ми се чака...та се набутах днеска....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                            Я опитай отново, щото нещо не разбрах в кой ден, в кое легло спи жена ти....
                            То верно, че всички жени са курви,ама тая твоята требе е пълна отличничка, щом в толкова къщи и спални успява да преспи....
                            Ама ся и разбирам, що винаги имаш наематели и защо са толкова щастливи...то с такава жена.....отличничка....
                            А мен не ме мисли, днес капарирах едно имотче, та жената няма как да ме остави...
                            И не е панелен кимизарник, в краен квартал....това само за протокола....
                            Не тя бе балък, аз спя в многото легла, щото ремонтирам и отдавам навсякъде в 7-те ми имота. Чувствам се като тигъра на седемте морета!
                            Радвам се , че все пак си взел мерки за да не те изгони твоята, дори да купиш селска къща с външна тоалетна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Ххааааааахааааааааааааахааааааааааааааааааааахахах ххаххахахахаххахаххахах
                              Ти не беше ли провинциалния наемател? ха, ха ха ха , жена ми не спи на тераса, а в спалня от общо 2 спални в един от 3-те ми апартамента и трите ми къщи. Кажи лузъре има ли дье да спинка ? Твойта женска няма де да спи, та ако искаш я прати при мен, щото да ми стана 2. И без това ще те изгони скоро, щото и е писнало да живее по квартири
                              На мен толкова ми идва нанагорно от имотите, че се чудя дали да не си направя един график в коя къща кога да спя, щото сутрин и аз си се изненадвам. Сега едната я стягам за наемателчета. В момента дохода ми е -400 само заради дето се мотая, а има хора за тез пари убиват и разчленяват. Това са гладните пловдивски бекове. Да не се числиш между тях?
                              Я опитай отново, щото нещо не разбрах в кой ден, в кое легло спи жена ти....
                              То верно, че всички жени са курви,ама тая твоята требе е пълна отличничка, щом в толкова къщи и спални успява да преспи....
                              Ама ся и разбирам, що винаги имаш наематели и защо са толкова щастливи...то с такава жена.....отличничка....
                              А мен не ме мисли, днес капарирах едно имотче, та жената няма как да ме остави...
                              И не е панелен кимизарник, в краен квартал....това само за протокола....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                                Ха,ха,хааааааааааааааааааа
                                Имал качество на живот....
                                Ти съвсем си изтрещял бря....
                                Самия ти си споделял, че месечните ти разходи варират между 1000 и 1300 лева според сезона...
                                Пиеш пещерска мастика и чилийско вино от 3 лева...
                                Замезваш със салата Цезар от марули и пилешки кожи...
                                Дъщеря ти спи на приобщената панелна тераса, защото стаичката твърде малка....
                                На това ли му викаш качествен живот, бре Лорде ????
                                Ххааааааахааааааааааааахааааааааааааааааааааахахах ххаххахахахаххахаххахах
                                Ти не беше ли провинциалния наемател? ха, ха ха ха , жена ми не спи на тераса, а в спалня от общо 2 спални в един от 3-те ми апартамента и трите ми къщи. Кажи лузъре има ли дье да спинка ? Твойта женска няма де да спи, та ако искаш я прати при мен, щото да ми стана 2. И без това ще те изгони скоро, щото и е писнало да живее по квартири
                                На мен толкова ми идва нанагорно от имотите, че се чудя дали да не си направя един график в коя къща кога да спя, щото сутрин и аз си се изненадвам. Сега едната я стягам за наемателчета. В момента дохода ми е -400 само заради дето се мотая, а има хора за тез пари убиват и разчленяват. Това са гладните пловдивски бекове. Да не се числиш между тях?

                                Коментар

                                Working...
                                X