IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Tочно в пернишко сега имотята са сигурно паднали с 40-50%.
    Верно, че по пернишко са паднали
    много проценти имоти. Колко точно
    не съм запознат. Дали ще ги дигнат
    зависи от това дали жювеет ХОРА в
    тях и дали тез ХОРА имат нужните средства !!!
    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

    Коментар


    • индианеца

      Съхраняват е слабо казано , с очите си съм виждал договор от 64 година за купуването на къща за 3100 долара в САЩ. 2006 година бе продадена понеже собствениците се изместиха да живеят по близо до сина си за 470 000 долара.По същото време е купен и скъп автомобил Мерцедес за 2 800 долара - нов , бял
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Не че нещо, но ако си инвестирал в имоти през 2008ма си номинално -30-40% назад,като отчетем инфацията картинката става още по-неприятна, ако има и кредити съвсем взема да стяга сърцето.Иначе да - имотите съхраняват стойност. Факт. Последните 10 години бяха голямо изключение от правилото и е учудващо колко хора не могат да го осъзнаят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Ха ха ха, класика....

          не го продавам, ама се кефя на увеличението...

          Звучи ли ви познато?

          Като има увеличение - кеф,
          като има спад - инфаркт...


          Смях голям...подостри ли молива, демек наплюмчи ли молива?
          Кеф ми е ,че такива като тебе страдат. Това е сигурен индикатор, че ще има увеличение!

          Коментар


          • Да де ще паднат ама само дето за месец ще се удвоят..
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • През 1995г. инфлацията беше 32.7%.

              Банковата система в България е предлагала жилищни кредити със следните лихви през 1995г.:
              - от 41.04% годишна лихва до 106.6% годишна лихва




              http://www.bnb.bg/Statistics/StMonet...Rate/index.htm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Отдавал съм стая само веднъж и то като начинаещ ЛАНДЛОРД. Тогава и вземах 80 кинта, сега е двойно. Мноу яко. Не я давам но се кефя на двойното увеличение.
                Ха ха ха, класика....

                не го продавам, ама се кефя на увеличението...

                Звучи ли ви познато?

                Като има увеличение - кеф,
                като има спад - инфаркт...


                Смях голям...подостри ли молива, демек наплюмчи ли молива?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  И като рече, нищо не каза. И не ми отговори на въпроса какво ще спечелиш при инфлация или хиперинфлация. Щото при тези икономически състояния наемодателите най-много губят.

                  Бъх, стая под наем...ти нормален ли си ве...сигурно само манговци са ти клиенти...
                  Отдавал съм стая само веднъж и то като начинаещ ЛАНДЛОРД. Тогава и вземах 80 кинта, сега е двойно. Мноу яко. Не я давам но се кефя на двойното увеличение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Доходите ще скочат много бързо и наемите след тях.Цените на имотите няма да могат да скочат бързо.
                    Ееее,


                    точно това казвам - значи имотите ще паднат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Ще ти разкажа и осветля, винаги съм помагал на бедните.......
                      Една стая до преди кризата вървеше около 100лв. По време на кризата не знам какво е ставало щото не съм отдавал стаи. Днес довърших една стая с обзавеждане - готова за живот. Направих справка в голямите сайтове за средна цена- Е80
                      Мислех, че в кризата наемите са намалели , а пък се оказа, че са се увеличили!!!
                      Така, че за RE само не ми говори, щото си напълно бос. Що ми се струва че ю ар хънгри?
                      И като рече, нищо не каза. И не ми отговори на въпроса какво ще спечелиш при инфлация или хиперинфлация. Щото при тези икономически състояния наемодателите най-много губят.

                      Бъх, стая под наем...ти нормален ли си ве...сигурно само манговци са ти клиенти...

                      Коментар


                      • luboil

                        Доходите ще скочат много бързо и наемите след тях.Цените на имотите няма да могат да скочат бързо.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Иес, аи ъндерстанд ю, ама ти не разбираш, че при каквато и да е инфлация наемодателите са тези, които са най-губещи - няма да ти обяснявам защо.
                          Мен ми е интересно ти защо си мислиш, че ще спечелиш нещо, за втори път те питам - не отговаряш - това значи, че само си плямпаш...
                          Ще ти разкажа и осветля, винаги съм помагал на бедните.......
                          Една стая до преди кризата вървеше около 100лв. По време на кризата не знам какво е ставало щото не съм отдавал стаи. Днес довърших една стая с обзавеждане - готова за живот. Направих справка в голямите сайтове за средна цена- Е80
                          Мислех, че в кризата наемите са намалели , а пък се оказа, че са се увеличили!!!
                          Така, че за RE само не ми говори, щото си напълно бос. Що ми се струва че ю ар хънгри?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Не ще има хиперинфлация , парите ще се обезценят 100 пъти , в противен случай няма да могат да жънат това което посяха в Азия.
                            Разбери се с Лорда - хиперинфлация или не?

                            Коментар


                            • Не ще има хиперинфлация , парите ще се обезценят 100 пъти , в противен случай няма да могат да жънат това което посяха в Азия.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Веселко, както казах, няма да има хиперинфлация а само двуцифрена. Достатъчна за да вдигне цените на всички истински активи имотите, и да насере всички мизерни пасиви - влоговете. Ду ю ъндерстенд ми?
                                Иес, аи ъндерстанд ю, ама ти не разбираш, че при каквато и да е инфлация наемодателите са тези, които са най-губещи - няма да ти обяснявам защо.
                                Мен ми е интересно ти защо си мислиш, че ще спечелиш нещо, за втори път те питам - не отговаряш - това значи, че само си плямпаш...

                                Коментар

                                Working...
                                X