IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
      Ха сега познай аз какво съм завършил и бих ли си излагам Университета по този начин според теб???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
        1. Усвоямеост на ЕС средства!
        2. Реално строене на магистрали, метро и т.н. метро не ползвам
        3. БВП - това е Но 1!!!!! спряму ЕС 27!!!!!!!!!!!!!!! БВП грешно измерване на иконопиката чети английски учебници по икономика не от унсс
        4. Ръст на доходите !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! средната класа в бг малка но бойко не влага пари в образование
        5. Ръст на държавнит заплати!
        това не го одобрявам не може с тая некадерна администрация
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
          Не е проблема само до запетайките, но това обаче няма значение, защото "простолюдието" гласува за ГЕРБ!!!
          Ти не си сред него, голееееем си!
          Капиш
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
            запетайки не слагам щото не съм свикнал да пиша на бдс кирилица пеша само на английски инъче капиш
            Не е проблема само до запетайките, но това обаче няма значение, защото "простолюдието" гласува за ГЕРБ!!!
            Ти не си сред него, голееееем си!
            Капиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
              Това те прави голям, далеч от простолюдието, гласуващо за ГЕРБ! Това ти оправдава и правописните грешки от 3-6 клас
              А ако искаш, може да се срещнем на конкурс поматематика с един привърженик на ГЕРБ - хей така да видим какво ще стане
              запетайки не слагам щото не съм свикнал да пиша на бдс кирилица пеша само на английски инъче капиш

              не съм учил и бълкарска филология а във Виас
              Last edited by vabo_2008; 08.09.2012, 01:28.
              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                Добре написано,но с минимален опит.
                Много млади хора се лъжете,че всичко се връзва с банковите кредити,дори и през акъла не ви минава за родова връзка.Мислите,мислите и гледате,ама къде,все във вашите канчета,никой не се замисли,че има и други хора,друг живот.
                Имате ли представа всички,какво означава прародителите би да са водили този разговор на "бяло сладко и кафенце",преди 100-тина год.,е когато докарате до това равнище ще можете да се изказвате за доходи от НИ и т.н.
                Съжалявам,че ви го казвам директно,но хора които се занимават с цените на панелки,двустайни,луди квартали и без нищо зад гърба си,за мен са си чисти Балони
                Момчета и момичета,мислете за семейството си в бъдеще време.Казвам го с най-добри чувства,не се заяждам!
                Някой,беше написал нещо за локацията,ами това е единственното правило при закупуването на НИ.
                Както казват англичаните : "Локация,локация и пак Локация"

                И от мен поздрави !!!
                Нищо не каза. Какво е това локация ? Или някой каже нещо и всички повтарят в хор после
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                  Личи си приятелю, в едно изречение имаш 3-6 грешки, а аз съм на 600 мл. водка!
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                    завършил съм математическа гимназия не литературна
                    Това те прави голям, далеч от простолюдието, гласуващо за ГЕРБ! Това ти оправдава и правописните грешки от 3-6 клас
                    А ако искаш, може да се срещнем на конкурс по математика с един привърженик на ГЕРБ - хей така да видим какво ще стане
                    Last edited by първи стъпки; 08.09.2012, 01:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                      ББ - мерси.
                      Догодина Сокола, Кунева + Станишеф

                      Не ги искам , но имам избор...
                      Всички имаме избор, все пак..


                      дразни ли те това с моста??
                      факт е!
                      и подводницата с полумесеца на бургаското пристанище е факт
                      разузнаха залива, напиха се, и им беше весело..
                      Кой мост?
                      Сокола е враг Но1, вярвай ми! За повече тежект ще ти го напиша и на "твоя език":
                      DOGAN is the BG cancer!!! If u want, we can talk english!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                        Личи си приятелю, в едно изречение имаш 3-6 грешки, а аз съм на 600 мл. водка!
                        завършил съм математическа гимназия не литературна
                        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                        Коментар


                        • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                            Много си напред с езиците, ЗНАЧИ СИ ПРАВ!
                            Точно от такъв водач имахме нужда - ТИ СИ!
                            ББ - мерси.
                            Догодина Сокола, Кунева + Станишеф

                            Не ги искам , но имам избор...
                            Всички имаме избор, все пак..


                            дразни ли те това с моста??
                            факт е!
                            и подводницата с полумесеца на бургаското пристанище е факт
                            разузнаха залива, напиха се, и им беше весело..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                              на миналите избори за депутати не отидох но на тези ще отида За президент гласувах за Семов
                              Личи си приятелю, в едно изречение имаш 3-6 грешки, а аз съм на 600 мл. водка!

                              Коментар


                              • на миналите избори за депутати не отидох но на тези ще отида За президент гласувах за Семов
                                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                                Коментар

                                Working...
                                X