IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • LANDLORD 31 LANDLORD 31 не е онлайн
    Аватара на LANDLORD 31
    Мнения: 3,893

    26.10.2013, 21:42


    Знам, че хората нямат пари, затова малко ми е неудобно да им доложа колко ще поскъпнат имотите. Важното е, че повечето от нас имаме такива на ривиера, планина, плаж хубави гори за рентване и неоценим оптимизъм за живота на Земята


    В Радомир имам палати, не бараки, бъркаш човека нещо

    Мъдрости от СТАРШИНКАТА
    Смачкай боклука!

    Коментар


    • Тук трябва да се изкаже компетентно СТАРШИНКАТА, колко много ще се вдигнат и колко много ще спечели с палатите си в Радомир и на ревиерата а Вас ще съжали как не можете да инвестирате като него
      Смачкай боклука!

      Коментар


      • Нещо малко по-глобално - http://www.chathamhouse.org/publicat...rs/view/195033

        Коментар


        • Мммм даааа,

          очакваме повишение или фалити???

          http://pressadaily.bg/publication/26...в-Варна

          Фалираха два комплекса във Варна

          Ами как няма да фалират. Този изключително грозен мастодонт на "съвременната демократична" архитектура, който се намира на 8-ми приморски полк може да се сравнява по грозотия единствено с мастодонта в Пхенян.
          Че те не смъкнаха под 1000 евро. Спомнян си как преди 2 години пак коментирахме тази грозотия и как имаше някакви като Алис ли беше дето не се спря да плещи глупости от рода на лукс, място и други...

          Е да му се не види, ще растат ли цените? Щом такова суперлуксозно, суперлокация в морската столица не може да се продаде за някакви си мижави 1000 евра, какво да очакваме?
          А, и що ги няма руснаците, както се пишеше тука очаквах руснаците да са го изкупили на безценицата от 1000 евра.
          А като си помисля, че едно време имаше цени от по 3000 евра...буха ха ха

          Наздраве!

          Коментар


          • luboil

            Скатал съм си 20 лева за случая и като станат имотите по 2 лева за 10 имота да ми стигнат.Но не искам последен етаж на Траката, не ме устройва !
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • luboil

              Напротив в Германия, както и в Китай възможностите цените на имотите да растат са неограничени.Нормално е в Шанхай цените да минат тези в Токио, а в Германия все още е много евтино и направо без пари. В България обаче е много скъпо и цените трябва да станат нулеви.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Мамма мия, иде нов балон, обаче този балон като се спука ще издуха всичко

                http://www.investor.bg/po-sveta/453/...ceneni,160002/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
                  Където и да спите, си броиш стотинките. Това е нормално, но не е нещо, за което човек трябва да се хвали.

                  Когато аз пътувам, обикновено наемам апартаменти през airbnb или търся през booking. Само че, ако искаш луксозна почивка, трябва да търсиш през dertour.bg и да гледаш офертите на Meier's Weltreisen, защото тогава ще си на нивото на средната класа (и нагоре) на Германия. Не е недостижимо.

                  За да се насладиш на хубава почивка за малко пари трябва да имаш някой местен, който да ти каже точно къде да отидеш и да ти организира хотел и т.н. Точно както стана и в Гърция последния път, получихме много добра цена, защото резервира местен човек.
                  Tой човека преди 4 години се дипломира, сам се хвалеше.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                    Чукча ама ти наистина си само писател. Във Франция има едни палатки сред царевиците за по 60евро леглото. И не не можахме да спим там средата на септември тъй като всички бяха ангажирани. А това че не правиш разлика между нормално, изискано и екзотика ( палатки с душ, чукча), не мога да ти помогна.
                    Вкусове и комплекси всякакви
                    Ти явно пишеш от любов към писането, а не за да кажеш нещо смислено. Тезата на досадник беше "ападняците могат с едни 100Е у джоба да обиколят цяла европа, ама булгар ще си ипотекира панелката, само и само да прекара една нощ в Бурж ал Араб ."

                    Как точно спане сред царевиците за 60 Евро се отнася към този пример? Въобще какво точно мислиш, че доказваш, като даваш този пример - че спането в царевицата във Франция е...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                      Тъй като си нов във форума ти е простено.. Не влизай напред с рогата преди да помислиш. За 20г на море от континентите не съм бил само в Антарктида. Това че ти не знаеш КАК с малко пари да не се лишаваш от малките удоволствия, не значи че никой не знае. Първо си помисли дали аджеба на 40+ години с 50+ семеен годишен доход ще спим на пейка в парка.
                      Преведи си ника ми и ще разбереш какво работя
                      Където и да спите, си броиш стотинките. Това е нормално, но не е нещо, за което човек трябва да се хвали.

                      Когато аз пътувам, обикновено наемам апартаменти през airbnb или търся през booking. Само че, ако искаш луксозна почивка, трябва да търсиш през dertour.bg и да гледаш офертите на Meier's Weltreisen, защото тогава ще си на нивото на средната класа (и нагоре) на Германия. Не е недостижимо.

                      За да се насладиш на хубава почивка за малко пари трябва да имаш някой местен, който да ти каже точно къде да отидеш и да ти организира хотел и т.н. Точно както стана и в Гърция последния път, получихме много добра цена, защото резервира местен човек.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        миналата седмица в Белоградчик (хотел Скалите) - брутална гъбена супа за 2,50 (по-хубава не съм ял в Бг), диво прасе със сос демиглас и картофено пюре - към 8 кинта беше, салата за жената (Балканска май беше - жестока с печени зеленчуци и сирене) - 5 кинта и остана за една малка за мен и чаша вино за нея

                        В София - ами зависи какво търсиш - Саса е много добър, да не кажа отличен ресторант, дори и по западните стандарти, но е скъпичък, глория мар до гробницата на батенберг също доста добър, но скъпичък, мармо в младост е доста добър, ла ботега на хан аспарух е добър и непретенциозен и т.н. - това ми идва на прима виста. Харесвам и веригите като фенси, които са средна класа. Та има, въпрос на вкус е
                        От изброените Саса и Ботега са добри, в Дел Мар не съм ходил, защото наблягат на рибата, а за не съм голям фен, освен ако не е в Гърция. В момента, в който трябва да сравниш тези ресторанти със един среден ресторант в Италия и се оказва, че средния ресторант в Италия готви много по-вкусно. А за топ ресторант в Италия излиза, че никой от пишещите не е бил (включително и аз), защото всеки си брои стотинките, а не дава 150 Евро за вечеря.

                        В Мармо не съм ходил, на него локацията му е... специфична. Ще го пробвам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение

                          Кафето е 60цента ако го вземеш и го изпиеш на крак или седнал на някоя пейка. Ако го пиеш в заведението седнал, кафето е над 2евро.
                          Бамамму Как съм се прекарал! Сега ще се терзая два дена. Винаги съм смятал темата за имоти за най-полезната.
                          Та викаш в Милано се дигнали цените, а за Бергамо имаш ли инфо. Аз последния път си останах там и много ми хареса.

                          Коментар


                          • Аз и в БГ отдавна си резервирам само от там. Никога, ама никога не съм имал проблеми

                            Коментар


                            • Случих случайно на супер изгодна оферта на хотел през буукинга, за мега як хотел на нашето море това лято(5*). Последна стая за -30%, и то баш август месец. Веднага си помислих, че има голяма врътка и набутвация. И ей така реших да проверя къде е уловката. Е, уловка нямаше. Даже имаше и подземен паркинг за автомобила. Много доволен останах. Даже се обаждах в хотела по телефона да питам колко ще ми струва и ми казаха нормалната цена. Е, и си резервирах за -30% през буукинга и не съм разочарован изобщо.
                              Last edited by d333; 11.10.2013, 23:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                Супер удобно. Даже за награда, че редовно им ползвам сайта за резервации са ме "издигнали" на следващо ниво и ползвам 10% отстъпка в 500 хотела по света.
                                .
                                Нема далавера от 10-те процента Абонирай се за тайните оферти. Там цените са зверски

                                Коментар

                                Working...
                                X