IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • luboil

    На 1500 - 3000 ще отидат след време спокойно, ти си за 1500 щото купуваш с екстри и евтино.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Бате Пешо

      В центъра 600 евро пък в квартал 450, кой ще купи в квартал и от какъв зор !
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
        Виж, тук има една рубрика "бисери и вицове"!
        Тва е за там.......тук е за имоти. Нещо не си в час с пазара в "другите градове".......у нас и по света!
        Не бе, по 200 Евро квадрата средно ще вървят имотите в София. Съвсем скоро това.
        Never underestimate the predictability of stupidity

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Омръзна ми да повтарям.За масовото строителство за центъра на София 600 евро по кварталите 450-500.Под тези цени падане няма да има.
          То надолу ясно.
          Ти кажи не до колко могат да паднат, а доколко могат да се вдигнат.
          Да кажем 5000евро/кв може и да стигнат, за пнелите, една индексация с 20% нагоре.
          Че да почнат да сънуват розови сънища някои.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Виж, тук има една рубрика "бисери и вицове"!
            Тва е за там.......тук е за имоти. Нещо не си в час с пазара в "другите градове".......у нас и по света!
            М….да, вероятно не съм в час,….а твоето виждане какво е по таз тема?! Както не веднъж съм споделял, тук съм да следя мненията, считам го за полезно … та твоето какво е…ама не ми цитирай извадки от разни статистики и публикации.След като не си съгласен с написаното от мен, можеш да се обосновеш, ти лично как мислиш и защо. С удоволствие ще прочета мнението ти ....

            Коментар


            • Омръзна ми да повтарям.За масовото строителство за центъра на София 600 евро по кварталите 450-500.Под тези цени падане няма да има.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                От 2009-та когато започна спада, пишат едно и също- имотите ново строителство щели да поскъпват или да запазват стойност. Понякога за благозвучие добавят, че и тези в добри локации, но задължително в добавка, че са новите и качествено изпълнените /това е като черешката на тортата/. Тия дебили нестига, че отвратиха всички нормални и платежоспособни участници на пазара на НИ с лъжливите си и копирани от други сайтове обяви, не стига че назначаваха за брокери на НИ куцо и сакато което нищо не разбира по темата, ами продължават да се правят на някакви капацитети в силно свития пазар. В България да си брокер на НИ е една от най-непрестижните професии, а навсякъде другаде е гордост да си Риалтър.
                +1000
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                  Понижението на жилищните имоти в основните градове приключи от вече 2-3 годинки.....
                  Виж, тук има една рубрика "бисери и вицове"!
                  Тва е за там.......тук е за имоти. Нещо не си в час с пазара в "другите градове".......у нас и по света!
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Не бъди наивен...Щото има ексклузивни за имотите на някои строители.
                    Именно. Поради тази причина са мантрите за новото строителство, а и много често "старото " се продава без посредничеството на АНИ и то достатъчно бързо .
                    Големите АНИ, които са франчайз, имат пирамидална структура, големи разходи и.....занижено ниво на компетентност и отговорност.

                    Коментар


                    • LANDLORD 31

                      Не бъди наивен...Щото има ексклузивни за имотите на някои строители.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Понижението на жилищните имоти в основните градове приключи от вече 2-3 годинки...а какво, обикновено следва след низходящ тренд в последствие плато, какво?Не е ясно, каква ще е скоростта, но последователността е предвидима!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Набутал си се с ново строителство на върхарска цена предполагам ! Спокойно цените и на празните жилища се качват, за тях като не се виждат съседи и паркирани безобразно автомобили и потенциалните купувачи си представят едни хубави неща.Така ще бъде в Евросити ще е празно в Максуда е пълно с народ - сиреч купувачи.
                          Не , това е просто Миро Христов, управителя на Мирела, изключителен гьон!
                          От 2009-та когато започна спада, пишат едно и също- имотите ново строителство щели да поскъпват или да запазват стойност. Понякога за благозвучие добавят, че и тези в добри локации, но задължително в добавка, че са новите и качествено изпълнените /това е като черешката на тортата/. Тия дебили нестига, че отвратиха всички нормални и платежоспособни участници на пазара на НИ с лъжливите си и копирани от други сайтове обяви, не стига че назначаваха за брокери на НИ куцо и сакато което нищо не разбира по темата, ами продължават да се правят на някакви капацитети в силно свития пазар. В България да си брокер на НИ е една от най-непрестижните професии, а навсякъде другаде е гордост да си Риалтър.
                          Last edited by LANDLORD 31; 03.02.2014, 19:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Набутал си се с ново строителство на върхарска цена предполагам ! Спокойно цените и на празните жилища се качват, за тях като не се виждат съседи и паркирани безобразно автомобили и потенциалните купувачи си представят едни хубави неща.Така ще бъде в Евросити ще е празно в Максуда е пълно с народ - сиреч купувачи.
                            Не знам на какво базираш предположенията си. Не предполагай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                              така така опорните точки трябва да се следват. Убий идеите в зародиш!
                              Нищо не казваш за Румъния, вярно ли е или нещо съм се объркал. Ако искаш снимков материал ходи сам да си го събираш не съм журналист да правя пътеписа, ама с очите си съм го видял.

                              По красива България да не би само държавни сгради да оправяха? Тва завистта ще ни изяде от вътре! що да санираме с евро пари частни жилища? Ми щото така най-добре ще се подпомогнат пенсионерите... ма тях кучета ги яли, нали те са построили къщите в които живеем и пътищата по които караме всеки ден....
                              Не се коркай. Не знам как е в Румъния, на снимков материал вяра нямам, ако можеш да посочиш някакви официални данни, с удоволствие ще ги разгледам.
                              Доколкото ми е известно, програмата за саниране не се интересува дали в сградата живеят пенсионери, нито пък те се ползват с по-различно отношение от останалите. Сумата се изчислява на база кой какъв процент от общата площ притежава. Тези с по-големи апартаменти съответно плащат повече. Всеки получава 50% отстъпка от дължимата сума и така.
                              Never underestimate the predictability of stupidity

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                                Хм, хм. Не съм много убеден, че това, дето си го написал, е съвсем вярно.
                                Първо, няма как Европа да даде 75% от парите за саниране на 2 милиона панелни апартамента. Това са милиарди Евро. У нас, доколкото знам, парите, отпуснати от ЕС, са за санирането на 200 жилищни сгради, не само панелни, ами всякакви. И не 75%, а 50% е безвъзмездната помощ от ЕС, тук може и да бъркам, ще проверя, ако държиш. Кооперацията на моите родители в момента очаква окончателно одобрение за такова саниране с европейски пари и им излезе по около 4 хиляди лева на апартамент. Говоря за кооперация, строена 1938-а година.
                                Второ, не виждам как и защо държавата и ЕС трябва да подпомагат масовото саниране на частни жилища. В края на краищата това са пари на данъкоплатеца - защо те трябва да отиват за ремонти на частна собственост?
                                така така опорните точки трябва да се следват. Убий идеите в зародиш!
                                Нищо не казваш за Румъния, вярно ли е или нещо съм се объркал. Ако искаш снимков материал ходи сам да си го събираш не съм журналист да правя пътеписа, ама с очите си съм го видял.

                                По красива България да не би само държавни сгради да оправяха? Тва завистта ще ни изяде от вътре! що да санираме с евро пари частни жилища? Ми щото така най-добре ще се подпомогнат пенсионерите... ма тях кучета ги яли, нали те са построили къщите в които живеем и пътищата по които караме всеки ден....

                                Коментар

                                Working...
                                X