IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Трябва да се видят и двете мнения - на песимистите и на оптимистите...
    Щото обявите са като за апартамент в центъра....

    Цъ, не стигат....
    И какъв е проблема с обявите? Колко да струва парцел земя край София според теб, колкото Голф на старо? Ако толкова искаш да продадеш, пускаш малко под цената на другите и това е, какво толкоз? Ако искаш да продадеш на половин цена, ще се намери кой да го купи и това, колкото и да е подозрителен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
      В темата на черните пророци ли питаш? 10 евро на квадрат трябва да стигнат.
      Трябва да се видят и двете мнения - на песимистите и на оптимистите...
      Щото обявите са като за апартамент в центъра....

      Цъ, не стигат....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Каква цена може да се иска на 2 дкр в регулация в Кокаляне..?
        В темата на черните пророци ли питаш? 10 евро на квадрат трябва да стигнат.

        Коментар


        • Каква цена може да се иска на 2 дкр в регулация в Кокаляне..?

          Коментар


          • Айдеее, събрахте се черните пророци. И за кога да очакваме закриването на държавата, не разбрах?

            Коментар


            • По темата. Въпреки статиите, които ще продължат да вещаят скорошен ръст на цените и как вече е ударено дъното, смятам, че следва дълъг плавен спад на цените до неизвестно ниски нива. За съжаление, защото това е последица от много други, също лоши показатели.
              Предлагането на купени с кредит жилища расте, а това е лош признак.......
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Домакинствата в Еврозоната дължаха жилищни кредити:
                1)
                - в края на 2005г. на стойност 2,921,137 МИЛИОНА евро
                - в края на януари 2006г. на стойност 2,951,182 МИЛИОНА евро
                Тоест за 1 месец имаше увеличение от над 30 МИЛИАРДА евро.
                2)
                - в края на 2013г. на стойност 3,867,972 МИЛИОНА евро
                - в края на януари 2014г. на стойност 3,863,165 МИЛИОНА евро
                Тоест за 1 месец има спад от над 4 МИЛИАРДА евро.





                Честито!


                http://sdw.ecb.europa.eu/browse.do?node=2018773

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
                  Че нещата ще се обърнат все някога е повече от сигурно. Въпросът е кога ще се обърнат нещата?
                  Аз мисля че следващите 10г. свинщината в БГ ще се задълбочава, колкото и да ми се иска да не съм прав. За по- нататък ме питайте след 10г. Изглежда и alwayastrue е на подобно мнение.
                  Другите?
                  Тоже.....
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • 1_9_7_8

                    Подготвя се вече вдигането на 150 спътника, всичко зависи от това - кога те ще заработят, после ще има ред - няма да има анонимни пари и не виждам разбойничество как ще има и крадене. Може би ако България спрат да я крадат тя ще се замогне, кой ще бъде начело няма абсолютно никакво значение като че ли !
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • http://slava-sevrukova.com/politika/
                      "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                        Мисля дълъг период им даваш,...А относно преселението,.. не мисля че е нужно, достатъчни сме си, предела на търпимост е стигнат мисля. Сега ще сме отново свидетели на нечистотията им, покрай задаващите се избори - то започна вече.. хората са отвратени,... това ще избие скоро..
                        И на тези избори няма да гласувам.Повръща ми се и от гейове и гоцевци тикви фесове пръмовици костовци дудуци.Бездарни кариеристи партийци не понасям.
                        А периода който им давам не е дълъг.Мисля си че и климатичните промени ще помогнат за това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Според мен до 2025-2030 това ще е факт.Но дали една хиперинфлация на долара и еврото ще предизвика преселение на огромни групи от бели хора в посока към нас?Според мен не.Само природен геокатаклизъм като потъване на Холандия или нещо от такъв ранг.Зверска суша или потоп някъде.Ние до такава степен сме си разрушили държавата че чак не ни се вярва....До такава спепен сме оскотели и подивели че нямам думи да го опиша.Масова неграмотност мързел и простотия
                          Мисля дълъг период им даваш,...А относно преселението,.. не мисля че е нужно, достатъчни сме си, предела на търпимост е стигнат мисля. Сега ще сме отново свидетели на нечистотията им, покрай задаващите се избори - то започна вече.. хората са отвратени,... това ще избие скоро..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                            И в Европа(оназ Европа) нещата са на изуй гащи... нима не изкопираха Хмериканците с печатницата. Не може висите да печатат до безкрай... Ще издумкат нещата и няма да е след дълго..
                            Според мен до 2025-2030 това ще е факт.Но дали една хиперинфлация на долара и еврото ще предизвика преселение на огромни групи от бели хора в посока към нас?Според мен не.Само природен геокатаклизъм като потъване на Холандия или нещо от такъв ранг.Зверска суша или потоп някъде.Ние до такава степен сме си разрушили държавата че чак не ни се вярва....До такава спепен сме оскотели и подивели че нямам думи да го опиша.Масова неграмотност мързел и простотия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              И моето мнение е сходно.За България спасение може да има само ако се случи някакъв ужасен геокатаклизъм в Западна Европа или Азия.Ужасяващ военен конфликт който да предизвика преселение на бяло население насам.Крайно време е да поканим бесарабските българи да си дойдат в Родината у дома....Ние сами не може да се оправим.Територията ни е много хубава и ако не искаме тук мангали негри и араби няма друг път.Просто трябва да приемаме поне по 50000-60000 българи годишно
                              И в Европа(оназ Европа) нещата са на изуй гащи... нима не изкопираха Хмериканците с печатницата. Не може висите да печатат до безкрай... Ще издумкат нещата и няма да е след дълго..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Tук не става въпрос за краски. Въпрос на реалност. Колкото и да са хубави, колкото и да са луксозни, колкото и да са скъпи ( за което много се съмнявам), при положение, че населението в БГ след 20 годинини ще е 2 пъти по-малко от това от преди 20г цените са само надолу...не е заяждане...с постове във форума няма да вдигнеш цените.
                                Цените ще променят посоката си единствено ако се промени демографската картина. А тя може да се промени, но много трудно. Поне засега не се вижда как, тъй като след 50г в БГ ще живеят 4млн, от тях колко ли цигани...
                                Искате ли повишение на цените - първо вкарайте в затвора всички политици, съдии, прокурори, висши лекари,...и да не изброявам... от 89г насам. После търсете откраднатаите пари - млрди. Пък после може и да има повишение на цените.
                                Има и друг вариянт - българската нация изчезва по-бързо отколкото се предполага и тука се заселват бързо плодящи се човеци...
                                И моето мнение е сходно.За България спасение може да има само ако се случи някакъв ужасен геокатаклизъм в Западна Европа или Азия.Ужасяващ военен конфликт който да предизвика преселение на бяло население насам.Крайно време е да поканим бесарабските българи да си дойдат в Родината у дома....Ние сами не може да се оправим.Територията ни е много хубава и ако не искаме тук мангали негри и араби няма друг път.Просто трябва да приемаме поне по 50000-60000 българи годишно
                                Last edited by Бате Пешо; 26.02.2014, 22:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X