IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
    но никога не обижда. Голям респект за това!

    +1

    За мен е нещо като институция и тоя форум не би бил същия без него.

    Коментар


    • Дядо Мечо

      Притесни ме силно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
        Баце, до момента те смятах за трол, но поне мислех, че си горе- долу с акъла си. По тая причина и горе- долу те уважавах. Сега виждам, че плещиш само глупости защото явно страдаш от липса на внимание. Демек и за трол не те бива. И се очертава да станеш първия за когото ще ползвам функцията "игнорирай".
        Е, те така се става за резил!
        Не се бъзикай с гуруто бе. На мен ми е голям индикатор. Каквото е казал, нищо не е познал. 100% познаваемост ако играеш срещу него Но пък може да не е съвсем с всичкия си, но Супертрейдъра е един от малкото дето се държи възпитано. Колко лай....а са се изсипали върху него, но никога не обижда. Голям респект за това!
        Last edited by sando1; 08.08.2014, 15:35.

        Коментар


        • bpst

          Дават, да се боядиса вътре е 16к. и скарти си плащат. Бояджия има карта с лимит0.5 м..Ти си мизерствай и си мисли че са много пари.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Днес един дюлгерин дето ми беше на мен аргатин ми каза че вчера е налепил теракот в някаква къща в Канада и са му броили парите в пачки - 40к.канадски долари за някъде 120 квадрата плочи. Ама си мечтаете да ви се падне нечий труд на без пари.Мечтайте си !
            Баце, до момента те смятах за трол, но поне мислех, че си горе- долу с акъла си. По тая причина и горе- долу те уважавах. Сега виждам, че плещиш само глупости защото явно страдаш от липса на внимание. Демек и за трол не те бива. И се очертава да станеш първия за когото ще ползвам функцията "игнорирай".
            Е, те така се става за резил!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
              http://www.globalpropertyguide.com/N.../Price-History

              Цяла къща струва 400К канадски долари - кой е луд да даде 40К само за теракотата??
              Че и в брой. В брой ще му дадат най-много 4 долара!
              Това даже не ми прилича на шега...
              Не били комютри, а били компоти. Абе да става приказката - дали са 4000 или 40 000...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Днес един дюлгерин дето ми беше на мен аргатин ми каза че вчера е налепил теракот в някаква къща в Канада и са му броили парите в пачки - 40к.канадски долари за някъде 120 квадрата плочи. Ама си мечтаете да ви се падне нечий труд на без пари.Мечтайте си !
                http://www.globalpropertyguide.com/N.../Price-History

                Цяла къща струва 400К канадски долари - кой е луд да даде 40К само за теракотата??
                Че и в брой. В брой ще му дадат най-много 4 долара!
                Това даже не ми прилича на шега...
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  И така накрая ще се наложи изпотяване и запретване на ръкави за да се стигне до заветния имот по евтино. Защото системата имоти не е почнала да подарява и няма и да почне.
                  333,333333333333333333333333 на квадрат
                  Ако се сложи ЕДНО(1) ще се получи
                  1,3333333333333333333333333333333333333
                  ЛЕГЕНДАРНОТО
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • Пожелавам на четящите крепко физическо здраве, то е сериозен позитив при придобиването на имот - постройка някаква.Работата е доста по тежка от кърската работа дори.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Inform

                      И така накрая ще се наложи изпотяване и запретване на ръкави за да се стигне до заветния имот по евтино. Защото системата имоти не е почнала да подарява и няма и да почне.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Днес един дюлгерин дето ми беше на мен аргатин ми каза че вчера е налепил теракот в някаква къща в Канада и са му броили парите в пачки - 40к.канадски долари за някъде 120 квадрата плочи. Ама си мечтаете да ви се падне нечий труд на без пари.Мечтайте си !
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Kредитите на стойност над 50 хиляди лв., които домакинствата дължат на банковата система на България:
                          1)
                          В края на 2007г.
                          - бяха 44,683 кредита
                          - стойността им беше 4,851,273 хил. лв.
                          2)
                          В края на юни 2008г.
                          - бяха 54,388 кредита
                          - стойността им беше 6,037,584 хил. лв.
                          Тоест за 6 месеца броят на тези кредити се е увеличил с 9,705 докато стойността им се е увеличила с над 1.1 МИЛИАРДА лв.




                          Кредитите на стойност над 50 хиляди лв., които домакинствата дължат на банковата система на България:
                          1)
                          В края на 2013г.
                          - бяха 73,640 кредита
                          - стойността им беше 7,712,977 хил. лв.
                          2)
                          В края на юни 2014г.
                          - бяха 73,219 кредита
                          - стойността им беше 7,646,718 хил. лв.
                          Тоест за 6 месеца броят на тези кредити е спаднал с 421 докато стойността им е спаднала с над 66 МИЛИОНА лв.





                          Честито!


                          http://www.bnb.bg/Statistics/index.htm

                          Коментар


                          • http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/08...il_prodajbite/

                            "... Столичната община не отчита ръст на данъка за възмездно придобиване на недвижимо имущество въпреки че през последните седмици има спад в доверието към финансовите институции, отчете зам.-кметът по финансите Дончо Барбалов, който днес даде пресконференция за изпълнението на бюджета за първите седем месеца от 2014 г. ..."

                            РЪССССССССТ!!!!!
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Домакинствата в България дължаха жилищни кредити на банковата й система:
                              1)
                              - в края на 2007г. на стойност 5,890,143 хил. лв.
                              - в края на юни 2008г. на стойност 7,151,865 хил. лв.
                              Тоест за 6 месеца имаше увеличение от над 1.26 МИЛИАРДА лв.
                              2)
                              - в края на 2013г. на стойност 9,388,647 хил. лв.
                              - в края на юни 2014г. на стойност 9,455,816 хил. лв.
                              Тоест за 6 месеца имаше увеличение с по-малко от 68 МИЛИОНА лв.





                              Честито!


                              http://www.bnb.bg/BankSupervision/index.htm

                              Коментар


                              • Домакинствата в Еврозоната дължаха жилищни кредити на банковата й система:
                                1)
                                - в края на 2005г. на стойност 2,911,593 МИЛИОНА евро
                                - в края на юни 2006г. на стойност 3,071,750 МИЛИОНА евро
                                Тоест за 6 месеца имаше увеличение от над 160 МИЛИАРДА евро.
                                2)
                                - в края на 2013г. на стойност 3,858,140 МИЛИОНА евро
                                - в края на юни 2014г. на стойност 3,829,085 МИЛИОНА евро
                                Тоест за 6 месеца има спад от над 29 МИЛИАРДА евро.





                                Честито!


                                http://sdw.ecb.europa.eu/reports.do?node=1000003503

                                Коментар

                                Working...
                                X