IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • lareman

    На инж се пробват заплатата да е 2 евро защото има чуждестранна мърша която кълве.Когато им избие баланса ще запукат всичко що е навек наред ако ще да е и милиардер дошъл да харчи пари там.Турците няма да сварят да се изнесат. А французите пък как ги напича слънцето по тоя въпрос..три месеца да беснеят и няма да остане кьорав негър.
    Last edited by supertrader; 30.11.2014, 22:29.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от truestory Разгледай мнение
      Човека ти показва статистика (2008 - 2014), а ти във всички форуми разправяш как цените вече почват да се качват (купувайте защото вече е късно).

      А бе ти брокер ли си или някой ти плаща да палиш огъня.

      Човеко виждаме че си гладен, но положението не е розово. Населението намалява, икономиката не върви. Виж колко са родените 1989-2000 и колко от тях ще идат навън и колко от тях ще ти купуват апартаментите.
      Marto76 е пълен малоумник или бъгав бот. Надявам се в името на човечеството да е второто. Виж му "постовете" и не чакай смислен отговор а игнорирай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Тъй тъй, най-обикновена немска къща е към 200 квадрата (140 се води "малка"). Доходите в Мюнхен средно гравитират над 55хил евро годишно. Къща 200м2 там започва от 900 хил евро, справката е лесна в Имонет (където си е скъпо де). Та вкратце може да си сметнеш за колко време се изплаща, после да го пресметнеш спрямо средната заплата в София примерно - и еквивалентна къща. Сметките излизат леко криви - в полза на немците Затова и казвам че все още има балон в БГ - и е абсолютно безсмислено купувач да налива пари в него.

        ПП: същата къща в моя район е по-скоро около 170 хил. Заплатите тук средно са около 40 хил годишно. Искаш ли да посмятаме?
        Само,че тези с доход на 55 000 евра плащат данък над 40% и сметката не ти излиза много ..много
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • redcretin

          Най вероятно с немци в Германия като нищо нямаш контакт да ти кажат откровенно какво мислят по въпроса за навлеците.Дреме им кой ще издържа пенсионерите, повече им пука че живота е непоносим за младите и нямат поколение..а такъв го правят навлеците.В момента много старателно се крие каква е ситуацията и настроението. Може да сте добре дошли за шепата работодатели, но за хората сте като отрова.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Еееепа и за 19 евро съм го правил Ти пак си викай кое как не става, аз ще си летя напук. Инак че има идиоти да го плащат 130 - ми сигурно има, то и над 400 може да удари.
            за 19 евро може да пиеш две питиета в Кавала, с мезе.
            толкоз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
              Два часа полет за 40 еврака неМа как да стане.
              НеКой трЕбе да плати керосина.
              СФ-Франкфурт е 2 часа с най-еФтината компания и е 130 еврака двупосочно.
              Еееепа и за 19 евро съм го правил Ти пак си викай кое как не става, аз ще си летя напук. Инак че има идиоти да го плащат 130 - ми сигурно има, то и над 400 може да удари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Не мож ме разбра защото мислиш на дребно. За теб когато някой е в чужбина - той е мияч на чинии, беглец и т.н. без идея да се връща. За мен пък е друго, ходя си където и когато искам С немска заплата е лесно да купуваш в Гърция, затова и го направих. Полетът ми е само 2 часа и 40 евро, къде точно е проблема? Искам хубав климат, хубаво море и свястна храна - и всичко без пари? Готово, мога да ги имам всеки уикенд, а останалото време да бачкам за смислени пари в Германия
                Два часа полет за 40 еврака неМа как да стане.
                НеКой трЕбе да плати керосина.
                СФ-Франкфурт е 2 часа с най-еФтината компания и е 130 еврака двупосочно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Да не забравяме все пак и мокрите сънища на купувачите.А теб специално не те разбирам бачкаш в Германия купил си имот на Бяло море кво ти дреме за цените на имотите в София?Или прости си на квартира на в София а къщата и Германия са за заблуда на врага
                  Не мож ме разбра защото мислиш на дребно. За теб когато някой е в чужбина - той е мияч на чинии, беглец и т.н. без идея да се връща. За мен пък е друго, ходя си където и когато искам С немска заплата е лесно да купуваш в Гърция, затова и го направих. Полетът ми е само 2 часа и 40 евро, къде точно е проблема? Искам хубав климат, хубаво море и свястна храна - и всичко без пари? Готово, мога да ги имам всеки уикенд, а останалото време да бачкам за смислени пари в Германия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Навън хората ще се вдигнат и ще почнат да гонят навлеците-емигранти ! Към Африка ли ще се приднижиш тогава. Ако си навън в такава държава няма нужда да ти обяснявам какво се случва а познавам и немци и англичани на които вече им е писнало от простотията на Сорос да се движели пари и хора, когато е напълно достатъчно да има свобода за движение на информация и технологии.Да не ми дращиш някога тук - Нас тук що ни бият ?
                    Нещо си спал отвит Кого да гонят, пенсионерите си те ли ще ги издържат после?
                    Вас сигурно си ви бият, кой за каквото става

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Къде го видя този балон - в Германия в Мюнхен мои роднини продадоха най обикновенна къща за 1.7 милиона евро.С тези пари колко къщи могат да купят в България ? Естественно там има евтини апартаменти с поддръжка 200 евро на месец, но това си е като под наем с такова договорче. В България цените са яко ниски и това е причината и доходите да са яко виски тук.На един човек собственността му ако не струва нормални пари то той не може и да живее прилично и поколение не може да има.

                      Тъй тъй, най-обикновена немска къща е към 200 квадрата (140 се води "малка"). Доходите в Мюнхен средно гравитират над 55хил евро годишно. Къща 200м2 там започва от 900 хил евро, справката е лесна в Имонет (където си е скъпо де). Та вкратце може да си сметнеш за колко време се изплаща, после да го пресметнеш спрямо средната заплата в София примерно - и еквивалентна къща. Сметките излизат леко криви - в полза на немците Затова и казвам че все още има балон в БГ - и е абсолютно безсмислено купувач да налива пари в него.

                      ПП: същата къща в моя район е по-скоро около 170 хил. Заплатите тук средно са около 40 хил годишно. Искаш ли да посмятаме?

                      Коментар


                      • Навън хората ще се вдигнат и ще почнат да гонят навлеците-емигранти ! Към Африка ли ще се приднижиш тогава. Ако си навън в такава държава няма нужда да ти обяснявам какво се случва а познавам и немци и англичани на които вече им е писнало от простотията на Сорос да се движели пари и хора, когато е напълно достатъчно да има свобода за движение на информация и технологии.Да не ми дращиш някога тук - Нас тук що ни бият ?
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • redcretin

                          Къде го видя този балон - в Германия в Мюнхен мои роднини продадоха най обикновенна къща за 1.7 милиона евро.С тези пари колко къщи могат да купят в България ? Естественно там има евтини апартаменти с поддръжка 200 евро на месец, но това си е като под наем с такова договорче. В България цените са яко ниски и това е причината и доходите да са яко виски тук.На един човек собственността му ако не струва нормални пари то той не може и да живее прилично и поколение не може да има.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Естествено че не е редно в БГ да има балон. Покупателната способност определя цените, а не брокерчетата или мокрите сънища на продавачите.
                            Да не забравяме все пак и мокрите сънища на купувачите.А теб специално не те разбирам бачкаш в Германия купил си имот на Бяло море кво ти дреме за цените на имотите в София?Или прости си на квартира на в София а къщата и Германия са за заблуда на врага

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Бърка ли те имотите в България да имат стойност ? Палиш огъня пишеш. С какво би ти навредило откровенно.
                              Естествено че не е редно в БГ да има балон. Покупателната способност определя цените, а не брокерчетата или мокрите сънища на продавачите.

                              Коментар


                              • truestory

                                Бърка ли те имотите в България да имат стойност ? Палиш огъня пишеш. С какво би ти навредило откровенно.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X