IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • redcretin

    Не ми говори глупости - не са поклонници на Сорос навън и в комуникацията помежду им го има това - до кога, няма ли кой да им счупи главите на тия и да ги разкара навлеците..струи омраза сигурно защото хората там виждат голяма полза от вас.След 2-3 години го прочети това дето ви пиша че ще се вдигнат и гащите си няма да смогнете да си вземете а имотите направо ще ги забравите.Като бягате петите ви ще бият в задните ви части.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin
      Забравих че трябва и малко акъл да прочетеш таблицата в линка
      Това е нормалния данък върху доходите, за бизнеса нещата са други.

      На бай Пешо от плевенското село, дето няма и асфалтови пътища - как да му отговори човек ... освен да му пожелая все така цигански съседи и да работи по цял ден за едното ядене Нека завижда, толкова си може
      Незнам за какъв акъл говориш,аз си гледам фиша от заплатата и виждам колко ми удържат.
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        На шите навън не могат семейство да създат и от чекии се побъркаха.А тия които си заведоха децата им съсипаха бъдещето.Тоя юнак си мисли че ние не сме ходили по света и се изживява тука като просветител.И лошото е че си вярва.
        Много си вярва...
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Навън хората ще се вдигнат и ще почнат да гонят навлеците-емигранти ! Към Африка ли ще се приднижиш тогава. Ако си навън в такава държава няма нужда да ти обяснявам какво се случва а познавам и немци и англичани на които вече им е писнало от простотията на Сорос да се движели пари и хора, когато е напълно достатъчно да има свобода за движение на информация и технологии.Да не ми дращиш някога тук - Нас тук що ни бият ?
          На шите навън не могат семейство да създат и от чекии се побъркаха.А тия които си заведоха децата им съсипаха бъдещето.Тоя юнак си мисли че ние не сме ходили по света и се изживява тука като просветител.И лошото е че си вярва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Не мож ме разбра защото мислиш на дребно. За теб когато някой е в чужбина - той е мияч на чинии, беглец и т.н. без идея да се връща. За мен пък е друго, ходя си където и когато искам С немска заплата е лесно да купуваш в Гърция, затова и го направих. Полетът ми е само 2 часа и 40 евро, къде точно е проблема? Искам хубав климат, хубаво море и свястна храна - и всичко без пари? Готово, мога да ги имам всеки уикенд, а останалото време да бачкам за смислени пари в Германия
            И кат си в Германия що по цел ден висиш в български форум?Хубаво море и свястна храна за без пари няма и няма да има както и за 40 евро мое си земеш сандвич и кафе а не да ми летиш два часа
            Last edited by X_Y; 01.12.2014, 10:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              На 200м2 живеят семейно - а оттам данъка е доооста нисък. Отделно човек има право да си върне част от него, отделно ако сградата не му е само за живеене а е свързана с дребния му бизнес - ипотеката не се облага с данъци и т.н.
              Тук не е България с всичките и преебавки.

              ПП: данък над 40% няма. На 55.001 данъка за 2013та е бил точно 14.861,00 - http://www.imacc.de/Steuertabelle/Gr...s_0_Jahr_1.pdf
              А осигуровките кой ги плаща?И цените какви са?А наемите?Ма не си мисли че само ти си одил в Германия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                На 200м2 живеят семейно - а оттам данъка е доооста нисък. Отделно човек има право да си върне част от него, отделно ако сградата не му е само за живеене а е свързана с дребния му бизнес - ипотеката не се облага с данъци и т.н.
                Тук не е България с всичките и преебавки.

                ПП: данък над 40% няма. На 55.001 данъка за 2013та е бил точно 14.861,00 - http://www.imacc.de/Steuertabelle/Gr...s_0_Jahr_1.pdf
                Не ти говоря за бизнес ,а за ДОО върху заплатата
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Казах ти аз че си спал отвит - ей го на, тръгнал си от село да ме учиш кое какво е там където живея Поколение си имат хората, семейства с 2-3 деца са норма - но на по-напреднала възраст са родителите. Обаче са отворени за чужда култура, както и за чужда работна ръка. Мен не ме мисли, когато напусна Германия - ще е по мое желание
                  Аз пък ти казвам че на теб и такива като мтеб в Германия гледат като на мангали и бежанци

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Гледам си много начетен - от Долно Уйно ги схващаш нещата и в Германия, и в Гърция, и в Албания Хал хабер си нямаш от движение И на информация, ама го повтаряш като папагал Точно за "умници" като теб се изнасят доста нископлатени (и нискоквалифицирани) дейности в БГ - да си седите в родните села. В ЕС идеологията за свободно движение на хора и капитали е довела буквално до това - който си знае че не го бива, нека си седи и хленчи у дома. Аз съм се нагледал на холандци и франсета в Германия - и на никой не му прави впечатление.
                    Брей много умник тука много нящо.Ние тъпите си седим по селата само дето доходите ни са по големи от 70% от немските чекиджии.Ма много ми кеф кат се появят тука големи разбирачи и всезнайковци дето живеят на квартира и мучат по форумите че им скъпи софийските апартаменти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Пролети ще се случат насякъде и включително и ...каквото вземеш от Германия и си го замъкнеш в България а не в Гърция дето е пълна с албанци Атина..това ще е един ден. На хората вече им писна от това движение на капитали и хора подир тях при положение че може да се движи само информация и наистина висококвалифицираните да работят по цял Свят но от собствената си страна.
                      Гледам си много начетен - от Долно Уйно ги схващаш нещата и в Германия, и в Гърция, и в Албания Хал хабер си нямаш от движение И на информация, ама го повтаряш като папагал Точно за "умници" като теб се изнасят доста нископлатени (и нискоквалифицирани) дейности в БГ - да си седите в родните села. В ЕС идеологията за свободно движение на хора и капитали е довела буквално до това - който си знае че не го бива, нека си седи и хленчи у дома. Аз съм се нагледал на холандци и франсета в Германия - и на никой не му прави впечатление.
                      Last edited by redcretin; 30.11.2014, 23:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        На инж се пробват заплатата да е 2 евро защото има чуждестранна мърша която кълве.Когато им избие баланса ще запукат всичко що е навек наред ако ще да е и милиардер дошъл да харчи пари там.Турците няма да сварят да се изнесат. А французите пък как ги напича слънцето по тоя въпрос..три месеца да беснеят и няма да остане кьорав негър.
                        На варненски инженер и 2 са му много, единствения дето избяга втората седмица щото трябваше и да работи беше такъв

                        ПП: завивай се нощем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                          Само,че тези с доход на 55 000 евра плащат данък над 40% и сметката не ти излиза много ..много
                          На 200м2 живеят семейно - а оттам данъка е доооста нисък. Отделно човек има право да си върне част от него, отделно ако сградата не му е само за живеене а е свързана с дребния му бизнес - ипотеката не се облага с данъци и т.н.
                          Тук не е България с всичките и преебавки.

                          ПП: данък над 40% няма. На 55.001 данъка за 2013та е бил точно 14.861,00 - http://www.imacc.de/Steuertabelle/Gr...s_0_Jahr_1.pdf

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Най вероятно с немци в Германия като нищо нямаш контакт да ти кажат откровенно какво мислят по въпроса за навлеците.Дреме им кой ще издържа пенсионерите, повече им пука че живота е непоносим за младите и нямат поколение..а такъв го правят навлеците.В момента много старателно се крие каква е ситуацията и настроението. Може да сте добре дошли за шепата работодатели, но за хората сте като отрова.

                            Казах ти аз че си спал отвит - ей го на, тръгнал си от село да ме учиш кое какво е там където живея Поколение си имат хората, семейства с 2-3 деца са норма - но на по-напреднала възраст са родителите. Обаче са отворени за чужда култура, както и за чужда работна ръка. Мен не ме мисли, когато напусна Германия - ще е по мое желание

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                              за 19 евро може да пиеш две питиета в Кавала, с мезе.
                              толкоз
                              Определено мога. И това

                              Коментар


                              • redcretin

                                Пролети ще се случат насякъде и включително и ...каквото вземеш от Германия и си го замъкнеш в България а не в Гърция дето е пълна с албанци Атина..това ще е един ден. На хората вече им писна от това движение на капитали и хора подир тях при положение че може да се движи само информация и наистина висококвалифицираните да работят по цял Свят но от собствената си страна.
                                Last edited by supertrader; 30.11.2014, 22:31.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X