IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от green hawk Разгледай мнение
    някой да разкаже нов виц за поевтиняване на имотите ???

    или не занете ??

    измислете , тук има добри креатори / пруфесюналисти да се понапънат ,

    белким се хване някой шран в мрежата

    Зависи какъв период визираш.. не бих заложил, че българските имоти след 10 години ще са по-скъпи от сега.. изчислено в злато, разбира се..

    Коментар


    • За сега не съм решил да купувам имот, така че хич не ме грее поскъпването им.
      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • да ви вдигна темата , че Умира

        някой да разкаже нов виц за поевтиняване на имотите ???

        или не занете ??

        измислете , тук има добри креатори / пруфесюналисти да се понапънат ,

        белким се хване някой шран в мрежата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
          "Нямам какво да дам" и "Не искам да дам 'илядарка за панеляк" са две твърде различни неща май!!

          Също и кредитите ни са различни - твоя е на 12% гепере, а моя - на 3%...
          добре! предавам се!
          твоя...кредит е по-голям.
          мир да има

          меджу другото, някой вече го писа тук във форума, имотите се диференцират.. тия дето аз гледам /с нови тухли/ наистина са нагоре, панелките ако гледаме може и надолу да са, признавам тях не съм поглеждал.

          от тук мисля идва и генералното разминаване дали поскъпват или падат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            "Нямам какво да дам" и "Не искам да дам 'илядарка за панеляк" са две твърде различни неща май!!

            Също и кредитите ни са различни - твоя е на 12% гепере, а моя - на 3%...
            ...и това го има??? мерене на кредитите... божкееейй...

            мерете си РЗП-тата и дебитите бре... вие си сте тръгнали да си ги мерите кой по-голем длъжник на банките, а те (банките) не прощават когато настъпи момента за ЧСИ

            ето аз пък как съм ги направил нещата: имам 200К ипотечен заем към холандска банка на 2,5%, имам и 200К собствени кинти, със собствените кинти можех да изплатя ипотеката, но ги набутах в БГ банка на депозит, първоначално вземах 7% лихва, после 6%, сега съм на 3,5% лихва, но все още лихвата която вземам от БГ банката ми е по-висока от лихвата която даван на холандската банка. Имаше 2-3 години в които маржа беше +4%. Така, че кредит може, НО да имате и същия размер дебит в наличност, та ако се сговнят нещата да можете веднага да се откупите.
            Last edited by dragorad; 07.08.2015, 15:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
              е, така де, аз виждам ти си запознат с обявите
              те искат, ама ти като няма какво да дадеш...не стаа сделка
              "Нямам какво да дам" и "Не искам да дам 'илядарка за панеляк" са две твърде различни неща май!!

              Също и кредитите ни са различни - твоя е на 12% гепере, а моя - на 3%...
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • е, така де, аз виждам ти си запознат с обявите
                те искат, ама ти като няма какво да дадеш...не стаа сделка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                  май си попрегледал обявите )
                  кажи, колко искаха на панелената кочина в младост в началото на годината?
                  м, забелязва ли се прогнозирания спад?
                  ИСКАТ и ДАВАТ са две твърде различни неща май!!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • май си попрегледал обявите )
                    кажи, колко искаха на панелената кочина в младост в началото на годината?
                    м, забелязва ли се прогнозирания спад?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                      ой!
                      тука ли сте бре?
                      даже и тоя статистик информ спре да спами по темата.

                      айде някой да каже колко спаднаха имототе от началото на годината та до сега.
                      'ми ти кажи колко е РРРРЪССССТА на сделките!!!

                      Май нЕма много такива, а??

                      За офертите знаем! За панелна кочина в Младост искат 'илядарка...

                      Ама сделки има ли или напротив???
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • ой!
                        тука ли сте бре?
                        даже и тоя статистик информ спре да спами по темата.

                        айде някой да каже колко спаднаха имототе от началото на годината та до сега.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Обема на сделките на фона на увеличаващото се население в София намалява.

                          Едно е 5000 сделки на 1 милион души, друго е 6000 сделки на два милиона души.

                          Работата не върви добре. Скоро ни чака приземяване.
                          Сега гледаме с мъжът ми за апартамент. Повярвай ми, няма никакви оферти на пазара. Или е последен етаж или е първи. Новите блокове са супер зле. Блок на 1-2 години е нацепен от всякъде. Потърси примерно тухла в Мусагеница и Дървеница и ще видиш само 2-3 оферти и то за някакви нереално високи цени. Така че сделките са малко и заради липсата на предлагането на читави имоти.

                          Коментар


                          • Обема на сделките на фона на увеличаващото се население в София намалява.

                            Едно е 5000 сделки на 1 милион души, друго е 6000 сделки на два милиона души.

                            Работата не върви добре. Скоро ни чака приземяване.
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Пишете по темата ве чушкопеци. Ъп енд даун....
                              г-жа Фирдевс.2015г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                                Имотите като съотношение със заплатите падата. И по-ниски ще стават цените.

                                Не е препоръка.
                                OK !
                                Не е препоръка .
                                Живейте с това.Не поглеждайте какво става.

                                Коментар

                                Working...
                                X