IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Къща може да се построи и за 500лв и не е казано че ще е лошо строителство, напротив живота и докато се разруши ще е 500 години. Стаите няма да са с височина 2.60 , а 3 метра дори. Желязото което се ползва е само пирони , а цимент не се използва.
    Защо караш човека да се набутва да дава 5 000 лева за къща ? Може да се поизпоти яко и ще мине с 500, а топлоизолационните свойства са по добри от на стириопорени измишльотини.
    Tрейдърко аз ти давам 1000 лева и бонус пироните ела да ми построиш къщата

    Коментар


    • power grid

      Къща може да се построи и за 500лв и не е казано че ще е лошо строителство, напротив живота и докато се разруши ще е 500 години. Стаите няма да са с височина 2.60 , а 3 метра дори. Желязото което се ползва е само пирони , а цимент не се използва.
      Защо караш човека да се набутва да дава 5 000 лева за къща ? Може да се поизпоти яко и ще мине с 500, а топлоизолационните свойства са по добри от на стириопорени измишльотини.
      Last edited by supertrader; 23.09.2015, 10:48.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Uteshitel Разгледай мнение
        Търсих много поевтинел имот. От цяла България намерих един в гр. Пловдив, ама не живея там. Какво ще ме посъветвате?
        Да почакаш

        Коментар


        • Търсих много поевтинел имот. От цяла България намерих един в гр. Пловдив, ама не живея там. Какво ще ме посъветвате?

          Коментар


          • [QUOTE=Lord XXXI-ви;1059875882]
            Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
            Не важиш, моя е на 0,001%ГПР и продадох три сгради през 2008-ма
            Аз не се съмнявам, че си продал три сгради през 2008-ма!!!
            Но доктора какво казва по въпроса?? Какво предписа??
            'баси - за три сгради колко ли Блек Рам 10YO може да се купи????
            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

            Коментар


            • [QUOTE=bpst;1059875878]
              Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ааааа, забра'йх да тА светна, че имам кредит на 3% гепере!!
              Честито на брокериците и на РРРРЪССССТ да е!!
              Не важиш, моя е на 0,001%ГПР и продадох три сгради през 2008-ма
              имотеца хляб и вода не иска.

              Коментар


              • [QUOTE=bpst;1059875878]
                Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ааааа, забра'йх да тА светна, че имам кредит на 3% гепере!!
                Честито на брокериците и на РРРРЪССССТ да е!!
                Не мога те разбера какъв ти е проблема.Има евтини имоти колкото искаш купи си.Има къщи по селата с кладенци с равни дворове по 2 декара със селскостопански постройки по за 5-10000 лева.Има и по градовете апартаменти по за 10-15000 лева.Ама ти искаш скъпото да стане евтино.Има да сънуваш дълго.Няма как човек да купи 120 квадрата за 90000 евро в центъра и после още 40000 евро за тотален ремонт със скъпи мебели и уреди и ти тариката да го вземеш за 10000 лева щот си тарикат.Ай стига писа глупости тука.На пазара има и скъпо и евтино.проблема си е твой

                Коментар


                • [QUOTE=power grid;1059875861]
                  Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение

                  Тука всеки купува евтино и продава скъпо.Но сте сбъркали мястото където да пишете подобни простотии.Той продал па имал не купува ама виси тука по цял ден....Кашониерата не е имот.Ще и вземеш повечко ако е покрита найлон
                  Ааааа, забра'йх да тА светна, че имам кредит на 3% гепере!!
                  Честито на брокериците и на РРРРЪССССТ да е!!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • [QUOTE=power grid;1059875861]
                    Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение

                    Тука всеки купува евтино и продава скъпо.Но сте сбъркали мястото където да пишете подобни простотии.Той продал па имал не купува ама виси тука по цял ден....Кашониерата не е имот.Ще и вземеш повечко ако е покрита найлон
                    Ще купи момчето, само 50%-ва му е лъжата продал през 2008-ма Какво тук значи някакво десетилетийце...., а защо виси по цял ден като всичко му е наред, ами страда за брокериците мей би
                    имотеца хляб и вода не иска.

                    Коментар


                    • [QUOTE=bpst;1059875834]
                      Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Проблема си е твой.Кат нямаш пари кашониерата е решение[/QUOTE]

                      Аз си имам имоти, кеш, к'вото си поискам!

                      Проблема е на тези, които купиха 2008-ма!!
                      А аз тогава продавах!
                      'ми набутали са се - няма връщане назад!
                      А! И брокериците имат проблем, 'щото нЕма сделки!!!

                      А'й наздраве и на РРРРЪСССТ да е!!
                      Тука всеки купува евтино и продава скъпо.Но сте сбъркали мястото където да пишете подобни простотии.Той продал па имал не купува ама виси тука по цял ден....Кашониерата не е имот.Ще и вземеш повечко ако е покрита найлон
                      Last edited by X_Y; 22.09.2015, 15:55.

                      Коментар


                      • Проблема не мой!!!

                        [QUOTE=power grid;1059875822]Проблема си е твой.Кат нямаш пари кашониерата е решение[/QUOTE]

                        Аз си имам имоти, кеш, к'вото си поискам!

                        Проблема е на тези, които купиха 2008-ма!!
                        А аз тогава продавах!
                        'ми набутали са се - няма връщане назад!
                        А! И брокериците имат проблем, 'щото нЕма сделки!!!

                        А'й наздраве и на РРРРЪСССТ да е!!
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          Утре в 8 пак ще погледна ГРАФИКАТА...
                          Брокерицата ми го каза, че ще им а як ЪП следпразнично!
                          'сички са били по хотели и квартири и сега ще КУПУВАТ здраво!!
                          То к'во друго да правят??

                          ЪП, ЪП, ЪП и три пешки метър!!!
                          Ай' наздраве на на ЪП да е!!
                          Проблема си е твой.Кат нямаш пари кашониерата е решение

                          Коментар


                          • Няма вече ЪП

                            Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                            Утре в 8 пак ще погледна ГРАФИКАТА...
                            Брокерицата ми го каза, че ще им а як ЪП следпразнично!
                            'сички са били по хотели и квартири и сега ще КУПУВАТ здраво!!
                            То к'во друго да правят??

                            ЪП, ЪП, ЪП и три пешки метър!!!
                            Ай' наздраве на на ЪП да е!!
                            реших да Купувам - имотите Трябва да Поевтиняват , защото така ми харесва !!
                            а и няма причина да поскъпват..дори да има причина , Причината Не ми харесва

                            ти колега , поддържай огъня , аз ще ида да изпия някоя и друга бира , с кебапчета !!
                            като се върна - да сте ги понижили до 200 Евро/км

                            Коментар


                            • РРРРЪССССТ!!

                              Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                              на нас Не ни трябав Истина а Понижение на цените искаме да върнем колелото на Историята Обратно ,
                              ако имаш такава "статистика" - да я видим !
                              Утре в 8 пак ще погледна ГРАФИКАТА...
                              Брокерицата ми го каза, че ще им а як ЪП следпразнично!
                              'сички са били по хотели и квартири и сега ще КУПУВАТ здраво!!
                              То к'во друго да правят??

                              ЪП, ЪП, ЪП и три пешки метър!!!
                              Ай' наздраве на на ЪП да е!!
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                                на нас Не ни трябав Истина а Понижение на цените

                                искаме да върнем колелото на Историята Обратно ,
                                ако имаш такава "статистика" - да я видим !
                                За да има понижение - трябва да има намаление на предлаганитецени. Такова няма да има, май, май.

                                Статистиката е в долния линк.

                                http://www.nsi.bg/bg/content/3930/%D...B0%D1%81%D1%82

                                От нея си правиш изводи, че българина е станал като смийгъл. My precious. Единственото нещо което притежава е жилището Да нгим е сладко.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X