IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Мисля си водната криза в крайна сметка ще повиши цените в засегнатите Перник и квартали. 100 хил души са това. Утре блокират магистралата и бат Бойко мое да бутнат. За това той е умен. Вади 50 млн, подменя канализацията, и в крайна сметка най-доброто ще стане точно там. Метро, жп линия, връзка със София, нова мрежа. Оп и цените в Перник при скъпотията в Сф ще станат наполовина на софийските. Лека схема очертавам само. . Песимисте, как мислиш?
    Опссс, абе обърках се с тея две теми. Трябваше в повишението да пиша.
    И да извади 50млн. за ново ВиК, вода от къде?
    Само с тръби не става
    Към Перник скоро няма да има интерес за покупка на НИ!!!
    Според мен ще гони Банско по цени

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      100% в целта. Оскар зяпа обяви непрекъснато пък после що фейса го налазил с реклами за апарти...
      Ако ходеше по други по-интересни сайтове други щяха да са рекламите :-)
      Абе не е баш така, гледам парцели чат пат, ама такива неща дет ми ги рекламира-грам не. Толкова агресивно не е било никога. Чудя се защо ли...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Мисля си водната криза в крайна сметка ще повиши цените в засегнатите Перник и квартали. 100 хил души са това. Утре блокират магистралата и бат Бойко мое да бутнат. За това той е умен. Вади 50 млн, подменя канализацията, и в крайна сметка най-доброто ще стане точно там. Метро, жп линия, връзка със София, нова мрежа. Оп и цените в Перник при скъпотията в Сф ще станат наполовина на софийските. Лека схема очертавам само. . Песимисте, как мислиш?
        Опссс, абе обърках се с тея две теми. Трябваше в повишението да пиша.
        Естествено така ще стане... Що не напукате тръбите и в София та да Ви се вдигнат цените петорно от тези нива.

        Коментар


        • Мисля си водната криза в крайна сметка ще повиши цените в засегнатите Перник и квартали. 100 хил души са това. Утре блокират магистралата и бат Бойко мое да бутнат. За това той е умен. Вади 50 млн, подменя канализацията, и в крайна сметка най-доброто ще стане точно там. Метро, жп линия, връзка със София, нова мрежа. Оп и цените в Перник при скъпотията в Сф ще станат наполовина на софийските. Лека схема очертавам само. . Песимисте, как мислиш?
          Опссс, абе обърках се с тея две теми. Трябваше в повишението да пиша.
          Last edited by bulgarian lev; 07.01.2020, 21:36.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

            Това е целта на социалните мрежи, "бисквитките" в сайтовете и всякакви други механизми за събиране на информация от потребителите в интернет. За да ти филтрират рекламния поток на база на интересите ти.
            100% в целта. Оскар зяпа обяви непрекъснато пък после що фейса го налазил с реклами за апарти...
            Ако ходеше по други по-интересни сайтове други щяха да са рекламите :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
              Не знам как е при вас, но аз не мога да си разгледам фейсбука, без да ми изскочат поне 5 към 10 - различни тъпи реклами за некви нови комплекси, на "уникални" места винаги разбира се.Всеки път ги сменя рекламите като влеза!! Кой ще живее в тея имоти бе, кой ще ги взима под наем??
              Оскар, не само реклами, а по булевардите трансперанти в тоалетните в моловете флаери Нове Хоумс, Бесо Хоумс, Гриин незнам си кво,
              трагично е искат да хванат парите във въздуха , ама като има прост народ! Има закачили се в Нове Хоумс ама при Бесо след боя между съдружниците май не вървят продажбите. Представяш ли си да купиш жилище от хора, които един на друг си пращат мутри да си оправят неуредените сметки.Трагедия по български. За това е най-добре да си построиш и все още е сравнително евтино спрямо това да си купиш апартамент.
              За мен истинския дом е къщата, да може да е отделечена, но това е истината за качество на живеене и истински дом!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                Не знам как е при вас, но аз не мога да си разгледам фейсбука, без да ми изскочат поне 5 към 10 - различни тъпи реклами за некви нови комплекси, на "уникални" места винаги разбира се.Всеки път ги сменя рекламите като влеза!! Кой ще живее в тея имоти бе, кой ще ги взима под наем??
                Това е целта на социалните мрежи, "бисквитките" в сайтовете и всякакви други механизми за събиране на информация от потребителите в интернет. За да ти филтрират рекламния поток на база на интересите ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                  Не знам как е при вас, но аз не мога да си разгледам фейсбука, без да ми изскочат поне 5 към 10 - различни тъпи реклами за некви нови комплекси, на "уникални" места винаги разбира се.Всеки път ги сменя рекламите като влеза!! Кой ще живее в тея имоти бе, кой ще ги взима под наем??
                  Оскаре,

                  купувай брат, че не останаха. Виж Лондон, Париж, Мюнхен, Хонг Конг - натам ни води мъдрия вожд. Слушай какво ти казват разбирачите от повишителите до 2029-та рай и постоянен ръст.

                  чудя се въобще защо ги рекламират тия комплекси като всичко е продадено и не остана

                  поздрави
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...98?showcomms=1
                    Не знам да ли и е истина, но въпросът стои:
                    - всички ли рентиери в София са такива истерясали? Ако сега са такива, какво ли ще стане след наколко месеца с намалението на цените и наемите
                    Едва ли има общо с намалението. Но ако е еярна историята е за прокурор. По-скоро е брокерска партенка - купувайте, че видиш ли какви са. Че и заплахи с още хора, нахлуване в жилището. Много невероятно ми се чини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
                      Някой(или негов познат) няма ли да напише последните две години за колко е купил жилищен имот, къде, площ и т.н.? Само по обяви няма как да се даде някаква преценка - нагоре или надолу. Или пък от написано нещо с недомлъвки, от което става ясно точно - едно голямо нищо. Без заяждане, въобще някой купувал ли е тука. Виждам има доста брокери, нека сканират някой и друг НА, да видим.
                      Мога да ти кажа за Варна, но едва ли те интеррсува.

                      Коментар


                      • https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...98?showcomms=1
                        Не знам да ли и е истина, но въпросът стои:
                        - всички ли рентиери в София са такива истерясали? Ако сега са такива, какво ли ще стане след наколко месеца с намалението на цените и наемите
                        Last edited by polax; 07.01.2020, 17:28.

                        Коментар


                        • Някой(или негов познат) няма ли да напише последните две години за колко е купил жилищен имот, къде, площ и т.н.? Само по обяви няма как да се даде някаква преценка - нагоре или надолу. Или пък от написано нещо с недомлъвки, от което става ясно точно - едно голямо нищо. Без заяждане, въобще някой купувал ли е тука. Виждам има доста брокери, нека сканират някой и друг НА, да видим.

                          Коментар


                          • Не знам как е при вас, но аз не мога да си разгледам фейсбука, без да ми изскочат поне 5 към 10 - различни тъпи реклами за некви нови комплекси, на "уникални" места винаги разбира се.Всеки път ги сменя рекламите като влеза!! Кой ще живее в тея имоти бе, кой ще ги взима под наем??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение

                              Е Лев, теб въобще не те считам за гастер, защото си с професия за респекект и виждам какво коства на човек да я изучава.
                              Дъщерята е в Хайдълберг, много учене пада и не знам после накъде ще я отвее вятъра, там още от специализант те подхващат
                              с 3000 евро месечно, а тук знаеш плащаш си специализацията.
                              Нямам нищо против купата ако не използва тук хамалския си исказ и тон.
                              Накара ни да напуснем другата тема, а сега идва и тук да му чета простотиите...
                              Браво на детето. На дъщеря ти. Страхотно място за медицина. Желая и късмет и успешна кариера. Да поздрави проф. Цветомир Луканов, мой приятел. Детски кардиохирург е там. В Плевен навремето бяхме заедно.
                              Last edited by bulgarian lev; 06.01.2020, 22:57.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                                Точно така, обезщетен собственик беше на зор и му трябваха бързо пари. Аз бях насреща. По принцип търсих даже не толкова добра сделка но излезе и веднага действах. Сега, друга е работата, че трябва да познаваш правилните хора, които да се сетят за тебе и да ти я предложат, на теб, а не на някой друг. Трябва да имаш и ти доверие на този, който предлага. Затова хора, които са в бранша на НИ могат да реализират по-добри печалби от другите, защото информацията е при тях, но трябва да имат пари и смелост. Аз не съм в НИ. Преди време писах, че Кавръков с неховите си пари, като беше брокер или по-рано, можеше да забелязва и да се включи някъде изгодно. Но не всеки е готов да рискува. Аз съм минимизирал рисковете и пак нямам 100% сигурност.
                                За печалбата не мисля вообще, по-скоро си експериментирам с тази инвестиция, но по-скоро ще има.
                                Песи, знам за твоята система за следене на обяви, ако можеше някакси да има полза и за другите хора, някакъв начин да се ориентират по изследванията ти за обявите и други хора, щеше да е добре.
                                Да чудесна и рядка възможност ти е изпаднала и си се възползвал. При мен също се случиха подобни неща, които случайно ми помогнаха да направя по-добри сделки от това , което съм планирал..., при Левчо също предполагам е така....Който търси намира....
                                Моите справки е слабо вероятно да имат практическа стойност защото ако ''помогнат'' на Х брой хора това ще удари следващият У брой хора. Броят хора , които някога въобще биха купили дългосрочно е почти константа и абсурдно някаква форумна справка да повлияе... Отнася се и за мен самият , нивата, които са в момента не ме устройват и слабовероятно да свикна достатъчно бързо, а ако някъде се появи случайност като твоята чети за опашката при панелката на приятеля на Пасъм , и лактите при последната покупка на Левчо от Маверик. Няколко пъти съм споменавал, че във всички сгради където имам имоти съседите ме питат дали ще продавам / като при Лимона/.......= кандидати за промота в желани места има бол и не вярвам, че просто така мога да се домогна до нова добра оферта и статистиката няма да ми помогне. Правя я заради собствен кеф от числата....тука мисля Ботича ще ме разбере най-добре :-))) и поствам генералното във форума... Трябва да се има предвид също, че то е много воалатилно поради недъзи на сайта за правене на статистика..., но само с това разполагаме....:-(
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 06.01.2020, 21:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X