IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Това се казва съвет от личен опит... Няма лошо, щом те весели и ощастливява...
    Естествено,че е от личен опит.Досега не съм срещал жена,която след секс да е злобна и заядлива.Не вярвам да си изключение.Ама кой те знае.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Един съвет-вземи намери някой да те трамбова подобаващо и ще видиш как ще станеш весела и щастлива..
      Това се казва съвет от личен опит... Няма лошо, щом те весели и ощастливява...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        От липса не страдаш, ама май ти е омръзнало все с Кондьо...
        Хахаха.Съпругата ми е родила три дъщери,и трите много красиви,ама викаш тя била грозотия.
        Ей тая злоба ще те изяде.Един съвет-вземи намери някой да те трамбова подобаващо и ще видиш как ще станеш весела и щастлива.По принцип с тоя лош характер ще ти е трудно,ама за всеки влак си има пътници.Може във Факултето да ти излезе късмета.

        Коментар




        • преди малко данните от САЩ са много показателни .. там не си поплюват ама хич.. усетиха накъде отива работата и почнаха да ги освобождават от днес за утре (до колкото знам там е по-леско от колкото в ЕС и наемането и освобождаването)

          10 милиона jobless claims за 2 седмици ... а там ситуацията тепърва се сговнява ...
          Click image for larger version

Name:	MW-ID620_jobles_20200402085937_ZG.jpg
Views:	1
Size:	56.8 КБ
ID:	3572148


          Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Много си агресивен нещо нулевако! Трябва да бъдеш по-смирен за да се научиш тука от каките и батковците как се придобиват и управляват имоти.
          В интерес на истината в момента трябва да са нервни хората с ипотеки, строежи и висящи инвестиции в НИ... ситуацията се усложнява. Не мога да разбера защо понижителите са толкова нервни и агресивни при положение, че нещата се случват по техния сценарии.

          Вижте кавръка - доста е стабилен ( с изключение с кавгата със седларов, но там нещата са в лична плоскост). Сега пазара е в неговата посока и си държи нервите... виж за другите понижители не мога да ги разбера.
          Last edited by bertram; 02.04.2020, 16:37.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
            Кажи му българин и не го обиждай повече...
            Знаех си че си от зелените...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Женен съм и не страдам от липса на сексуален живот.Ама ти май скоро друго освен възглавницата не си прегръщала.Щом толкова злобно наричаш курви жени,които имат сексуални контакти,явно им завиждаш.На жените много им личи,когато дълго време не са виждали секс.Стават злобни и заядливи.Също като теб.
              От липса не страдаш, ама май ти е омръзнало все с Кондьо...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

                Просто платени драскачи!
                Този с панеления кофтор в Слатина и кирпичената плетенарката в Радомир , май не е от платените .
                Нещо му липсва и знам , че не са го одобрили навремето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Човек с 0бр. имоти. Не са на почит в тези теми, защото повечето нямат експертизата да пишат от личен опит, но са нахални и кресливи с незнанията си.
                  Е в моя случай не си познал.Имам си къща в околностите на Пловдив,така че не се вписвам в тази категория.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение


                    И какво точно означава нулевак?
                    Човек с 0бр. имоти. Не са на почит в тези теми, защото повечето нямат експертизата да пишат от личен опит, но са нахални и кресливи с незнанията си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
                      Допреди един месец се изливаха изключително гнусни думи за всички, които предупреждаваха за предстоящата криза, сега фалшивите профили са ни лук яли, ни лук мирисали. Кажи му българин и не го обиждай повече...
                      Просто платени драскачи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Това ли ти е еротичната фантазия, надяваш се че циганките са по-чевръсти и може да ти вдигнат самолета.
                        Женен съм и не страдам от липса на сексуален живот.Ама ти май скоро друго освен възглавницата не си прегръщала.Щом толкова злобно наричаш курви жени,които имат сексуални контакти,явно им завиждаш.На жените много им личи,когато дълго време не са виждали секс.Стават злобни и заядливи.Също като теб.

                        Коментар


                        • Допреди един месец се изливаха изключително гнусни думи за всички, които предупреждаваха за предстоящата криза, сега фалшивите профили са ни лук яли, ни лук мирисали. Кажи му българин и не го обиждай повече...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не случайно си избрала ник като на циганската певица Бони.Имаш същият изказ и интелектуално ниво като нея.
                            Това ли ти е еротичната фантазия, надяваш се че циганките са по-чевръсти и може да ти вдигнат самолета.

                            Коментар


                            • Палячо, на теб наследствената ти панелка за 12к лева е най-скъпото ти нещо в живота

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Много си агресивен нещо нулевако! Трябва да бъдеш по-смирен за да се научиш тука от каките и батковците как се придобиват и управляват имоти.
                                На простаците отговарям подобаващо.На зло куче,зъл прът.С възпитаните хора се държа възпитано.
                                И как точно реши,че искам да придобивам имот?Имам си къща,в която живея.На мен имот не ми трябва нито да придобивам,още по-малко да управлявам.
                                И какво точно означава нулевак?

                                Коментар

                                Working...
                                X