IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами няма какво да ми се хвали,като аз лично съм имал доста връзки с жени в Пловдив и много добре знам за какво става въпрос.А пък в София необвързаните жени са в пъти повече.Много лесно стават свалките.Ама много.Особено пък на някой курс,където ходят жени.Повечето са отишли да търсят мъж,я за секс,я за сериозна връзка.Ако и да приказват,че ходели на подобни курсове само за развлечения.Една жена никога няма да признае,че си търси секс.Ама ако очите й те шарят,работата е ясна.Остава само да я поканиш на кафе.
    И не е само по курсовете-ами по пиано баровете е страшна работа.Компании само от жени и те гледат с поглед:„,Ела вълчо,изяж ме„.Явно не си ходил по такива места,щом смяташ,че е измислица.Чак понякога яд ме хваща,че преди 15-20 години не беше така.Сега да си млад и ерген е благословено време.
    И двамата сте прави за жените, но то е като свинското със зеле , едни ядат зеле , а други свинско и накрая всички ядат свинско със зеле ....Жените в София са повече от мъжете , но кофти е дистрибуцията и затова се случва този недостиг . В София има жени за всички мъже , но пък желаните жени /не използвам качествени и хубави, защото са доста относиителни понятия , когато става въпрос за женска хубост/ са доста по малко от мъжете.... Та мъжете са изправени пред дилемата да се преборят за малкото желани жени с другите мъже или да правят компроси с фантзииите и желанията , останалото е пискане на женчовци ..,.

    пп Това по горе се отнася за мъжете , и ако мъжете реват е смешно , защото при жените е още по зле , но пък при тях биологията е различна и майчинският инстинкт заложен им по рождение ги прави по склонни на компромис с мечти те им и е по силен от фантазииите им , само и само да имат деца .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

      пеше, ма издържа ли се с тия крави или просто му се рине тор?
      Издържа се.Напусна банката за ужас на родителите си...Човека казва че с банкерска заплата не може да си издържа семейството...Факт изглежда ви невероятно но е факт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ria2020 Разгледай мнение
        Дъри плещиш глупости , превалутираха ги , когато долара падна под 1 евро , ако не беше спаднал долара имотите още щяха да си стоят в долари..... А защо цените са в евро при условие че валутен риск няма краткосрочен такъв , който си иска може да си го превалутира след сделката , дори и на наемите , заради психологията 100 000 евро са по малко 195 000 лева и по лесно се дават от клиентите ....Както като деца се питахме , кое тежи повече 1 кило желязо или 1 кило памук.
        Така беше.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          На никой в тази ситуация не му дреме за брокерите да ти кажа.Имотите от 1989 г се обявяват първо в долари ,а преди влизането ни в ЕС в евро и това беше защото много бързо се променяше курса на долара спрямо лева. Няма нищо общо със заплатите или с това за което си мислиш. Когато /ако/ приемем еврото нищо няма да се промени.
          Не приемай тези спорове толкова лично,всички ще пострадаме по един или друг начин да се надяваме само да е по-кратко
          Дъри плещиш глупости , превалутираха ги , когато долара падна под 1 евро , ако не беше спаднал долара имотите още щяха да си стоят в долари..... А защо цените са в евро при условие че валутен риск няма краткосрочен такъв , който си иска може да си го превалутира след сделката , дори и на наемите , заради психологията 100 000 евро са по малко 195 000 лева и по лесно се дават от клиентите ....Както като деца се питахме , кое тежи повече 1 кило желязо или 1 кило памук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Всеки колкото иска и може толкова се образова.
            Имаме си и поговорки и всеки ги знае.
            Нашето образование вече произвежда тикви - как иначе ще излъжат хиляди да си купят кофтор на безумна цена?
            Ти не се ли излъга да се "набиеш в кофтор", та продължаваш да ги ръсиш,
            Ами откажи се от кофтор-къщата и дай личен пример
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Тук сме на едно мненеие Пловдив наистина е по хубав град от София.И тая близост до Хисар до Родопите.София не може да с мери тука.Никога не съм си мислил че всеки мечтае за София познавам банкер който напусна банката купи си 50 крави и си направи ферма и е щастлив
              пеше, ма издържа ли се с тия крави или просто му се рине тор?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                не стига, че ни управляват популисти и крадци,
                не стига, че туризма ни ще зацикли яко,
                не стига, че огромен ресурс пари и работна ръка 3 години беше забит в сектор жилищни НИ, които ще седят празни,

                а сега се очертава читави предприятия, които работя като подизпълнители за немската индустрия да 'сгънат' и да има съкращения


                гледам, че нощеска крети нещо се е развихрил , но след 6м ще го питатаме как е в новата му родина и подкрепя ли го бабата такива германци като него.
                Ама не те ли кефи безумието бе човек....Печатниците печат нон стоп евро и долари а борсата ги трие..Тия глупаци не разбират ли че не могат да напечатат толко артия колко борсата мое да изтрие.Кипи безсмислен неуморен труд и на печатницата и предстои вместо да печати като луда да увеличава нулите на новонапечатаната артия

                Коментар


                • Най-голямата икономика в Европа може да се свие с повече през тази година, отколкото по време на финансовата криза отпреди повече от десетилетие, заяви германският министър на икономиката Петер Алтмайер, цитиран от Ройтерс.
                  ....
                  не стига, че ни управляват популисти и крадци,
                  не стига, че туризма ни ще зацикли яко,
                  не стига, че огромен ресурс пари и работна ръка 3 години беше забит в сектор жилищни НИ, които ще седят празни,

                  а сега се очертава читави предприятия, които работя като подизпълнители за немската индустрия да 'сгънат' и да има съкращения


                  гледам, че нощеска крети нещо се е развихрил , но след 6м ще го питатаме как е в новата му родина и подкрепя ли го бабата такива германци като него.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Аз жилище освен в София имам и в Плевен и също повечето време съм на село.И нямам никакво понятие от жени ама никакво...Ха ха ха ама как ме разсмиваш само.Нямай голямо доверия на познати и приятели щото много се хвалят..А бившата му жена на квартира ли е?Щото такива хора или пълнят гушите на банките или на Дурката
                    Ами няма какво да ми се хвали,като аз лично съм имал доста връзки с жени в Пловдив и много добре знам за какво става въпрос.А пък в София необвързаните жени са в пъти повече.Много лесно стават свалките.Ама много.Особено пък на някой курс,където ходят жени.Повечето са отишли да търсят мъж,я за секс,я за сериозна връзка.Ако и да приказват,че ходели на подобни курсове само за развлечения.Една жена никога няма да признае,че си търси секс.Ама ако очите й те шарят,работата е ясна.Остава само да я поканиш на кафе.
                    И не е само по курсовете-ами по пиано баровете е страшна работа.Компании само от жени и те гледат с поглед:„,Ела вълчо,изяж ме„.Явно не си ходил по такива места,щом смяташ,че е измислица.Чак понякога яд ме хваща,че преди 15-20 години не беше така.Сега да си млад и ерген е благословено време.
                    Last edited by mirodes; 02.04.2020, 18:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      През еди какво ми е какви ще са цените в София.В София не бих живял никога.Пловдив е сто пъти по-красив град.А пък аз дори и не живея в самият град.
                      Що си мислите,че на всеки е мечта да си купи 70 квадрата апартамент в София?
                      Тук сме на едно мненеие Пловдив наистина е по хубав град от София.И тая близост до Хисар до Родопите.София не може да с мери тука.Никога не съм си мислил че всеки мечтае за София познавам банкер който напусна банката купи си 50 крави и си направи ферма и е щастлив

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хахаха.Явно си нямаш и понятие от жени.В София има огромен дефицит на мъже-независимо дали карат кола за 150 хиляди или не.Имам и други познати,които са ми споделяли подобни неща.Имам и друг познат,който ходи на курс по йога.А в такива курсове е пълно с незадоволени жени.И не кара кола за 150 бона,ама се скъсва от секс.Има естествено и девственици,дето гола жена са виждали само по телевизията.Кой разбрал,разбрал.
                        И никога не съм твърдял,че е олимпийски шампион.А че е в много по-добра форма от някой 25 годишен дебелогъзец.Аз също спортувам редовно и на ден ходя по 10 км.Не трябва да си олимпийски шампион да го правиш.Ама някой дебелогъзец не може и 1 км да проходи,без да изплези език.
                        И децата му ги гледа бившата му жена.Естествено,че им плаща издръжка.Разведе се не по негова вина-не е имал такива намерения.
                        И това,че за теб най-ценното в живота е да имаш жилище в София,не означава,че за всички е така.Бравос-голяма гордост ти е явно.
                        Ами аз си живея на село.И нямам никакво намерение да ходя в София.Може и да съм лузър в твоите очи,ама децата ми си играят на ливадата в двора,имат си люлки,това лято и басейн мисля да им купя.Обитават петстайно жилище с парно и за всяко си има отделна стая.Пък нека съм лузър,щом не съм купил 60 квадрата апартамент в София.Хахаха.
                        Аз жилище освен в София имам и в Плевен и също повечето време съм на село.И нямам никакво понятие от жени ама никакво...Ха ха ха ама как ме разсмиваш само.Нямай голямо доверия на познати и приятели щото много се хвалят..А бившата му жена на квартира ли е?Щото такива хора или пълнят гушите на банките или на Дурката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Не знам причината ти ще ни я кажеш мисля си че причината е отчаяние от цените на НИ в София.
                          През еди какво ми е какви ще са цените в София.В София не бих живял никога.Пловдив е сто пъти по-красив град.А пък аз дори и не живея в самият град.
                          Що си мислите,че на всеки е мечта да си купи 70 квадрата апартамент в София?

                          Коментар


                          • Викаш ще си оставя къщата,в която съм вложил доста средства,ще си оставя тихият и спокоен живот на село,ще си оставя спокойната и сравнително добре платена работа в Пловдив и ще се напна да ходя в София.Барабар с трите деца и жената,която също да си остави работата и да гоним Михаля в София.Пък чак и жилище да купувам.
                            Да не ме е блъскал бързият влак,та да правя подобно нещо?
                            Изобщо не ме бърка какви ще са цените в София.Просто коментирам.Ако ще и 10 хиляди лева квадрата да стане или по сто лева,това мен не ме засяга.
                            Това че коментирам,не означава,че имам личен интерес.
                            Last edited by mirodes; 02.04.2020, 17:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Кажи ми поне една причина да си измислям подобна история.Чувал съм,че някои хора си измислят идентичност и положение в Интернет,което не е реално,ама за пръв път чувам,че би се измислила история за друг човек.
                              Не знам причината ти ще ни я кажеш мисля си че причината е отчаяние от цените на НИ в София.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Всеки колкото иска и може толкова се образова.
                                Имаме си и поговорки и всеки ги знае.
                                Нашето образование вече произвежда тикви - как иначе ще излъжат хиляди да си купят кофтор на безумна цена?
                                Нашето образование нищо не произвежда щото не е материя за да произвежда не е завод.Нашето образование се е превърнало в място за отглеждане на деца от застаряващи лелки които никъде другаде не могат да си намерят работа.Нашето образование стимулира покорството послушанието преписването и зубренето.Няма ситуации няма проблеми няма решения няма индивидуално решение за справяне с даден проблем няма мислен.Нашето образование издава едни документи с невярно съдържание наречени дипломи...И това е за жалост на малкото деца които наистина учат и знаят.

                                Коментар

                                Working...
                                X